O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


"UTAJENÁ" LÁSKA PDF Tisk E-mail
Středa, 13 prosinec 2017
 Na škole jsem chodila do kruhu s Petrem. Prakticky celou vejšku jsem do něj byla zamilovaná, ale nikdy se nic nestalo, neb mi to tehdy připadalo nevhodné. Petr byl všechno – milý, chytrý, pohledný, vždy připraven komukoli pomoci. Já husa si myslela, že on je prostě pro mě nedosažitelný. Po škole jsme se nijak nestýkali, občas jsme si vyměnili přání k vánocům, narozeninám, ale jinak nic.

 

 

 

 

 

Vdala jsem se, mam děti, Petr taktéž. (Oběma nám je teď lehce přes třicet). No a asi před měsícem jsme na sebe náhodou narazili, zašli na kafe, a Petr se mi přiznal, že mě celou dobu miloval…atd atd. Prostě všechno stejné, jako z mojí strany. Jenže jsme si to nikdy neřekli. A já nemůžu přestat myslet na to, že kdyby jo, tak je náš život teď úplně jiný. Ne, nejsem v manželství nešťastná, vše je v pohodě, a stejně tak i on. Takže tady se nejedná o nějaký románek bokem.

 

Jenže musím myslet na to, že kdyby Petr tenkrát něco řekl, naznačil, mohlo být teď všechno jinak. Kdyby se projevil jako chlap. A tudíž nejenže přemýšlím, jak to mohlo být, současně se i na něj zlobím. Proč něco tehdy neřekl, a proč mi to říká teď. A tak teď nevím – mám mu říct že i já do něj byla zamilovaná? Mam mu říct, že náš život mohl být jiný… Navíc si říkám, že i Petr by měl vědět všechno, stejně tak jako já, a třeba když si o tom všem teď pomluvíme, tak tu kapitolu našeho života budem moci spolu uzavřít. Měl by to vědět, nebo ne? Co si myslíte, že bych měla udělat?

 

OLIVIE

 

 
Komentáře (6)add feed
... : Sandra
Myslím, že bys to měla hlavně pustit z hlavy. Věci se dějí tak, jak se dít mají a vy jste tu šanci být spolu prostě nevyužili. Teď je na nějaké vysvětlování, že vaše tajná láska byla opětovaná, pozdě. K čemu si myslíš, že povede to, že mu řekneš, že jsi do něj byla taky zamilovaná? K tomu, že to uzavřete? To si opravdu myslíš? Houby, povede to jedině k tomu, že vám to oběma v hlavě bude strašit ještě víc a ještě vás začnou napadat nějaké hovadiny...
Nech minulost spát...
prosinec 14, 2017 07:56
... : alka..
Přesně tuto situaci jsem zažila nedávno. Když jsem se učila servírkou,tajně jsem milovala kuchaře.Mě bylo 17, jemu asi 25. Všechno proběhlo jak popisuješ.Jenže jsme se sešli po 40ti letech.Popovídali jsme,zasmáli se tomu a normálně spolupracujeme.Taky bych to nechala spát.
prosinec 14, 2017 09:33
... : *deeres*
Jestli si chceš zavařit, tak do toho!
prosinec 14, 2017 12:49
... : Milene
Čo bolo, to bolo. Teď už s tím nic nenaděláš a proč se zabývat tím, co už stejně nelze změnit. Člověk má žít v současnosti, myslet na budoucnost a ne se nimrat v minulosti. smilies/wink.gif
prosinec 14, 2017 14:20
... : magdalenka
Dvakrát nevstoupíš do stejné řeky... Pokud jsi dospělá, nebudeš působit schválně bolest těm, kteří nic netušili, vašim partnerům. Petr je tvá studentská platonická láska. Ale pokud si teď plánuješ nějaký vztah bokem, ničíš svůj skutečný život.
prosinec 14, 2017 22:16
... : mila1
Stejně si to uděláš, jak sama budeš chtít, možná jsi to už udělala. Ale tak trochu si myslím, že přiznáním své zamilovanosti bys to všechno zkazila.
prosinec 19, 2017 08:59
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]