O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

CIRKUS ZEMAN PDF Tisk E-mail
Pondělí, 15 leden 2018
Hledal jsem u stávajícího prezidenta, co udělal proti korupci a nenašel jsem nic. Jak jsem hledal, viděl jsem samý spor z důvodu vlastních výhod nebo obhajoby vlastních problematických činů. Nezištnou podporu uděloval jen obchodníkům s Ruskem a Čínou, pár lokálním podnikatelům a pak už se jen účastnil různých setkání, vždy to ale nějak vonělo olejem. To byl nejčastější program.

 

 

 

 

 

Pro mě, jako jednoho z deseti milionů, udělal to, že za mnou přijel za mé peníze na návštěvu. Hradní partička to měla nacvičené: panáka, usmát se, fór, urazit někoho, pobrat dary, panáka, přinést, odnést, podržet, panáka a do postele. Jako estráda se slonem.

 

V říjnu ocenit kulturní idoly většiny, Vánoce, a příští rok celý kus nanovo. Jen aby byl vidět, teda spíš slyšet. To způsobila úplně zbytečná přímá volba, která vytváří dojem prezidentského systému, a v tom při dostatečném počtu dosazených protikandidátů vítězí masovější populismus. Zjistilo se totiž, jak výhodné je tuto pozici zobchodovat. Stojí za to do toho dát dost. Většině stačí jedna informace a volí.

To, že volí prezidenta na základě kompromisů již zvolení zákonodárci má svůj smysl, jinak se bavme o celkové změně systému. Tak si to shrňme: pro mě prezident neudělal vůbec nic, pro ty největší gaunery v rukavičkách všechno, rozťal národ uvnitř, nenávist se vařila v kotlích, pro civilizovaný svět máme proruského vládce.

 

No a každý má s prezidentem spojené to slovo, co má prý anglicky znamenat pussy. Lží bylo tolik, že druhá místa čtyř opokandidátů dávají šanci vidět, co s ješitností udělá úřad u pana profesora, minimálně třeba v podpoře odborné diskuze za podříznutí vlastního bidla.

 

KAREL ŠKÁCHA

 

 

Komentáře (11)add feed
... : polárka
pro Tebe prezident rikas neudelal nic, Neziji v Cesku, ale politiku v Evrope sleduju od zacatku emigracbi krize, zpusobenou Merklovou.Ne ze by v tom byla sama, verim ze to byl jeji ukol, znicit belosskou civilizaci Nakoneci ona je clenem Rimskeho klubu, stejne jako kandidat kavarny Drahos. Prznil male deti? Nevim. Ale neni sprochu aby na nem nebylo pravdy trochu a proc se o tom zacalo mluvit v souvisloati s nim? Ale ani na tom vy neseslo. O co jde je to. ze kdo podpori Drahose podporujw prazskou kavarnu, podporuje topku a Kalouska, podporujw migaci a asi touzi po tom,aby jeho deti ci vnuci se bali jit rano do akoly, protoze je deti atomovych fyziku za rohem zmlati. ze zeny ve veku od 8 do 90 let se budou bat vylezt z domu aby nebyly kulturne obohaceny a zmlaceny, Ze tohle zatim nemame, za to vdecite pevnemu protimigracnimi postoji prezidenta Zemana, Jenpro vas vsechny si nechava uz pet let okopavat kotniky zberi z neziskovek,novinaru a vitacu migrantu. Ne nemusite ho mit radi, ale to nestesti co prijde s Drahosem bude tak strasne ze si ho ted nedovedete ani predstavit a mozna tomuu neverite, ale ale nebude cesty zpet
leden 16, 2018 01:28
... : Sandra
Polárko, mohla bys mi prosím uvést jeden jediný příklad, kromě keců, kdy Zeman nějakým způsobem pohnul s migrační politikou? Prezident je u nás reprezentativní funkce a nemá šanci migrační politiku ČR ovlivnit jakýmkoliv směrem. Představa, že chudák Zeman, který teď bojuje o svou možnost státního pohřbu, je jediný, kdo stojí mezi námi a přílivem uprchlíků, je velice úsměvná... ale třeba se pletu, máš prosím nějaký příklad něčeho, co Zeman v tomto směru dojednal a změnil?
leden 16, 2018 09:45
... : *deeres*
Udělal přinejmenším to, že nahlas řekl, co si většina z nás myslí.
"Nikdo je sem nezval, my je tu nechceme!"
Pana Drahoše vidím jako typického nomenklaturního kádra, co udělá pro kariéru cokoliv.

