O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

MĚSÍC JEN PRO VODNÁŘE - JACÍ JSOU? PDF Tisk E-mail
Neděle, 28 leden 2018
Související obrázek Vodnáře jen tak snadno nepřehlédnete, rádi plavou proti proudu a mívají velmi originální myšlenky a neobvyklý životní styl. Největšími hodnotami pro tyto zvláštní osobnosti je svoboda a jejich myšlení je o krok napřed oproti své době. Pro své názory se často potýkají s nepochopením.

 

 

 

 

 

 

AQUARIUS   21. 1. - 20. 2.

 

 

 

Živel:             vzduch

Planety:       Saturn a Uran
Barvy:          bílá, modrá

Kameny:     achát, fluorit, onyx, tyrkys, perly

 

 

 

 

Vodnáři jsou pod vládou živlu vzduchu, jenž jim dává bystré myšlení a touhu šířit poznání.

 

Vodnář je idealista, jeho myšlenky létají od jedné věci ke druhé rychlostí světla. O svých plánech hodně mluví, ale k jejich uskutečnění se často nedostane. Má jich totiž víc, než lze za život stihnout!

Proti srsti mu je byrokracie, jednotvárná práce a i když se umí pro věci nadchnout opravdu hluboce a z celého srdce, ne vždy to má dlouhého trvání.

 

Ve znamení Vodnáře se narodilo mnoho myslitelů, objevitelů a umělců, kteří svými vizionářskými myšlenkami předběhli svou dobu (Mozart, Lincoln, Darwin, Verne, Edison, Koperník, Joyce, Lindbergh, Roosevelt, Dickens, L. Carol, O. Winfrey a mnoho dalších).

 

Vodnáři věří, že jsou schopni změnit vyzkoušené a ověřené tradiční způsoby a přijít s něčím novým a převratným - jenž jsou špatně přizpůsobiví. Proto mnohdy působí, že jsou duchem nepřítomni. Jejich nezvyklé vnímání světa a záliby z nich dělají excentriky.. Mají komplikovanou povahu a rádi se chovají tajemně, aby okolí zmátli.

 

Pokud si Vodnáře vyberete za svého partnera, pak byste měli vědět, že citové projevy považují za slabost.

 

 

 

Výsledek obrázku pro aquarius

Pozitivní rysy: 

 

altruismus

vynalézavost

intuice

svobodomyslnost

skvělé mentální schopnosti

originalita

tolerance

nezávislost

 

 

Slabiny:

 

Vodnář je nepřizpůsobivý. Bezpodmínečně se odlišuje.

Zakládá si na postoji, že není jako druzí. Chybí mu schopnost být „normální“..

Představy a ideály jsou důležitější než lidé.

Je nevyzpytatelný.

Moralizuje. Neustále se snaží měnit a opravovat druhé.

Je pokrytecký. Něco jiného říká a něco jiného dělá.

 

 

 

Jsou to brilantní řečníci, obdařeni racionálním uvažováním a oslňující logikou, ale nejsou schopni se vcítit do pocitů druhých lidí. Slzami a emočními scénami s nimi nic nezmůžete.

 

Své potřeby jim vždy musíte jasně a logicky vysvětlit. Jinak vám neporozumí, ale ani to není vždy jisté. Vodnáři nemají rádi, jsou-li do něčeho tlačeni nebo je-li ohrožena jejich volnost a nezávislost, aniž by to sami chtěli. A jak už bylo naznačeno, rovněž nepatří k největším romantikům.

 

 

 

 

Nečekejte od nich květiny, drahé dárky a milostná vyznání. A většinou ani nežárlí.

 

 

A vážené dámy – pokud máte za partnera či manžela Vodnáře, nedovolte, aby vaše kariéra způsobila, že budete zanedbávat ho krmit či přišívat mu knoflíky. Vaše kamarádky vám nesmí často telefonovat, natož abyste věnovala cele pozornost televizi nebo knize; když on na vás chce, abyste mu našla na půdě starý softbalový míč nebo mu vytáhla třísku z prstu.

 

Oženil se s vámi z několika důvodů. I když láska zde může hrát jistou roli, nejdůležitější je mít vás po ruce, aby mu někdo uvařil bramborovou kaši, obšil knoflíkové dírky, našel ztracené věci a vyoperoval tu občasnou třísku... Jeho představa dobré manželky a matky je docela prostá: žena, která se téměř nepřetržitě věnuje tomuto poslání.

 

 

 

Doporučení vodnářům:

   

Vodníci, zařídili jste si to dobře… Po studiu lidské povahy (jste chytří, víte jak na to) už víte, že pro „obyčejné“ pozemšťany není nic neodolatelnějšího než chladný samotář, který se vynoří a zas odpluje. Nepociťujete následky svých slov a činů. Děláte cokoli a přitom pozorujete ostatní a děláte si poznámky.

A v partnerství? Najdete si důvěřivého moulu, který vám připraví jídlo a vypere ponožky; a vy jim nemusíte říkat, co máte v plánu. Pokud někomu dojde, že jste trubci, pokrčíte jen rameny a ukážete na nápis na svém tričku: "Ber nebo nech být". Ale pozor – i tichá sopka někdy bouchne…

 

 

 

 

Hodně štěstí do Nového roku, Vodnáři!

d@niela

 

 

 

 

 

Komentáře (4)add feed
... : *deeres*
Já na horoskopy nevěřím, ale občas to ve mně hlodá.Jednotlivá znamení jsou ovládaná čtyřmi živly.Znáte je z filmu" Pátý element"- vzduch-voda-oheň-země.

Já jsem vzdušné znamení a narodila jsem se do rodiny, kde byl skoro každý ve znamení kozoroha a jejich živel je země. Podle toho to také v našich vztazích vypadalo.
Většinou, když zjistím datum narození u lidí, se kterými jsem ochotna se bavit, ta to jsou skoro vždy se živlem voda, nebo vzduch . Bude to náhoda, protože to je padesát na padesát a nějaká ta výjimka se i najde.
Jestli to tak funguje, tak dcera má štígro, že je vodnář a tak jsem na ní hodná. smilies/wink.gif
leden 29, 2018 10:48
... : doktor
Hahahahaha ! Ahoj,tady "vodnář" -doktor- ( Karel ).Mnohé sedí,některé nikoliv.Tak jak to v životě chodí.Např. jsem romantik,když miluji,miluji na sto procent,rád maluji,píši,má rád poezii a též jídlo.A deeres ,zdravím tvou dceru,však je též vodnář.Ahoj lidičky.
leden 30, 2018 14:20
... : marty
Zdravím doktore-Karle-Vodnáři a přeju vše nejlepší k narozeninám. Coby Vodnářka se dobrovolně přiznám, že to na mě sedí cca z poloviny (ráda bych si myslela, že z té lepší). Pozitivní rysy beru, slabiny nee. A určitě nejsem žádnej řečník. Co mě překvapilo, je že v tom partnerství to u nás asi tak nějak funguje, ale opačně. A to je manžel Rak.

Tak nevím, kde udělali astrologové chybu.
leden 30, 2018 14:36
... : marty
A romantická jsem až nezdravě.
leden 30, 2018 14:37
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]