O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

MANŽELOVY CHOUTKY ... PDF Tisk E-mail
Středa, 17 leden 2018
 S manželem jsme spolu už čtrnáct let, a vše nám, dá se říct, dobře klape. Máme tři děti na základní škole, a oba jsme zaměstnání. Hezký byt, slušné auto, nechybí nám ani pes. Prostě taková normální rodinka. Problém je, že manžel se ke mně v poslední době chová "divně".


 

 

 

 

 

Hodně jsem uvažovala, jestli to mám napsat, ale pak jsem si řekla, že víc hlav víc ví, a snad mi poradíte… Začalo to před cca rokem, a teď už je to opravdu neúnosné. Nevím, jak to vysvětlit slušně, ale jednoduše řečeno, manžel se mi pořád snaží strčit prsty do… zadku.

 

Napřed jen v ložnici a občas, jenže teď už třeba stojím jen v kuchyni a už mám jeho ruku v kalhotkách. Je jako posedlý. Když jsem s ním o tom začala mluvit, tvrdí, že ho můj zadek prostě nesmírně vzrušuje. Zní to sice hezky, ale situace už je pro mne opravdu neúnosná.

 

V posteli se k němu ani nemůžu otočit zády, aniž by to nebral jako výzvu. Vysvětluju, křičím, uhýbám, mlátím ho, jsem naštvaná, vyhrožuju, ignoruju, nemluvím s ním… nic nepomáhá. On se směje, objímá mě a … a zase využívá každou možnou chvíli. Já nejsem proti sexu, ale všeho moc je příliš…

 

Co s tím mám dělat? Je nemocný? Je to nějaká úchylka, nebo co? A proč to začalo až po tolika letech?

 

 

ZUZANA

 Komentáře (2)add feed
... : *deeres*
Je toho plný internet. Dříve si pánové ve fantazijích dopřávali trojku a někdy ani ne v těch fantaziích. Dneska to je anál.
Není nemocný, ani to není úchylka, je to blbec, kterému ne nestačí.
leden 18, 2018 12:34
... : NČ
Podivný choutky...
A to já, coby známej dolňák, zrovna na těchdle krajinách kdykoliv rád spočinu. Okem i rukou. Současně ale musim, možná ke svý škodě, přiznat, že o uplnej vnitřek jsem se prstama detailně vlastně nikdy nezajímal. Natož, abych se zajímal o to, co odtamtud vychází.
Třeba na tom něco je, co mi bylo utajený.
Kdysi jsem četl článek, že jakejsi chasník lezl do dámských nádražních latrýn a tam uvnitř dole i hodiny čekal, až některá usedne a co z ní vypadne. No nic. Proti gustu žádnej dyšputát. Za to ani tehdá odsouzenej nebyl, snad jen za to, že do latrýn lezl bez povolení přednostů stanic.

Tady konkrétně bych řekl. A už beze srandy:

Ten chlapík zřejmě shlédl nějaký video, na němž se odehrávalo něco nesmírně vzrušujícího. Uvnitř ..... A on touží to též prožít. Příkladem budiž třeba instruktážní video Patrika Jákla (dneska ovšem spíš známýho jako bojovníka za Evropské hodnoty, vystupujícího pod krycím pseudonymem Jakub Janda), kdy na samém konci "show" se vyvalí na několik vteřin roztažená Patrikova řiť přes celou obrazovku.

Tim jen chci říct, že je těžko radit dívce, když sama neví, co bylo jejímu drahoušovi počátečním impulzem k umanutýmu prozkoumávání jejího tlustýho střeva. Může to bejt cokoliv a podle mě vlastně ani nemá význam, aby se po příčině pídila. Holka mu musí JASNĚ říct, bez jakejchkoliv obezliček a okolků, že se jí to příčí. Jestli to on odmítne vzít navědomí, pak ta láska zase až tak příliš pevný základy mít nebude.

Brounoc.
leden 18, 2018 20:45
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]