O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

SHABBY CHIC - ANEB NEJSEM BORDELÁŘ PDF Tisk E-mail
Středa, 06 prosinec 2017
Přejít na obsah
SHABBY CHIC - ANEB NEJSEM BORDELÁŘ
Strana 2

 

 

 

 

Mnohdy stačí jen obyčejná ikeácká komoda, latex, štětec a trocha snahy.  A šicí stroj, nějaké ty zbytky látek, případně staré už nepotřebné šaty, krajky po babičce, staré knoflíky... rámy ...

 

 

Související obrázek
  

 

Obrazy a obrázky zabydlí interiér dalšími dozvuky nálady, jakou chcete v prostoru vytvořit. Rámy mohou být dřevěné, ale i kovové. Náměty se mají co nejvíce snoubit s nábytkem – mohou to být výjevy z přírody, z města, zátiší, černobílé fotografie, ale i jen neutrální prvky místo skutečných zobrazení – látka, zajímavý papír, apod.

 

 

 

Výsledek obrázku pro shabby chic decorating ideas in old England

 

 

Podobně jsou na tom zrcadla. Chybu neuděláte ani nějakou tou vázou, svícnem, starou knihou. Ladíte-li prostor více do přírodního stylu, pak se budou hodit i sušené květiny. A rozhodně nezapomeňte na stojací a stolní lampičky. Světlo z více zdrojů vytváří útulnější atmosféru než osvit prostoru pouze jedním stropním svítidlem.

 

 

Související obrázek
 
 
 

Shabby Chic styl a Vintage styl jsou nyní velmi populární. Jsou romantické, poměrně jednoduché a většinou ani finančně příliš náročné. Je jasné, že Shabby Chic není styl pro každého. Již na první pohled je to něco, co zaujme svou romantikou hlavně ženy a to ještě ne všechny. Je to jednoznačně staromódní nábytek, ošumělé a přitom elegantní stěny, rustikální dřevěné židle a doporučovaná bílá případně velni světle šedá barva. Přídavkem jsou květiny, svíčky, dřevěné nádobí, roztřepené doplňky a dokonce i nábytek, který všemu dodá potřebný šarm a noblesu časů dávno minulých.

 

A tak se vydávám do světa romantiky v Shabby Chic stylu, nechávám se unášet jeho krásou a snažím se alespoň o něco podobného. Lakuju, natírám, řežu, brousím, šiju, stloukám, vrrrrtám.... Za pár dnů vám přinesu fotky…

 

d@niela

 

 

 

  

Komentáře (6)add feed
... : doktor
Dani,moc hezké.Opravdu dýchá romantická atmosféra a tak držím palečky ať se dílko podaří.Těším se na tvé fotky.Hezký den.
prosinec 07, 2017 12:25
... : Jitka
Moc hezké smilies/wink.gif
prosinec 07, 2017 15:44
... : d@niela
Ono to vypadá docela jednoduše - na první pohled... :-), ale například taková obyčejná stará komoda z ikea:

...........................

brousit, lakovat... repete.... :-)
budu vám sem vkládat "hotové" kousky :-)))

prosinec 07, 2017 17:33
... : mia I
moc hezké. Zvlášť ten červený pokojík.

Jinak jedna maličkost. Tady na obrázku, i v jiných prospektech, vídám okno nad kuchyňskou linkou. Nepřijde mi to moc praktické. Špatná přístupnost k oknu při mytí a navíc při přípravě jídla (hlavně šlehání těsta) odlétávají různé drobky, kapičky vody, takže to okno musí být dost často znečistěné, možná i mastnější, jak je blízko sporáku, mastná pára. Docela by mě zajímalo, jakou zkušenost s tím mají hospodyňky, co mají okno takhle hned u linky.
prosinec 07, 2017 17:49
... : Bara
Presne takovou, jakou popisujes.......
prosinec 07, 2017 21:03
... : Zdena
Přesně jako Bára, ale zase ten pohled ven, když válím těsto nebo něco vyrábím ...
prosinec 09, 2017 16:16
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy

 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]