O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - PAN UČITEL A RŮŽENKA PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 listopad 2017
Tak jsem brzy ráno v půl deváté konečně vylezla ven, pevně rozhodnutá, že dnes to bude opravdu velká ranní procházka. A vydala jsem se tedy opačným směrem než obvykle - tedy ne jen obejít blok, sebrat a odložit Kayovy hovínka, počkat, dokud z něj nevykape poslední čůrání - a namířila si to kolem Billy někam dozadu. Asi po dvaceti minutách jsme potkali krásnou slečnu v nádherném, jednoznačně na míru šitém kabátku.

 

 

 

 

 

 

 

 

        Slečinka to byla psí, mladá ani ne tři čtvrtě roku, a boloňačka. Kayo se k ní choval s nejvyšší noblesou, vynechal nějaké ty sexuální nabídky a nakonec se kolem nás jen honili a pošťuchovali. Pán, majitel, a její velký milovatel, byl velmi příjemný. 

 

       Povídal, že jeho paní vůbec, ba dokonce kategoricky - nechtěla v bytě psa. Za žádnou cenu! Ale on si nakonec tohle malé psí klubíčko - měla tehdy sotva kilo -  přinesl a slíbil, že se o ni  bude starat absolutně sám, a že všecičko, co bude jeho Růženka potřebovat, zvládne. A sám. Mají doma v koupelně umyvadlo na desce, takže po příchodu z venku tam pejsku odloží, ona počká, až se pán svlékne a nastane rituál mytí - tahle žínka je na nožičky, tahle na prdelku a pipku, tahle na tlamičku. Pak usušit jejím osobním ručníkem -  a teprve může na zem :-))).

 

       Po bytě má několik pelíšků, ale jak to tak bývá, nakonec se probojovala do postele. Ovšem - nebylo to prý vůbec jednoduché: panička nařídila, že tohle jednoznačně tolerovat nebude a šmytec! Takže pelíšek u postele, když páníček usíná, tak ji jednou rukou, spuštěnou z postele, hladí a uspí... Jenže - tak to bylo první dva tři měsíce jejího bydlení s nimi. Pak jeli všichni tři na návštěvu na chalupu k příbuzným, kde nebyla jiná možnost (hahaha), než aby spala stulená v posteli... 

 

      Když se vrátili zase zpět, tak Růženka mechanicky večer vhupsla nahoru. Jenže, jak se říká, se zlou se potázala - panička začala lamentovat, nadávat, ječet, vyhrožovat - a nakonec to pan učitel vyřešil následovně: podíval se naštvaným okem na manželku a řekl: "Když ona, tak i já!" A stáhl si deku i polštář vedle postele, a lehl si k Růžence... No, jak říkám - Růženka nakonec zvítězila, blaženě si funí uvelebená na polštáři, v ďolíčku mezi pánovým krkem a hlavou, a od té doby tak oba spějí.

 

 

 

Výsledek obrázku pro puppy bolognese in dog coat

 

 

 

      Co mne ještě nesmírně potěšilo: pán mi prozradil, že byl učitelem; já totiž obdivovala, jak příjemně povídá, jaký má perfektní sloh. A tak mi i prozradil, že dokonce píše knížku: ale jen pro své vnučky, aby věděly, čím vším a kudy v životě prošel. Píše prý o všech svých adresách... Úžasné téma!

 

      Byl to krásný zážitek, to popovídání si s tak milým a šťastným člověkem. 

 

 

d@niela

 

 

 

 

 

Komentáře (3)add feed
... : Ivan Kolář
Moc hezké a milé, a ten nápad o "adresách" - zauvažuju o tom taky. smilies/grin.gif
listopad 27, 2017 13:23
... : doktor
Děkuji,hezké povídáníčko.Něžný humor.
listopad 27, 2017 13:52
... : *deeres*
To mají někteří psi štěstí na majitele.
Já dneska zase "venčila" Brůna ze smutného psího domu a už si našel i kamarádku, taky útěkářku, belgickou ovčandu Beccu. Ta na rozdíl od Brůna umí povely, tak jsem jí mohla odchytit a odvést k nim domů a Brůno se zpovzdálí přidal. Fakt mne to štve, zrovna tady je nepřehledná silnice do zatáčky, kdo to auta pěkně pálí a tak mám strach, že tam najdu někdy Brůna sraženého, protože je poděs.
Já knížku žádnou nepíši, ale dcera si vymyslela, že jí k Vánocům mám napsat rodinnou historii i s vyprávěnkami, co si pamatuji. A ono se to nasbírá ,stačí začít od jejích praprarodičů.
A protože mám krabice fotek, svatebních oznámení, nějaké rodné listy a i úmrtní, tak teď skenuji a popisuji.Něco jsem už i napsala, ale nejspíš to dostane až k narozeninám, nebo příští Vánoce.
listopad 27, 2017 18:06
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]