Stačí, že podepsal vítačský pamflet - tzv. výzvu vědců,poté sám potvrdil, že si za vším stojí a každého, kdo se proti uvedené petici ohradil, ještě odsoudil. http://www.rozhlas.cz/dvojka/jaktovidi/_zprava/jiri-drahos-vedci-kteri-nesouhlasi-s-nasi-vyzvou-se-jen-radi-vymezuji-a-to-proti-cemukoli--1535545
O islámu prohlásil, že je to normální náboženství, aniž by reflektoval fakt, že západní Evropa už je plná no-go zón ve velkoměstech a státy jsou plné kriminality z řad islámských migrantů.

Koho volit, milouše Drahoše, nebo drahouše Miloše? Určitě opět menší zlo. Před podpisem je Dublin IV a pokud nová vláda plus prezident to stvrdí podpisem, (jako kdysi Lisabon Topolánek s Klausem) jsme v háji. Pak nám sem nacpou negramoty, kteří budou brát stejné sociální dávky jako v celé EU a Sandry na ně budou dělat až... do kdy, nejspíš aŽ NAVĚKY, DOKUD NEPADNOU.
leden 16, 2018 12:10
... : Michal
Deeres, při vší úctě, četla jsi tu výzvu? Já jo a můžeš taky http://www.vyzvavedcu.cz. Výzva žádné „vítání migrantů“ neobsahuje. Stojí v ní doslova, že nechce zlehčovat rizika plynoucí z migrace ani agitovat za konkrétní kroky ve vztahu k uprchlíkům, přičemž se vymezuje proti rozdmýchávání a tolerování etnické a náboženské nesnášenlivosti v ČR, k čemuž podle výzvy přispívá šíření lží posilujících paniku.
Ono je důležité poznat kdo je uprchlík před režimem a kdo je vyžírka. Problém je jak. Tak, a včil mudruj.
leden 16, 2018 12:42
... : Sandra
Aha, takže jeho přínos je ten, že nahlas říká to, co si myslí většina. Není tohle náhodou definice populismu? Fakt je ten, že prezident, ať bude říkat cokoliv, nemá šanci naše přijímání uprchlíků ovlivnit, stejně tak jako přijetí eura, atd. Naše životy se nezmění, ať už tam bude sedět kdokoliv z nich- jen u Miloše holt budeme muset dětem i nadále zakrývat oči a zacpávat uši kdykoliv se ten člověk, kterého by měly mít v úctě, objeví na obrazovce.
leden 16, 2018 13:24
... : *deeres*
Ano, četla a je mně jasné, jak to chlapec myslí.
Michale, já odkaz uvedla v dalším článku, jak je to s Dubline IV a vůbec nepochybuji, že pokud se stane prof.Jiří Drahoš novým prezidentem tak novou dohodu podepíše, o kvótách se vyjádřil celkem jasně, nějakých 26.000 nechtěnců nás nerozhodí.
Mohla bych sem bouchnout fotky, s kým se prof.Jiří Drahoš kamarádí v rámci sbližování různých kultur, ale nechci rozhodit Kudlanku. Tak jenom odkaz:
http://www.eurabia.cz/Articles/31935-desive-informace-o-mozna-budoucim-prezidentovi-drahosovi-propaguj-mirumilovnost-islamu-.aspx
Dneska se tvrdí, že nikdy nebyl v Římském klubu, ale já vím, že to původně uváděl ve svém životopise a že i nějaký čas byl ve vedení české pobočky. Římský klub je spolkem politiků, byznysmenů a dalších vlivných osobností z celého světa. Počet členů je striktně dodržován a proto je členství vysoce prestižní záležitostí. Cílem je, aby přežili jen ti nejbohatší.

