O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


ZABRÁNÍ PRŮŠVIHU? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 04 leden 2018
 Můj dotaz je možná veselého rázu, ale pro nás může mít dost závažné následky. Žena mi moc nechce dát za pravdu a tak bych chtěl znát názor více lidí. Jedná se o následující. Manželka nastoupila v nové firmě v říjnu, vše tam klape a spokojenost na všech stranách. Jenže teď, koncem ledna, pořádají večírek k nějakému výročí, nebo co.

 

 

 


 

Problém je, že to je maškarní večírek. No, a má žena, se svým typickým černým smyslem pro humor, se rozhodla, že půjde za “čerstvě zmláceného uprchíika”. Když jsem se jí to snažil vymluvit, tak navrhla, že teda bude sebevražedný Arab, kterýmu tak trochu selhala bomba. Prostě červený barvivo vždy v plné síle. Nejsem si jistý, že je tohle fakt správná volba, když je ve firmě jen pár měsíců, a hglavně, ještě ji všichni tak dobře neznají, a nevědí, že ona je taková srandistka.

 

Nechci ji v žádném případě nutit a být pruderní moula, ale myslím si, že něco takového by mohlo ohrozit jeií práci. Navíc je pořád ve zkušební lhůtě… Nevím si s ní rady, ona je jinak moc fajn, jen má občas dost ujeté nápady…  Co si o tom myslíte vy?

 

RADEK

Komentáře (7)add feed
... : Pavlína
Jako první mě napadlo - mít tak Vaše starosti smilies/wink.gif smilies/wink.gif smilies/wink.gif
Nicméně můj názor: pokud je ve firmě nová a nemá ještě dostatečně zmapováno, co se tam "nosí" ... připadá mně to jako zbytečně hodně přes čáru. Právě proto, že neví, jak ev. zareagují - ne každý to může pochopit jako opravdu povedený vtip.
Proto bych doporučovala rozhodně se držet zpátky a zvolit raději třeba Karkulku smilies/grin.gif
leden 05, 2018 08:07
... : Sandra
Myslím, že je ten nápad pitomý. Nevím, jestli se najde někdo, kdo si řekne- haha, to je opravdu výborný fór, to se bezvadně povedlo. Myslím, že většina lidí spíš protočí oči v sloup a pomyslí si něco o krávě. Určitě se dají vymyslet jiné kostýmy, které nejsou tak kontroverzní, jsou vtipné a mnohé z nich mohou být i v červené barvě...
Na druhou stranu ji kvůli blbému smyslu pro humor asi nevyhodí... a pokud ano, tak by to tam tvoje žena srandistka stejně měla mezi suchary dost těžké...
leden 05, 2018 09:52
... : *deeres*
Radku, naběhne si ona, ne ty. Jak jsem to četla, okamžitě jsem si vzpomněla na jednu Bakalářskou povídku. Jmenovala se "Pyžamo".Určitě znáte, dobře to pro vtipálky nedopadlo.
Manželský pár se chystá na oslavu padesátin manželova šéfa, který slaví významné životní jubileum. Avšak, k jejich úžasu, je šéf s manželkou přivítají u nich doma v pyžamu. Když dostanou pozvání na další šéfovu oslavu, manželka, kterou rozčílila jejich nevychovanost, na ni odmítá jít. Nakonec je napadne, že jim uštědří lekci a na oslavu se vypraví rovněž v pyžamu. Ať se chytnou za nos!
leden 05, 2018 10:56
... : Moira
To je opravdu poradne pitomy napad. Rozmluv ji to nebo si zpusobi zbytecne problem...
leden 05, 2018 11:50
... : Lasička
Rada od někoho, kdo strávil posledních pět let celkem v izolaci péčí o děti a tedy úplně nedokáže zvážit, jak a co se "tam venku" ještě "nosí". Vtipný mi to nepřijde. Firemní maškarní mi taky nepřijde vtipný a vůbec tyhle akce, kdy se nuceně shromáždí lidi různýho zaměření, zájmů, priorit, věku a inteligence, aby tvořily iluzi pospolitosti nějaké firmy, tak ty mi prostě nahání husí kůži. A myslím, že manželka nevědomě potřebuje testovat vodu a dělat si okolo sebe svůj prostor, že v tom je neuvědomělý vzdor a snaha se odlišit.
leden 10, 2018 08:39
... : magdalenka
Každý svého štěstí strůjcem. Můj muž mi kdysi sebral silonky, spodní prádlo, sukni a svetřík. Vyhrál. Nemohla jsem ho ani vidět, jak byl hnusný. Oblečení jsem pak vyhodila. Jen rtenku
leden 12, 2018 17:05
... : magdalenka
Jen rtěnku ne.
leden 12, 2018 17:06
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]