O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


NEPŘÍJEMNÝ PŘÍTEL MÉHO PARTNERA - 2. PDF Tisk E-mail
Úterý, 20 únor 2018
 Dobrý den, předem moc díky Kudlance za otištění a současně se omlouvám, že jsem neposkytla všechny informace. Je toho tolik, a já jsem vás nechtěla zbytečně zatěžovat detaily. Ale třeba právě ty detaily jsou mnohdy důležité, i když mně se zdají zcela banální…Taky - třeba je opravdu chyba ve mně?

 

 

 

 

 

Ale tak teď se tedy rozepíšu: první hádka nastala, když jsem jednou Michalovi řekla, že si nepřeju, aby měl nohy na stole. Je to sice konferenční stolek, ale na něm bylo  pití i jídlo, prostě občerstvení pro návštěvy –chipsy, jednohubky, bábovka. On  ale zareagoval docela agresivně, protože mi s úsměvem oznámil, že to bych po něm mohla příště taky chtít, aby se u nás zouval; načež já mu řekla, že to by opravdu bylo vhodný. No a tím se to rozjelo.

 

Další problém nastal, když jsme měli jít všichni do divadla. Já jsem se s holkama domlouvala, co si vezmem na sebe a Michal se vmísil do debaty s tím, že nějaký speciálni oblíkání do divadla už dávno není „in“, a že on jde normálně ve svetru a džínách. Což jsem zase okomentovala, jo, přiznávám. Protože si pořád myslím, že člověk by měl jít do divadla oblečen aspoň trochu slušně a ne jako když jde na fotbal.

 

Naposledy jsme se měli sejít všichni na bowlingu. Jenže Michal tam dorazil o víc jak půl hodiny později s úžasnou výmluvou, že mu ujel autobus. (Městský, linkový.) Protože hrajem dohromady, všichni jsme seděli a čekali, až se ukáže. Napřed jsme mysleli, že se opozdí o pár minut…  I když jsem nic neřekla, on měl zjevně potřebu komentovat můj naštvanej výraz v obličejia docela dlouho si ze mne dělal legraci „jak se xichtím, a jak jsem trapná“ … a tak dál, a tak dál a tak dál. A to si jen vzpomínám na pár „drobností“.

 

Všechno lze samozřejmě vysvětlit – když ostatním nevadí jeho zablácené boty vedle jídla (jenže to bylo u nás a já byla hostitelka, tak kdo mu to měl říct…),  a samozřejmě, ať si do divadla chodí každý, jak sám uzná za vhodné, je to jeho věc, neměla jsem to nejspíš komentovat, no, a nebo pokud by dalším sedmi lidem nevadilo, že se na jednoho zbytečně čeká …tak je asi všechno v pořádku.

 

Jenže Michal si vždycky – ať řeknu něco někomu jinému, nebo ať naopak nereaguju vůbec nijak – stejně vždycky něco najde a začne se po mně vozit… Já vím, že je to jeho zábava, že se baví tím, jak by mne co nejvíc a nejlíp vytočil, a říkám si: mám já tohle zapotřebí? Ano, snažím se ovládat a nereagovat, ale pak ty „zábavy“, které máme, pro mne vůbec zábavné nejsou. A přiznávám, taky mne docela mrzí, že si toho partner vůbec moc nevšímá, že je mu to v podstatě úplně jedno...

 

Tak, snad to zatím stačilo, když tak se ještě ptejte.. Jsem moc ráda za odezvu!

SIMONA

 

 

 

Komentáře (5)add feed
... : magdalenka
Milá Simono, motivy jednání přítele tvého partnera asi nepoznáme, můžeme se jen dohadovat Třeba s je to jeho povaha. Třeba se tím baví. Nelíbíš se mu a chce vás s přítelem rozeštvat. Chce ti ukázat, že byl první a tudíž nesmí být přehlížen... Napadá mě toho spousta, ale z jedné věci ho nepodezírám a to, že by tě chtěl převychovat. To je vlastnost nás žen, že chceme chlapy změnit. A oni jsou na to dost hákliví. Zkus tedy Michala přijmout takového, jaký je, bez komentářů. A pokud to nejde, skutečně nezbývá, než změnit pravidla soužití vás dvou. Konec společných mejdanů, bowlingů, večírků. Až přijdou děti, stejně na ně není čas. Ale tolerance jednoho k druhému bude třeba stále více. Pokud tvému partnerovi dnes nevadí, že tě jeho nejlepší přítel uráží, je někde chyba. Zítra to bude dělat třeba taky. Žiješ svůj život, můžeš si vybrat s kým. A naopak. Když budete mít společnou hypotéku, dvě děti, rozestavěný barák, nemocnou tchyni, problémy v práci...už nebude čas.
únor 20, 2018 22:32
... : NČ
Jestli je to skutečně takhle, tak problém není v kamarádovi, ale v manželovi.
únor 21, 2018 04:04
... : mamča
Nic jiného než výměna "přítele" mě nenapadá.
Když mu nevadí, že Tě jeho kamarád - buran uráží a deptá, tak to asi zas tak skvělý "přítel" nebude.
Nebo že by Michal dostal za úkol Tě dostatečně otrávit, abys ten podivný vztah ukončila Ty ?
únor 21, 2018 07:17
... : *deeres*
Je mně poněkud divné, že se vozí zrovna jenom po tobě. Na bowlingu vás na něj čekalo víc. Bude to asi opravdu jeho osobní antipatie vůči tobě, možná ze žárlivosti, že už není první u svého nejlepšího kámoše. Na druhou stranu, ty si ty jeho projevy nelibosti necháváš líbit a snažíš se mu uhýbat. Nevím, co hodláš dál udělat ty, ale vím jak bych reagovala já. Ve mně by bouchly saze a seřvala bych přítele i jeho přítele, rozhodně bych si nenechala chování ani jednoho, ani druhého líbit.
únor 21, 2018 08:58
... : doktor
Nevím o čem se diskutuje.Kamarád přítele,ať je sebe nejlepší si nemůže k ženě svého ba i k jiné dovolit být zlý,hrubí a uřvaný.Má nevymáchanou hubu a měl by přes ni dostat.
únor 21, 2018 12:59
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]