O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NEVÍM, JESTLI TOHLE MÁ ŘEŠENÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 01 únor 2018
Zdravím Kudlanku i vás všechny, a prosím o radu: Bydlíme na sídlišti v paneláku, a kdo to zažil, tak si jistě dokáže představit, že to v určitém smyslu může být horší než na malé vesnici. Všichni se známe, všichni se pravidelně vídáme, bydlíme tu skoro všichni stejně dlouho. Průšvih je, že mi manžel byl nevěrný s naší sousedkou.

 

 

 

 

 

 

Naštěstí z jiného vchodu, ale stejně je to pořád dost blízko. Stalo se to před rokem, manžel se mi vzápětí přiznal a společně na našem manželství pracujeme. Tedy, oba se nějak navzájem snažíme...

 

Problém je v tom, že se s ní pořád vídáme. Já mám téměř pokaždé, když ji vidím, panickou ataku. Je to příšerné. Kdo to nezažil, nepochopí. Stejně tak je mi úplně zle, když vidím jejího manžela, neboť ten o ničem nemá ani ponětí. Obskakuje si ji jak královnu a já, když to vidím, mám sto chutí mu vykřičet do tváře, jaká ona ve skutečnosti je.

 

Samozřejmě, že to ale neudělám, ale myšlenky na to mám, přeci jen je to ženská, která mi převrátila život úplně vzhůru nohama… Nějaké stěhování jinam to taky nehrozí. Děti tu chodějí do školy, mají tu své kamarády… No, a manžel začíná být permanentně naštvaný, protože já jsem pořád naštvaná a citlivá …no, začarovanej kruh. Chtěla bych se přes to nějak ladně přenést, ale nějak mi to nejde. Takže nějaké rady, byly by?

 

 

LÍDA

 

 

 

O D P O V Ě Ď :

 

Milá Liduško, já vím, že ti to připadá jako největší průser tvého života, ale neber to tak. Na jednu stranu je hrozný, že ti to ten tvůj drahoušek okamžitě vyzvonil, že se k tobě „utekl jako k mamince“, ale i z toho si vem, že jsi přeci jen ta jeho nejbližší. A že si uvědomil, jakou udělal koninu, kravinu, volovinu (stejně je zajímavé, že lidé dávají svým průšvihům jména nevinných zvířátek). Chápu, že teď, kdykoliv se opozdí, tak už ho zas vidíš v její náruči, či s nějakou jinou, ale neber to tak. Bohužel, chlapi jsou od přírody rozsévači, a holt některý se neumí zas až tak ovládnout.

 

Takže se musíš ovládnout ty. Neříkám, abys na to zapomněla, ale snaž se, aby ses k němu chovala pokud možno stejně, jako dřív. Nebo ještě o něco líp. Ne, nemyslím, abys mu nějak nadbíhala, ale aby se jednoduše domů těšil, abyste zase byli spolu bezva kamarádi. Aby z tebe necítil toho naježeného ježečka, tu nejistou a přednaštvanou ženskou. Musíš sama sobě dokázat, že to zvládneš, protože chceš zachovat manželství. Ano, on ulítnul, ale co ty víš, jestli by se ti to někdy nestalo taky? Třeba ne, ale jsou případy, kdy jak se říká „nejvíc hoří stará stodola“ – a to je pak průšvih! A taky se nedá kvůli tomu rozvracet všechno. Hele, pokud to jinak všechno funguje, oba máte práci, staráte se o děti, bavíte se (doufám) spolu, tak se to snaž brát jako nepříjemnou chorobu, která se vyskytla a snad už nepřijde. Jo – a ještě něco: je to hodně i ve tvých rukách – protože, jak říkám, když se bude domů těšit, když se doma budete spolu bavit (tím myslím zábavu, nejen nejnutnější řeči), tak ho to už ani nenapadne. Protože stopro! už si to netroufne, jednoznačně toho lituje a uvědomuje si, oč by přišel… Jo, zcela sobecky – přišel by o rodinu, pohodu, děti…

 

Tak to zvládni. Dávej si třeba už v práci takové jako „domácí úkoly“ – o čem si budete pak spolu povídat, co třeba spolu doma uděláte… Držím palce, a kdyby něco, tak napiš.

