O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


CHCI MÍT DĚTI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 04 leden 2018
 Tak nějak jsem se rozešla s přítelem. Teda, po vzájemné domluvě se on rozešel se mnou. Dva a půl roku jsme spolu chodili a bylo vše úplně úžasné. Ale přesto jsme pořád jsme v denním kontaktu, a je vidět, že oba jsme se přes rozchod vůbec nepřenesli. A důvod? Problém je, že já chci mít děti a on je nechce.


 

 

 

 

Jak jednoduché, že? Jenže pro mě to je problém ohromný. Když jsme spolu začali chodit, on plánoval všechno úplně stejně jako já, že by chtěl rodinu, děti, domeček…prostě ráj na zemi. No a tak nějak se všechno úplně změnilo, když jsem začala tlačit na pilu. Znáte to, biologický hodiny apod, taky mi už tvrdě táhne na třicítku; tak on najednou že ne.

 

Že se na děti necítí, že když se nad tím zamyslí, všechno je takhle jak to je teď úplně perfektní, vše mu vyhovuje, nám je přece spolu tak krásně, proč do toho šťourat a něco měnit? Je možné i to, že já vydělávám o hodně víc než on a to možná způsobuje jeho strach z vážnějšího závazku - že by se nedokázal finančně postarat o rodinu. On tohle samozřejmě popírá.

 

I když jsme se tedy zcela oficiálně rozešli, tak jsme spolu začali chodit do poradny! To jednoznačně dokazuje, že i on na našem vztahu chce ještě pracovat. V otázce nějakého víc seriózního závazku je však stále neústupný.

 

Moje otázka zní – kolik času mu mám dát? Jak dlouho mám čekat, jestli se rozhoupe, či změní názor? Chci mu dát možnost se samostatně rozhodnout, ale zase nechci čekat navždy…

 

 

LEONA

 

 

Komentáře (2)add feed
... : mamča
Nečekej ani den, nemá to smysl.
Stejně, jak Ty doufáš, že Poradna navede Tvého partnera na cestu "rodina", tak on úplně stejně doufá, že manželský poradce rozmluví Tobě touhu po dítěti.
Vždyť podle názoru Tvého přítele je vám spolu takhle úúúplně bezvadně, jen Ty to chceš narušit nějakým "uřvánětem".
leden 08, 2018 10:47
... : Jana Pilečková
Taky bych to neprotahovala a nechala to ukončené. Ne všechny vztahy, který navážeme, vedou směrem k založení rodinky, ať už to na začátku vypadalo jakkoliv. Váš vztah prostě podle mě tímto došel do konce. Měl asi moc času na rozmyšlenou, a s jinou se může stát, že se v tom octne rovnýma nohama. A kdoví, třeba to i ustojí v jiných "podmínkách". Ale ať už to on má dál jak chce, tak myslím, že pro tebe odmítání teď jasně znamená, že je čas nechat jít. S tebou nechce jít do žádných dalších etap, riskovat nepohodlí, změnu, fungovat jako táta.... Nějak se to v něm jinak rozleželo, a když už z toho, že dítě chce, došel k tomu, že ho nechce, tak ve vašem vztahu už se to podle mě nikdy nezmění. Ale držet se tě bude chtít dál, to docela chápu, vždyť on setrváním ve vztahu k tobě nic neztratí. Ale ty jo.
leden 08, 2018 16:08
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]