O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

MĚSÍC JEN PRO RYBY - JAKÉ JSOU? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 únor 2018
Přejít na obsah
MĚSÍC JEN PRO RYBY - JAKÉ JSOU?
Strana 2
Výsledek obrázku pro horoscope piscesMilé Rybičky a Rybové, máte na to, abyste zhmotnili své sny! Navzdory úspěchu a štěstí, které vám tento rok nabízí, přináší však v jeho finále Jupiter varování. Nenechte se unést přílišnou závratí ze své oslnivosti a zachovejte skromnost.

 

 

 

 

 

Pamatujte, že sláva je pomíjivá a publikum nevypočitatelné. Jste nejintuitivnější znamení zvěrokruhu, nevyčerpatelná studnice empatie a něčeho zvláštního, neviditelného, co je ukryto hluboko ve vašem nitru a dokáže hýbat světem.

 

 

 

PISCES   19. 2. - 20. 3.

  

Kameny a drahokamy:

akvamarín, ametyst, měsíční kámen, fluorit,

Barvy:

fialová, modro-zelená,

Vůně:

Levandule zklidňuje a navozuje hluboký spánek.


 

 

Podmínkou je zvýšený smysl pro zodpovědnost a vytrvalá píle, což jsou vlastnosti, které jsou zejména u vás vybrušovány jako diamant. Čeká vás úspěch ve skupinových aktivitách, ale také v navázání hlubokého pouta s velmi spolehlivou a oddanou osůbkou. Z celkového hlediska se tedy, milí ploutvácijedná o přímo super rok!

 

Výsledek obrázku pro PISCES PNG

Láska a partnerské vztahy

 

Na první pohled z vás vyzařuje poklidná energie, ale jak se říká tichá voda břehy mele, a stejně tak se za vaší rouškou nehybnosti a pokorného pohledu skrývá velmi emocionální a intenzivní povaha. Proto vyzařujete hlubokou a podprahovou magnetickou přitažlivost. Jen stěží vám lze odolat! Pokud jste zrovna single, máte vysokou šanci, že narazíte na velmi přitažlivého a eroticky založeného protějška. Vše začíná jemně a romanticky - růže, poezie, něžné doteky, pak se však váš citový kompas zblázní a vášnivě kmitá na poplach! Že nejste rozhodně vyznavači manželské přísahy? Tak dobře, každý jsme nějaký…

 

Hodně důležité se v tomto směru jeví seznámení na nějaké společenské akci. Hvězdy šeptají, že někomu hodně charakternímu, spolehlivému a možná i vlivnému, nakonec řeknete své ANO. A nemusí to být zrovna to „u oltáře“ :-))).

 

M.j. víte, co se o Rybách říká? Pokud jste potkali Ryby, pak jste se setkali s mimozemšťanem. Jsou dobromyslné a klidné do té doby, než v jejich hlavě nepřepne nevysvětlitelný spínač. Najednou se z nich stane zákeřný chytrák, který začne vymýšlet bizarní myšlenky, po kterých začnete přemýšlet, jestli to stojí za to se s nimi stýkat. Navzdory tomu jsou Ryby velmi uzavřené. Velmi často jim nestačí pozornost, kterou vzbuzují - kvůli čemuž vás mohou provokovat, pokud jim začalo být smutno.

 


 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]