O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

TAKOVÁ "MALÁ DROBNOST" PDF Tisk E-mail
Úterý, 16 leden 2018
 Nedávno jsem odpověděla na pár inzerátů na náhodná seznámení – a přiznávám, že s jednoznačným účelem. Všechno pěkně hezký fungovalo, jenže pak jsme se začali I víc bavit, a naše krátkodobá známost založena jen na sexu začala přerůstat v normální vztah.

 

 

 

 


 

Dá se říct, že teď spolu celkem vážně chodíme a vše je perfektní. Až na malou drobnost.

 

Nikdy jsem se nezmínila, že mám dítě. Zpočátku nebyl důvod a pak už bylo pozdě. Dcerka chodí do školy anebo ji hlídá babička. Naše schůzky vždy byly především o nás samých, než o našem životě a tak nikdy na nějaké soukromí nepřišla řeč.

 

Teď ovšem ano, jenže já nevím, jak po naší několikaměsíční známosti o dcerce začít. On je celkem vysoce postavený manažér a jeho život je spíš o práci a užívání si, než o rodinném životě, což dává jednoznačně najevo.

 

A já teď nevím, co s tím. Každopádně ho ale nechci ztratit, je nám spolu báječně a zažívám s ním to, co nikdy předtím. Jenže teď, co se náš vztah posunul do jiné roviny, mu o dceři asi říct budu muset. Nebo ne? Vůbec nevím, co teď s tím…

 

PAVLÍNA

 

 

 

Komentáře (7)add feed
... : zuza
Připadá mi, že se za svou dceru stydíš.....
leden 17, 2018 06:19
... : mamča
Jaképak tajnosti ? Ty máš dceru, a on možná manželku a hejno dětí...
Tebe má na sex. Nemaluj si pohádkový vztah, princové na bílém koni dávno vymřeli, a těch pár co zůstalo, nechodí na Seznamku "nezávazné vztahy".
leden 17, 2018 06:49
... : *deeres*
On je celkem vysoce postavený manažér a jeho život je spíš o práci a užívání si, než o rodinném životě, což dává jednoznačně najevo.

Nevíš jak začít? Ani se nedivím, výsledek je ti nejspíš už předem jasný.
leden 17, 2018 10:00
... : Bara
Ja bych nikdy nedala prednost chlapovi i kdyby byl jediny na svete pred svym ditetem......
leden 17, 2018 15:06
... : Milene
Já si vůbec nedovedu představit, že bych se z někým scházela a tím pádem s ním také mluvila, povídala si, že bych mu nic neřekla o dětech. Přeci mluvím také o tom jak žiju, co dělám, jak bydlím a tam všude je téma rodina. To znamená děti, u tebe tedy dcera.
Jisté je, že bys mu to určitě měla říct. Ty o něm víš, že děti určitě žádné nemá? Myslíš si snad, že když bude vědět, že máš dceru, tak o tebe ztratí zájem.

leden 17, 2018 15:26
... : Sidon
Milene, když se tak divíš, je nutné si napřed přeložit tuhle větu - náhodná seznámení – a přiznávám, že s jednoznačným účelem. do obyčejného jazyka.

Další důležitý bod, je otázka, zda - vysoce postavený manažér a jeho život je spíš o práci a užívání si, bude opravdu zasažen "šípem amorovým", podobně jako Pavlína. To však Pavla pozná, až mu tu radostnou novinku sdělí. Já jí ho přeju, ale s tím, co o něm uvedla, mně to nějak neštymuje. Takže - Good Luck!!!
smilies/wink.gif
leden 17, 2018 17:54
... : Lasička
Normálně mu to řekni, a připomeňte si spolu, že na začátku jste ani moc neplánovali mluvit. Podle mě mu to asi bude jedno, když je tak pracovní a užívací si. Tedy, pokud ty nechceš víc. Ale to co jste měli v začátku můžeš mít asi dál, ne? On se bude účastnit toho užívání v tvým životě, dál už jedeš sama. A jestli ty chceš teď něco vážnýho, tak ho testni, stejně ti nic jinýho nezbyde, a uvidíš....typuju že z toho nic nebude, ale třeba se pletu a nebo se on změn nelekne. Co my tady víme, co v něm dříme.
leden 17, 2018 18:53
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]