O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

TAK JO... KDYŽ TO MUSÍ BÝT... PDF Tisk E-mail
Středa, 24 leden 2018
Výsledek obrázku pro MIROSLAV MACEKNení nad to mít možnost dopřát si svobody volby a ignorovat duel Zeman vs. Drahoš, respektive Drahoš vs. Zeman. Využil jsem volného času k literárnímu večeru a autogramiádě v Šumperku. Po návratu domů jsem se dočetl, že Zeman rozdrtil Drahoše a Drahoš čestně obstál před vulgárním a agresivním prezidentem a davem jeho příznivců. Bylo mi to jedno.

 

 

 

 

 

Výsledek obrázku pro migrants in germany

 

 

 

Národe můj drahý, chce se mi zapět spolu s V + W: „My už nejsme lidi, my jsme jenom partaje, žádnej z nás nevidí, v čem ta chyba je …

 

Zajímavé! Nikoho dosud nenapadlo, že uzavření Libeňského mostu je opatření proti imigrantům, aby náhodou nenarušili důstojnost prezidentské volby.

 

 

 

Jestlipak bude mít některý z prezidentských kandidátů odvahu říct, že migrační krizi způsobila zcela nezodpovědná zahraniční politika západních velmocí, která rozvrátila tamní režimy, ale slibovanou demokracii a klid tam nepřinesla? Když už je to jedno z hlavních témat předvolební kampaně?

 

Miroslav MACEK

 

 

Komentáře (13)add feed
... : Josef Kouba
Mnozí z vás jste si jistě poslechli co řekl USA generála Wesley Clark v roce 2007 o plánovaných útocích do 7 států.
Jak sám přiznal, tento plán byl připraven již před tím než velice podezřele spadly 3 baráky v New Yorku. "O mírumilovných plánech a šíření demokracie" v méně rozvinutých zemích a hlavně tam kde je olej není pochyb.
V současné době se z těchto zemí valí do Evropy většinou hordy mladých mužů. Jak se troch zformuj, tak se nebudeme stačit divit.
leden 25, 2018 02:08
... : NČ
Dovolil bych si, tentokrát s panem doktorem nesouhlasit. Mně to jedno není.
leden 25, 2018 05:59
... : Míša šíša
Taky si dovolím ocitovat pana Macka:
"Ten Radiožurnál je opravdu jako za Husáka. V pátek jsem se kupříkladu dozvěděl, že Jiří Drahoš navštívil jakousi mléčnou farmu a zašel i mezi krávy.
Proboha!"

