O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

"BÝVALÝ" - BUDE MI ŠÉFEM PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 prosinec 2017
 Pět let pracuju v naší firmě v účtárně. Je nás tu kolem dvaceti a máme opravdu vynikající pracovní kolektiv. Jenže naše šéfová jde do důchodu a tak se nyní hledá nový šéf. No, a v tom je ten problém. Jako jedním z posledních tří možných kandidátů je můj bývalý partner!!!

 

 

 

 

 

Vůbec jsem to samozřejmě netušila, až když jsem ho náhodou zahlédla, jak čeká na pohovor; a pak jsem se začala vyptávat (ne jeho, samozřejmě) :-).

 

Problém je, že jsme se tenkrát rozhodně nerozešli v klidu, dokonce - nazvat to "italským" rozchodem – by byl slabý odvar. Prostě byla to hrůza, boj, nerváky.... No, a já teď nevím, co mám dělat. Mám to někomu říct, a vysvětlit to? Nebo mám čekat a doufat, že nebude vybrán? Když to někomu řeknu, nebude to zasahováním osobních záležitostí do profesionálních? Navíc, nebudou po tom na mne koukat jako na tu, která dělá případné problémy?

 

       On, jako potencionální šéf, bude samozřejmě výš postavený, s vyšším vzděláním a zkušenostmi, zatímco já jsem jen obyčejná účetní, kterých je na každém rohu deset. Takže - určitě mne chápete...

 

       Dělám si proto opravdu velké starosti. Prosím poraďte mi, jaká je tak nějak nejbezpečnější cesta, tohle „se ctí“ zvládnout.

 
ANDREA

 

Komentáře (2)add feed
... : Zdena
No asi bych si zašla za tím, kdo to rozhoduje a řekla mu jaké nebezpečí v tomhle případě hrozí, že možná budeš nucena odejít. Pak už jenom čekej a modli se, aby nevyhrál. :-)
prosinec 09, 2017 16:12
... : d@niela
Tohle nemusí dopadnout dobře.
Vzhledem k velkému protikladu obou zúčastněných, tak pokud si šéf vybere jejího bejvalého, tak to bude pak i s vědomím, že "on" je jeden, kdežto účetních čeká na každém rohu tucet...

Smůla. Asi bych šla ne za šéfama, ale přímo za tím bejvalým, řekla mu, že nechci kvůli případným hádanicím přijít o dobré místo, a pokud by to jen trochu šlo, tak ať souhlasí s tím, že si pokud možno půjdou z cesty.

držím palce.
prosinec 12, 2017 00:36
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]