O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

DVĚ NÁDHERNÉ KOČIČAJDY HLEDAJÍ DOMOV PDF Tisk E-mail
Neděle, 04 únor 2018
Související obrázekJe to smutné, ale stane se – pejsek či kočička najednou osiří, nebo jejich majitelé je z vážných důvodů nemohou mít už u sebe. Nemoc, těžká alergie, stěhování… Ale, však to znáte, co vám budu povídat. A přihodilo se to i dvěma níže prezentovaným kočičkám, která vám moc ráda nabízím jako stoprocentně věrné a milující partnery:


 

 

 

 

 


 

Blaženka

je mourovatá uličnice, co miluje mazlení a to tak, že je schopná si pro něj vyskočit (ano, vyskočit ze země až k Vám do náruče) a s láskou Vás pusinkovat. Jako kotě byla nalezena u panelových domů v hrozném stavu (rýma, zánět v očičkách, vyhublá, a se zlomeným srdcem), pravděpodobně se stala nevhodným dárkem. Komu by se nezželelo malého nemocného uzlíčku. Ale díky výbornému veterináři se srdcem na správném místě je nyní Blaženka mladá aktivní kočičí dáma s pevným zdravím.

Doteď žila v domácnosti bez dětí, výjimka byla několik návštěv s malými dětmi, kdy se ale chovala hezky a dětí si spíše nevšímala.

Blaženka, kouzelná dvouletá kočička, není žádný ničitel a k protahování či obrušování drápků používá pouze škrabadlo. Je naučená na kočičí toaletu a zvyklá na přítomnost další kočky (žije od kotěte ještě s kocourkem Řehořem) a dříve žila i ve společnosti psa.

 

 

 

Bohužel opět hledá domov. Majitelé si ji z velmi vážného důvodu nemohou ponechat a tak ona i její parťák hledají někoho, kdo jim dá nový domov. (Ale pochopitelně mohou jít kočičky do adopce i jednotlivě.)

 

 x-x-x-x

 

 

 

ŘEHOŘ

Mouratý gentleman, pan kocour, něžný velikán, tak tohle je tříletý kocourek Řehoř. Jinak vyrovnaný kocour, který i přes svou mohutnou stavbu je velice něžný a nenáročný. Je to typický povaleč, bude se s vámi mazlit, sledovat vaše kroky, ale většinu dne bude trávit na teplém a pohodlném místě.

Pokud se mu zasteskne, tak si za vámi dojde a zamňouká, což je jasný signál, že by se moc rád pomazlil... Z kotěcího věku mu zůstalo, jak my říkame "kočičí šlapkání", takže vás bude u mazlení jemně masírovat.

Je to čistotný kocourek, co se pečlivě stará o svou srst a chodí na kočičí záchůdek, kde vše důkladně zahrabe. K obrušování drápků používá pouze škrabadlo.

 

 

 

Řehoř bydlel v domácnosti bez dětiček, takže se s dětmi pravidelně nesetkával. Pouze formou návštěv, kdy byl k dětem vždy velice jemný a ohleduplný. Nikdy jsme ho neviděli vytasit drápky, pokud se mu něco nelíbí, tak to dá najevo maximálně zavrčením, anebo prostě uteče. Ale vzhledem k jeho klidné a vyrovnané povaze toto není příliš častý jev.

Jeho oblíbenou zábavou je prozkoumávání, ale klidně se nechá vzít do náruče, nebo s sebou „plácne“ někam do rohu, kde pak počká, až si pro něj přijdete.

Řehoř hledá domov ještě se svou kočičí parťačkou Blaženou. Je možnost si vzít obě kočičky jako parťáky, nebo každou zvlášť. Řehoř je tedy zvyklý na společnost jiné kočky. Stejně tak je zvyklý i na psa, protože měl tu možnost se psem žít.

Pokud hledáte opravdu klidného a pohodového kocourka, co bude nejraději trávit čas na pohovce, tak tohle je přesně volba pro Vás.

 

 
 
Pochopitelně, že obě kočičky jsou kastrované, odčervené a očkované. A jak už jsem se zmínila, tak obě perfektně zdravé. Více informací o obou "čekatelích na lásku" se dozvíte a případnou návštěvu si domluvíte na tel. 725 507 074 nebo e-mailu Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny - Zuzana Štroblová.
 
d@niela
 
 

 

Komentáře (3)add feed
... : Michal
Hned bychom je brali, ale ty naše dvě milované mrchy by to nepřežily smilies/angry.gif
únor 05, 2018 09:51
... : mila1
Sama jsem se před pár lety ujala dvou vyhozených koťat a jsou z nich domácí mazlíci, kteří by další přírůstek nevydýchali... smilies/sad.gif
únor 06, 2018 09:50
... : NČ
Jen bych každýmu poradil. Rozmyslete se dřív, než se stanete odpovědnými za toho, koho si k sobě připoutáte. A pokud už se rozhodnete, tak neodpoutávejte. Ten tvor by to nepochopil.
únor 06, 2018 10:26
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]