 

 

d@niela

 

  

 

Komentáře (9)add feed
... : Moira
Ahoj Lido,
Daniela ma pravdu, snaz se pres to prenest. NIcis si zivot a muze se to obratit I proti tobe. Nelepsi by bylo udelat si kratkou dovolenou, vikendy travit v novem prostredi. Trochu zmenit stereotyp. Jinak - cas vse zhoji....
únor 02, 2018 06:17
... : *deeres*
Musíš se rozhodnout, byl to úlet, nebo máš doma děvkaře? Teprve potom se rozhodni, jestli se máš přes jedno uklouznutí přenést, anebo se setrvale užírat.
únor 02, 2018 09:52
... : d@niela
No, pokud mají děti, které tam mají kamarády a choděj do školy, tak jsou manželé asi už dost dlouho.
A úĺet byl nejspíš jen úlet.
Od té doby asi rok žijou v ovzduší krutě smutném a vyčítavém. Což je ten největší průšvih.
Ne, pokud to jde, dala bych šanci a začala znova. Jinak to jde do kytek...
únor 02, 2018 09:59
... : mamča
A co takhle sousedce navrhnout, aby se odstěhovali oni, jinak že jí napráskáš jejímu manželovi ? :-)
Ten Tvůj trouba nejen že "uklouzl", ještě měl potřebu Ti to hned vyslepičit. To nebude nevěrník-profesionál, ale ťunťa, co si Tě plete s maminkou nebo panem farářem.
A Ty se teď trápíš a ničíš sebe i rodinu. Ty jediná, která jsi v tom nevinně, jsi zralá na prášky. Zatímco manžel se "poctivě přiznal", a má pocit, že tím se to spláchlo a sousedka je taky vysmátá.

únor 02, 2018 12:02
... : mamča
Připomíná mi to případ mojí sestřenice, kdy se její manžel "zapomněl" se sousedkou, do té doby "nejlepší kamarádkou". V obou rodinách byly školní děti, které spolu předtím kamarádily. Manžel sousedky to neustál a odešel. A manžel sestřenice nevymyslel nic chytřejšího, než tu "chudinku rozvádějící se" utěšovat. Utěšoval jí cca 11 let, než ho vykopla. Mezitím se děti potkávaly na chodbě domu. Nejmladší dcera sestřenice oznámila chlapečkovi sousedky, že "jeho máma je ku.va, co jim odvedla tátu". Chlapeček nesouhlasil, a při vzájemné strkanici upadl na schod a vyrazil si zub. Vypukla válka mezi dětmi, dcery sestřenice se přihlásily na jinou školu, protože "přece nebudou chodit do stejné školy, jako děti sousedky". Že jim to nijak neprospělo, je jasné.
A ti dva nevěrníci si vůbec neuvědomovali, co způsobili. Ještě manžel sestřenici říkal "Ty jsi ta silná, ty to zvládneš (tři děti), ale ONA chudinka potřebuje moji pomoc"... smilies/angry.gif
No, nezabili byste ho ?
únor 02, 2018 12:12
... : mila1
Vzala bych to z té lepší stránky - evidentně šlo jen o jednorázovku a paní sousedka se rozvádět nehodlá a netlačí na Tvého manžela. Tvůj manžel si nasypal popel na hlavu a snaží se. Sice je hloupé, že Ti to musel vyslepičit, ale asi měl pocit, že by Ti to neměl tajit. To, že to neměl vůbec dělat, mu asi došlo až později.

Takže - musíš se rozhodnout, zda manžela zpátky se vším všudy chceš nebo ne a pokud ano, tak za tím udělat tlustou čáru a jet dál, s podmínkou, že podruhé už mu to neodpustíš. Pokud ale budeš pořád na pochybách, zda mu to odpustit nebo ne a budeš se v tom hrabat, tak jednoho dne dojde manželovi trpělivost a začne hledat jinde.. Já vím, spravedlnost je na Tvé straně, ale věčně mu to předhazovat prostě nemůžeš.
únor 02, 2018 14:11
... : wendy
Něco podobného mám za sebou i já. Prasklo to, nepřiznal se sám od sebe. Nevím, proč ten tvůj se přiznával, on trest by byl kdyby se s tím nikomu wesvěřil a žil si se svým špatným svědomám pěkně sám.
No stalo se a pokud budeš pořád naštvaná, vrátí se do náruče té nebo oné. Tenhle stav nemá naději na přežití si myslím. Jestli si ho chceš nechat, musíš za tím udělat tu tlustou čáru a být holt pragmatická.

únor 02, 2018 22:18
... : magdalenka
Pomsti se:-) Uleví se ti, budeš moct volně dýchat a chodit, kudy chceš.
Možná těch deset let natvrdo za to stojí...
Teda pokud je rovnou zabiješ.
Nebo si udělej woodoo, to funguje též báječně.
Nebo si rovnou najdi novýho chlapa.
Odpouštění je ze všeho ta nejdelší a nejbolavější cesta. a není pro každého.
únor 04, 2018 11:21
... : Josef Kouba
Nikde jsem se nedočetl, jak často Lídu po zhasnutí v ložnici bolí hlava. To je totiž jeden velký problém. Pokud bolí pořád, tak nakonec chlap skončí u sousedky kterou vůbec hlava nebolí a její chlap ty večerní hrátky nestíhá a tak vypomůže.
únor 05, 2018 02:45
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]