O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VŠETEČNICE – VÁNOCE SE BLÍŽÍ! PDF Tisk E-mail
Úterý, 05 prosinec 2017
Přejít na obsah
VŠETEČNICE – VÁNOCE SE BLÍŽÍ!
Strana 2

 

 

 

 

 

Poohlédla jsem se po starém dobrém rádci na všechno – Pinterestu (znáte? vřele doporučuju: www.pinterest.com), a našla překrásný stromeček s vlastnoručně vyrobenými bílými ozdobami. 

 

A tak, místo pouhé návštěvy obchodů, jsem se s dětmi vydala do lesa na šišky a různé další potencionální dekorace.  Pak už stačilo jen použít bílý sprej. Dalším krokem bylo vytvoření hvězdiček z hmoty, která pak na vzduchu sama ztvrdne, a opět jsme vše nastříkali na bílo.

 

 
       Tak nějak jsem to ještě posypala umělým sněhem, ale myslím, že líp by to bylo nechané jen tak.  Myslím, že stromeček se nám opravdu povedl, obzvlášť mě ale těší, že mi s ním stále ještě pomáhaly děti. No, děti, to je právě to. Už je jim 14 a 15 let. Takže už to nejsou žádné malé děti.

 


Ale zpět, k tomu, jak to u nás začalo a pak pokračovalo: v první fázi jsem moc optimistická nebyla. Nikdo se do zdobení nehrnul a já teda na stromeček jen tak nějak naplácala zdobení v červené a fialové a pak se kolem jen tak v depresi potácela kolem. Bylo mi z něj smutno, vůbec se mi nelíbil…  

 

Pak, když jsem to vzdala, a po krátkém vnitřním boji, se nakonec synek nabídl a stromek opět odstrojil. A začali jsme nanovo. Tentokrát dohromady. Jak, to už jsem psala výše, tou báječnou domácí rukodělnou výrobou…


Nejsem si jistá, jak dlouho se mi ještě podaří vytvářet vánoční atmosféru stejně tak, jako v posledních patnácti letech. Naštěstí jak syn, tak dcera - alespoň podle letošních vánočních příprav – se tu nevyhnutelnou změnu snaží oddálit a ty krásné chvíle ještě společně se mnou prožít…

 

 

Jak jste na tom vy?

 

S kým Vánoce slavíte?

 

Jak zdobíte stromeček?

 

Jak probíhají vaše vánoční přípravy?

 

A jak váš Štědrý den?

 

 

   

VŠETEČNICE

 

 

 

 

Komentáře (2)add feed
... : doktor
Všetečnice máš nádherný vánoční stromek,opravdu!My zdobíme stromeček týden před 24. prosince,chceme si ho užít.Ctíme adventní dny rozsvícením svíček.Vstupní dveře zdobíme zvonkem,aby si každý adventní den mohl odzvonit.Den před Štědrým dnem se sejdeme celá rodina i vnoučaty a je to nejkrásnější vánoční den.Je to tradice a všichni se tento den těšíme.
prosinec 06, 2017 12:25
... : Milene
Stromeček máme s kouličkami v barvě červenozlaté. Taky by se mi líbilo mít každý rok jinou barevnou kombinaci ale ozdoby jsou dost drahé, tak zůstáváme u naší kombinace. Taky nevím, kam bych je přes rok ukládala.
smilies/wink.gif
Střádám si nové ozdoby, takové ty malované. Kolotoč, rybička, mašinka, sněhulák, domeček... Ale ještě jich nemám dost, na celý stromek.
Stromek už máme koupený a zdobíme tak týden před Štědrým dnem. Štědrý den mám s vnoučky, už se moc těším.

Dárky nakoupené. Byt i okna už jsou nazdobená. Teď se budu věnovat pečení.
prosinec 06, 2017 14:51
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy

 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]