O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

SHABBY CHIC - ANEB NEJSEM BORDELÁŘ PDF Tisk E-mail
Středa, 06 prosinec 2017
Přejít na obsah
SHABBY CHIC - ANEB NEJSEM BORDELÁŘ
Strana 2
Související obrázekJakpak je teď u nás doma? Přinejmenším velmi zajímavo.... Teď, v době, kdy si připadám jako "všechno jsem už viděla, slyšela, všechno znám, nic mne nemůže překvapit", jsem se setkala se stylem SHABBY CHIC. Pro ty, které a kteří to neznají: romantické bydlení ve stylu Shabby Chic = útulný domov prodchnutý historií. Je to styl, se kterým přišla Rachel Ashwell na sklonku 80. let.

 

 

 

 

 

 

 

Můžete v něm kombinovat téměř vše „staré“ a „omšelé“ tak, aby vám v takovém prostředí bylo dobře a cítili jste se útulně. Nejde však o zcela bezbřehou lážo-plážo všehochuť, to rozhodně ne.Také se tomuto stylu říká Vintage.

 

 

Související obrázek

 

 

Oba styly označují vlastně jedno a totéž – interiér vybavený nábytkem a doplňky, které působí starším a opotřebovaným dojmem. Nejde ale o žádné „smetiště“. Naopak, vybavení by mělo sice jevit známky staršího původu, ale jen zhruba v tom duchu, že jde o vzácné staré věci, které jste zdědili a pečujete o ně i přes jejich stáří. Často jsou bez problému funkční a jejich společnost vám přináší radost. Styl Shabby Chic vás osloví spíše světleji laděnými interiéry, ve stylu Vintage je pak barevná paleta bohatší.

 

 

Výsledek obrázku pro shabby chic kitchen

 

 

Nemusí jít ani o nábytek ze stejné série, ale stačí přibližně stejné období, a dejme tomu by měl v lepším případě ctít i geografickou inspiraci (Francie / Anglie / Německo / Itálie atd. - venkov / město apod.). Jejich umístění by mělo dát každému kousku jeho prostor. Můžete zapátrat v bazarech nábytku nebo na starých půdách, poptat se po známých, zda něco po babičce, dědečkovi nevyhazují apod.

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]