Na prezidentskou kampaň prof. Drahoš dostal peníze ze zahraničí, další peníze dostal od lidí, kteří jsou svázáni s Mosteckou uhelnou a on si pak následně stěžuje bývalému premiérovi Sobotkovi, že se bojí, že mohou tajné služby ovlivnit, aby nebyl zvolen.:-D
Prof. Drahoš je odpůrce referend a obdivovatel vrahů Mašínů , sebe považuje za vědeckou elitu (kvazivědce), která musí za nás blbečky rozhodovat, co je pro nás vlastně dobré. Moc se mně "líbila" jeho odpověď na otázku, proč kandiduje. Na to neřekl, co on chce změnit, jaký má program, řekl, že jeho podporovatelé si prostě přejí, aby byl zvolen a nahradil prezidenta Zemana. Otázka jenom je, kdo konkrétně ho postrkuje na šachovnici i když některé indicie tu jsou.
K jeho dobru se dá přičíst jenom to, že případně bude dobře vypadat na známkách.
leden 16, 2018 13:32
... : marty
Jen tak na okraj: nestačím zírat, jak ti slušní a čestní lidé, ochránci slabých a utiskovaných mohou přát ve své jemnosti někomu smrt. Zmínky o státních pohřbech, rakovinách apod.mi nějak kolidují s hlásanou láskou ke všem lidem na zemi.
leden 16, 2018 17:19
... : Sidon
Je dost udivující, že některým lidem pořád stačí k posouzení kvalit a povahy člověka, třeba jen to, že si někdo udělá na hlavě číro, nasadí falešné brýle, nebo se jen pěkně ohákne a vypadá tudíž jako "šikovný" chlapec, který je tím pádem lepší, než ostatní, jež tolik neoslňují svým zevnějškem. Ale ono to tak bylo vlastně vždycky, u někoho už je to vlastně diagnoza.

smilies/smiley.gif
leden 16, 2018 19:43
... : Bara
Kdyz ctu ceske noviny, tak se v nich uvadi, ze zahranicni tisk se zabyva volbou ceskeho prezidenta a ze si v zahranici preji, aby Zeman nebyl zvolen. Do tohoto momentu jsem ani jednou nezaslechla v televiznim zurnalu tu sebemensi zpravicku na toto tema, ani jsem nezahledla tu sebemensi novinovou zpravicku v holandskem tisku. Sleduji i nemecke zpravy a ani tam, kde nic tu nic. Ti maji svych problemu dost se sestavenim nove vlady......jedno je mi ale jasne, ceska media strasne tuto kampan ovlivnuji a nejsou objektivni.
leden 16, 2018 20:36
... : Michal
Ale Havel byl v Římském klubu taky a co by si počal bez peněz ze zahraničí?
Já nechci Drahoše nekriticky hájit, ale přiznávám, že nemám rád Zemana pro kterého jsme všichni polointeligentí hovada.
Tak koho mám volit???
leden 16, 2018 20:57
... : Sidon
Michale, já nevím, kde jsi to získal, možná v těch jedině "pravdivých" médiích, ale pokud se týče novinářů, tak o "určité" jejich části to prý Zeman řekl. A je to asi i dost zjevné. Ono je těch, co mají tenhla názor o většině lidí, poněkud víc. Pehe, Halík, Šláfenberk, Kalousek a pod. Ale je to hlavně proto, že tihle lidé, ten plebs, nemají stejný názor jako oni. Jenže ve "skutečné" demokracii je normální a běžné, že mají lidi své vlastní názory a nemusí se podvolovat tomu, co říkají ti, co si myslí, že jsou nejinteligentnější a nejchytřejší.
Legrační je, že tihle "inteligenti" požadují po lidech, aby je volili, ale potom už jsou pro ně jenom plebs, který ničemu nerozumí a oni jim musí "chytře" vládnout.
smilies/smiley.gif
leden 16, 2018 23:07
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]