O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ZNÁSILNĚNÁ I NA DUŠI PDF Tisk E-mail
Úterý, 26 prosinec 2017
 Je to něco přes pět let, co jsem byla znásilněna, a stále se z toho nemůžu dostat. Bylo to opravdu strašné a hnusné, ale dostala jsem se z toho. Jenže – nedokážu být normální ve vztahu. Tedy - je pro mě neuvěřitelně obtížné mít jakýkoli vztah, natož pak nějaký sex. To pak už dopadne průšvihem.


 

 

Ano, jestliže nakonec s někým chodím, je mi s ním i hezky, tak když pak k tomu dojde, respektive se k tomu schyluje, jsem pak totálně na pokraji zhroucení a zralá na sebevraždu. Já se s tím netajím, já to tomu příteli i řekla, on byl opravdu šetrný, ale já stejně mám pocit, že jsem úplně beznadějný případ a nikdy nebudu mít žádný normální vztah.

 

Zkusila jsem to párkrát, ale pokaždé, když k nějakému intimnějšímu kontaktu dojde, je to jako bych měla být znásilněna znovu a znovu a znovu. Se všemi detaily, pořád dokola. Nakonec už ani nevím, zda to, co se děje je v pořádku, nebo zda dotyčný zašel v mém případě daleko. A tak i když se svou situaci snažím dopředu vysvětlit, tak v nejlepším případě mě přítel po několika pokusech opustí, když to se mnou nejde.

 

Taky jsem zkoušela alkohol, ten v tomto případě pomáhá a většinou vyřeší většinu mých problémů, jenže si říkám, to mám být s někým, komu nevadí mít sex s ženskou, která skoro neví o sobě? To pak rozhodně ten pravý nejspíš nebude. Nevím, co mám dělat, nechci zůstat už navždycky sama, ale nevím, jak tento kruh bezmoci prolomit. Byla jsem i u psychologa, psychiatra, ale nějak to nepomáhá... Snad ještě jedno: je mi osmadvacet, takže mi asi už i pomalu ujíždí vlak..

Třeba máte někoho, kdo něco podobného zažil, třeba mi poradíte...

 

IDA

 

 

 

 

 

Komentáře (3)add feed
... : doktor
Víš Ido je co se stalo hrozná věc a myslím,že nikdo Ti nemůže pomoci, jen ty sama sobě a léčitel ČAS !
prosinec 27, 2017 14:12
... : mila1
Takže především - vlak Ti neujíždí. To, co se Ti stalo, je strašné, ale přežila jsi to a život jde dál. Píšeš, že jsi zkusila párkrát vztah a nesnášíš dobře intimnosti. Asi se Tvoje tělo a duše dosud s tím, co se před pěti lety stalo, nevyrovnalo a neuspěcháš to tím, že budeš hledat další a další známosti. Potřebuješ čas a zase se naučit mít se ráda. Zkus se seznámit spíš s někým, s kým budeš třeba chodit do posilovny, jezdit na kole, lyžovat. Nemusí to být hned známost, stačí dobrý kamarád, kamarádka, prostě blízký člověk. A rozhodně bys dál měla chodit do nějaké psychologické poradny, kde by to s Tebou rozebrali a poradili Ti lépe, než můžeme my tady. A hlavně - máš před sebou celý život a to pěkné Tě ještě čeká.
prosinec 27, 2017 19:45
... : kim
Vem iniciativu do svých rukou. Nenech si dělat sex pro jeho uspokojení, ale nastav si v hlavě, že to děláš pro svůj orgasmus, který chceš ty ne on.
prosinec 27, 2017 19:53
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]