O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JEJÍ POSTEL JE PRŮCHOĎÁK? PDF Tisk E-mail
Úterý, 28 listopad 2017
 Tak nějak jsem v šoku. Nejsem žádná pruderní puťka, ale teď si najednou vůbec nevím rady. Starší dcera studovala necelý rok na VŠ v zahraničí a nedávno se vrátila zpět. No a já jsem náhodou vyslechla, jak vypráví mladší sestře své nové zkušenosti a zážitky. Což by bylo zcela v pořádku, kdyby to nebyly především zážitky sexuální.

 


 

 

 

 

Spala s devíti různými muži! Odešla jsem, než jsem slyšela další detail. Nikdy jsem si nemyslela, že jsem nějak prudérní, ale musím říct, že bylo velice znepokojující slyšet, jak moje holčička má více sexuálních partnerů za cca tři čtvrtě roku, než jsem já měla v celém svém životě.

 

Bojím se o ni,  jak se to všechno vyvine a co bude dělat do budoucna. Stejně tak se bojím, aby to nijak neovlivnilo její čtrnáctiletou sestru. Ta se také dobře učí, má samé jedničky, sportuje, hraje na piano, chodí pomáhat to útulku, prostě o kluky se nijak zatím nezajímá.  Ale bude jednou také taková?

 

Na jednu stranu si myslím, že je možné se vyspat s velkým množstvím lidí, když se budou dodržovat bezpečnostní návyky, a stejně tak je možné se vyspat jen s jedním, jednou, bez ochrany a dopadnout špatně. Jenže nějak si to všechno v sobě neumím srovnat. A taky si říkám, jestli ta čtrnáctka tohle všechno má už poslouchat? 

 

Dělám si zbytečné starosti? Měla bych si s dcerou/dcerami promluvit?

MARTINA

 

 

 

Komentáře (1)add feed
... : Pavlína
Dobrý den, Martino; netroufám si radit, jen zkusím popsat, jak bych zřejmě reagovala ve vaší situaci já. Vzala bych si starší dceru stranou a o tom, že a co jsem nechtěně vyslechla. S tím, že mě to množství sexuálních partnerů docela vyděsilo a určitě si nemyslím, že to je v pořádku. Že by měla zachovávat rozum a nebýt hned svolná; takových žen si muži ani nemohou vážit. Že takto, TÍMTO, toho pana BOŽSKÉHO SPÍŠE nenajde. Současně klást důraz na zodpovědné chování vůči svému zdraví. A taky BYCH JÍ SDĚLILA, Že navíc rozhodně nesouhlasím s tím, aby o svých eskapádách mluvila s mladší dcerou. K jejímu věku přísluší spíš jiné starosti, než popisky sexuálních praktik. Že si má starší dcera v očích té mladší zvyšovat kredit jinými činnostmi ...

No a teď to, co bych té starší dceři úplně narovinu asi neřekla. Předpokládám, že jí bude min. okolo 20ti. To, že se hledá; to, že vystřídala 9 sex. partnerů, nepovažuji za žádnou velkou tragédii. Spíš - v dnešní době, dostupnosti antikoncepce a všeobecné morálce OKOLO NÁS - TO troufnu si nazvat to normou. A určitě, Martino, stejně jako já znáte ze svého okolí nějaký případ dříve promiskuitnější ženy, ze které je postupem času vzorná žena a matka. A naopak: že se někdy někdo, dosavadní soubor ctností, dokáže na stará kolena zbláznit a nevidět neslyšet.
Tolik můj názor ... smilies/wink.gif
listopad 30, 2017 10:57
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]