smilies/cheesy.gif
leden 25, 2018 06:08
... : Josef Kouba
Nejtvárnější hmota je mládež. Každých 5 let moudrých voličů ubude,(ti co ještě pamatují) a nezkušených a s ohýnkem u zadku přibude. Na nich se nyní tvrdě pracuje. Ale až jim bude dost let, budou si škrábat hlavu co byli za pitomce.
leden 25, 2018 07:30
... : *deeres*
V Lucerně na levé straně to byla převážně infikovaná omladina, klaka študáků a lidí z neziskovek a jim sekundovali intelektuálové z řad herců. Vpravo byli ti hulváti.
Duel jsem převážně neviděla, jenom poslouchala. Tak nevím, jestli to je pravda, profesor Drahoš prý měl nápovědu, fotka na FB, možná fejk. Vy, kdo jste viděli, je možné, že opravdu byl na příjmu?
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=384170745341285&set=gm.772881589585932& type=3
Spekulace se neobjevily jenom na FB, četla jsem je i jinde.
leden 25, 2018 12:07
... : Michal
O co vám všem vlastně jde? Vždyť prezident toho moc nemůže, viz https://www.lidovky.cz/machacek-o-cem-prezidentska-funkce-je-a-neni-fke-/monitor-jana-machacka.aspx?c=A180125_130446_monitor-jana-machacka_mpr
Vždyť náš hradní pán má (v době míru) jen dvě malé pravomoci: doplňovat členy ústavního soudu a bankovní rady. Jinak je jeho konstituční role čistě reprezentativní a symbolická.
leden 25, 2018 12:47
... : doktor
Mne vadí,že pan Macek zde chce, abychom naslouchali jeho hlasu.Já nechci.Pan Macek není partnerem.Ten kdo problémy řeší fackováním "soka" na veřejném kolbišti,promiňte,ale já nemohu.
leden 25, 2018 12:59
... : Míša šíša
Doktore, pan Macek určitě nechce, abychom zde naslouchali jeho hlasu - řekla bych, že je mu to u zadele. To sem jen Daniela dala jednu z jeho glos (předpokládám, že tedy s jeho souhlasem). Zcela jistě tady nebude číst naše komentáře a tudíž ho ani nezamrzí, že mu nechceš naslouchat. smilies/wink.gif
Je to ale škoda, protože on pluje na tvé lodí - silně kritizuje jak Zemana, tak i Babiše. A taky problémy s migranty. To se ti přece musí zamlouvat, ne?
Pravda, on kritizuje i Drahoše, což se ti zase asi zamlouvat nemusí, ale jinak se shodnete. smilies/cheesy.gif
leden 25, 2018 13:21
... : d@niela
Míšánku, díky. mj. máš ZCELA pravdu...
smilies/grin.gif
leden 25, 2018 13:30
... : *deeres*
To se říká , že prezident nemá skoro žádné pravomocem a jaká je skutečnost? Třeba článek 62
Prezident republiky
a) jmenuje a odvolává předsedu a další členy vlády a přijímá jejich demisi, odvolává vládu a přijímá její demisi,
b) svolává zasedání Poslanecké sněmovny,
c) rozpouští Poslaneckou sněmovnu,
d) pověřuje vládu, jejíž demisi přijal nebo kterou odvolal, vykonáváním jejích funkcí prozatímně až do jmenování nové vlády,
e) jmenuje soudce Ústavního soudu, jeho předsedu a místopředsedy,
f) jmenuje ze soudců předsedu a místopředsedy Nejvyššího soudu,
g) odpouští a zmírňuje tresty uložené soudem a zahlazuje odsouzení,
h) má právo vrátit Parlamentu přijatý zákon s výjimkou zákona ústavního,
i) podepisuje zákony,
j) jmenuje prezidenta a viceprezidenta Nejvyššího kontrolního úřadu,
k) jmenuje členy Bankovní rady České národní banky.
Zrovna za k) je docela zajímavé, od té doby, co vypadl Singer, přestala ČNB s intervencemi a koruna přestala devalvovat. Zjednodušený důvod proč neoslabovat korunu:
ČNB se dívá na intervence až moc pragmaticky, jde hlava nehlava za svým cílem. Je ale třeba dívat se na problém také národohospodářsky. Před intervencemi měla ČNB ztrátu dvě stě miliard korun. Díky přikupování eur a oslabení koruny se dostala do zisku. Jenomže až koruna jednou zase posílí, banka se dostane do ještě větší ztráty, než ve které byla v minulosti.Aleš Michl
ekonom, poradce ministra financí


Když švýcarská centrální banka (SNB) skončila s podobnými operacemi a došlo k posílení franku, vyrobila najednou ztrátu odpovídající jednomu bilionu českých korun. Politiku devalvace své národní měny neprovádí v současné době žádná další země vně Eurozóny.
ČNB devalvací zastupovala ekonomické zájmy úzké skupiny podnikatelského spektra, především potom enormě nízké mzdové náklady na pracovní sílu ze strany zahraničních investorů. Tak také proto jsou ty nízké mzdy v ČR.
leden 25, 2018 13:42
... : Krakonoš
Pan Macek je především politická mrtvola, stejně jako Topolánek. Ten měl aspoň koule tu kandidaturu zkusit, Mackovi nezbejvá než kritizovat všechny a všechno. A ten nadpis skoro naznačuje, že ho k tomu někdo nutí. Takže Míro, kdybys to náhodou četl: Fakt se nemusíš přemáhat a pracně glosy smolit. Můžeš se klidně věnovat něčemu úplně jinýmu, třeba vnoučatům. Mně to vadit nebude. smilies/wink.gif
leden 25, 2018 16:36
... : doktor
Dámy děkuji a moc se omlouvám.
leden 26, 2018 13:37
... : Sidon
Mně je šumafuk, jestli je někdo "mrtvola", nebo "tekuté stříbro", zajíma mě co říká a jak se to shoduje s tím, co si myslím já sám. Ale samozřejme, pro většinu lidí jsou osoby důvěryhodné a naopak. Takže každý si to přebere po svém.
leden 26, 2018 19:37
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]