O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

HODNEJ, PODLE VZORU BLBEJ? PDF Tisk E-mail
Středa, 29 listopad 2017
 Kudlanko, a kamarádi, mám k vám prosbu o radu…. víc než osm let jsem byl ženatý, tři malé děti, plno práce své a ještě další mezitím. Manželka totiž měla práci těžkou – manažerka ve velkém podniku, zapřažená od vidím do nevidím, věčně někde ve světě… takže tu jakoby „ženskou“ už doma nezvládala. Proto jsem si našel navíc „práci na doma“, abych mohl být doma co nejvíc, která se pak stala i tou mou hlavní.

 

 

 

 

 

Zprvu to šlo, pak se to stalo zápřahem bez omezení hodinami. Co dělám? Účetního. A tak když nedělám běžné práce v domácnosti a nestarám se o děti (to tu vypisovat nebudu; co všechno to znamená, asi všechny víte), nechodím s nimi po doktorech, kroužcích, výletech… tak sedím u počítače a pracuju. Vlastně v každou volnou chvilku.  

 

     S manželkou to bylo všelijaké. Ona věčně někde „mimo“, domů přicházela většinou až večer. Abych řekla pravdu, nepátral jsem kdy, kde a jak dlouho je, protože mne vždy nějak umluvila a já se jí taky snažil věřit.  Že jak děti povyrostou, bude to všechno lepší, budou ve školce, ve školách… Zatím že bude vydělávat a pak si budem, později, užívat zase my…

 

      A pak se to stalo. Manželka zahynula při havárii. Nejen že se na mě sesypali všichni, co s ní měli pracovně co do činění (žádné dluhy, to ne, ale rozdělané práce (jestli něco nevím, kde co je, atd.), různá další vyřizování atd. ale jak jsem dával všechno dohromady, přišel jsem na to, že si vlastně žila dvojí život… Napřed papírově a pak i osobně jsem se setkal s jejím „druhým partnerem“, se kterým vlastně všude jezdili, po zahraničních cestách, kde si různě užívali. Mj. on byl při té havárii taky, jemu se téměř nic nestalo. 

 

      Nejhorší je na tom, že si připadám jako neskutečný vůl. Snažil jsem se „všechno pro rodinu“, v podstatě jsem se změnil v ženu v domácnosti – a takhle jsem dopadl. Ten chlap se mnou jednal nesmírně sebejistě, dalo by se říct až povýšeně. On pochopitelně o mně všechno věděl, kdežto já byl pro ně za hodného moulu. Když bylo po všem, tak se vlastně nic moc nezměnilo, jen už dětem neříkám, že maminka dneska přijde později… 

 

      A tu radu, jakou bych potřeboval? Nějak se s tím nejsem schopen vyrovnat… Ani jí nemůžu vynadat… Co s tím?

KAREL

 

 

 

Komentáře (4)add feed
... : Sandra
Ahoj, je mi to líto. Musí to být těžké se takhle v někom zklamat až post mortem, kdy už si to člověk nemůže vyříkat, takže to v něm zůstává... navíc ještě držet fazónu před dětmi, které by měly na maminku vzpomínat v dobrém.
Jak to ze sebe dostat? Tak jedna možnost je se dojít vykecat někam k nějakému odborníkovi. Druhá možnost je nějaký obřad. Třeba to všechno sepsat na papír, úplně všechno, co bys jí k tomu chtěl říct a pak to nějak obřadně spálit...
A ještě jsem ti chtěla napsat, že i když se teď možná cítíš jako blbec, tak ve skutečnosti ti to vaše nestandardní uspořádání teď dává obrovský náskok- máš zajetý systém jak skloubit práci, děti a péči o domácnost... asi to zní blbě, ale leckterý člověk, který znenadání přijde o partnera, by ti mohl závidět.
listopad 30, 2017 08:25
... : *deeres*
asi to zní blbě, ale leckterý člověk, který znenadání přijde o partnera, by ti mohl závidět.

Vůbec to nezní blbě, manželka byla mrcha, moc sis jí neužil a nakonec by to nejspíš stejně prasklo a třeba bys přišel i o děti.
Takhle na ní můžeš alespoň trochu v dobrém vzpomínat, že díky ní, máš tři potomky.
listopad 30, 2017 09:29
... : doktor
Karle,rada žádná není.Ani být nemůže,ale snad by Ti pomohlo najít někoho kdo Ti bude nápomocen,snad i oporou ,však víš.Protože čas a něco hezkého to zlé vždy pomohou překlenout.Ahoj též Karel.
listopad 30, 2017 12:46
... : magdalenka
Je mi to moc líto. Žena nic už nezmění. Možná nebyla o nic víc šťastná než ty, možná chtěla vše ukončit,pochybnosti zůstanou. Jí nic nezbylo, ty máš vše. Kdo je na tom líp?
prosinec 01, 2017 20:02
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]