O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ON, ONA A "TO" - ZVYKEJME SI, PŘÁTELÉ! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 20 listopad 2017
Výsledek obrázku pro hlava v dlaníchBritský učitel, působící i jako evangelický farář, možná přijde o práci, protože oslovil skupinu dětí jako dívky: „Výborně, děvčata.“ Průšvih byl, že byl mezi nimi i transgenderový student, který se identifikuje jako chlapec. Poté, co učitele Sutcliffa ostatní opravili, okamžitě se omluvil a považoval tím celou věc za vyřízenou.

 

 

 

 

Ovšem stížnost studentových rodičů na rodičovských schůzkách vyústila ve vyšetřování celého incidentu – porušil totiž školní politiku rovnosti tím, že když o transgenderovém studentovi hovořil, používal jeho jméno, namísto zájmena „on“. „Ujelo mi to, nechtěl jsem nikoho urazit, nic jsem nepředpokládal. Vždy jsem žil v přesvědčení, že učitelé by měli být vzorem respektu. Když student přišel ke mně do třídy, patřil k těm nejhorším a vypracoval se mezi ty nejlepší. Myslel jsem, že dělám svou práci dobře,“ řekl učitel.

 


Skupina LGBT pro lidská práva (= lesby, gayové, bisexuálové a transgendeři) uvádí, že mnoho transsexuálů, kteří se neidentifikují jako muži ani jako ženy, mají zhoršeno až znemožněno cestováním do zahraničí. Tatáž skupina požaduje, aby Spojené království umožnilo těmto osobám, aby se definovaly jako „X“.  

 

Britská známá banka HSBC dokonce nabídla své transgender komunitě výběr z 10 nových genderově neutrálních titulů. Tudíž nebudou muset používat konvenční tituly, jako jsou pan či paní, ale místo toho si budou moci vybrat z dlouhého seznamu, který zahrnuje např.:  Mx, Ind, M, Mre, Misc, atd. Vybrané tituly budou poté uplatňovány na všech účtech zákazníků, včetně bankovních karet a veškeré jejich korespondence.

 

Pro ty trans, kteří se identifikují jako binární - tj. ani muži ani ženy, případně nějaká jiná kombinace - požaduje možnost, která nebyla normativní. Mají mít možnost vyjádřit svou identitu... Mělo by to podle této banky i mnoho výhod pro intersexisty, tj. osoby, které může mít biologické atributy obou pohlaví.

 

 

A ještě jedna zajímavost -  jednání ohledně těhotenství: Britské lobbie za trans práva v rámci smlouvy OSN, stále umožňuje termín "těhotná žena", i když aktivisté žádali o výměnu na výraz „těhotný člověk“.

d@niela

 


 

Komentáře (15)add feed
... : *deeres*
Ani ona,ani on jsou přece andělé, akorát zatím čekají, jestli jim vyraší i křídla. smilies/grin.gif

Hormonální prostředí „v bříšku maminky“ rozhodne, jestli se mozek formuje mužsky nebo žensky. „Jsou případy, kdy to funguje odděleně. Kdy se mužský mozek objeví v ženském těle. To jsou pak ty translidé, transsexuálové. Moderní medicína to umí řešit.
„Maximálně ve 3. roku věku dítě už musíte mít jasno, jestli je to muž nebo žena. Protože to má vztah k jeho životu. Ve školce nemůžete říct, že je to TO.
Vůbec nechápu ten lobbistický tlak na to, aby se v tom zavedla jakási genderová samoobsluha, že člověk jen přijde a prohlásí, že se cítí být ženou, aniž by ho někdo vyšetřil. Některé státy to už uzákonily. Ale já myslím, že je to politický výstřelek.“
Myslí si sexuolog soudní znalec Jaroslav Zvěřina

Ale dneska to je cool, stejně tak, jako být homosexuál a to by v tom byl čert, aby se to neprosadilo i v ČR. Jenom s jejich rodičovstvím bude problém, bude se tomu muset trochu pomoct, příroda rozmnožování mutantů neumí.


listopad 21, 2017 09:19
... : *deeres*
Teď mne napadá, nebude urážkou i to, že čeština má mužské a ženské rody, podle kterých se skloňuje a osobní zájmena? A bude se přepisovat i literatura?
Takhle nějak by potom vypadala pohádka o velké řepě:
Budeme to muset vzdát. Na takovo veliko řep nemáme dost sil," vzdychlo zklamaně ono s vousy.
"A co já?," ozvalo se dole u zem pisklavo hlásko. To přišlo kočičko na pomoc malé myšk.
"Ty myšk? Jsi takovo maličko. Jak bys mohlo pomoc?" Nevěřilo ono v šátko.
Ono s vous se jen smálo a taky nevěřilo.
Ale myšk už stálo v řad. Chytlo se pevně kočičko, kočičko pejsko, pejsko malé ono, malé ono se chytlo ono v šátko,ono v šátko zase ono s vous , ono s vous řepo - táhnou, tááhnou, táááhnou - a rup! - řepo bylo venk.
smilies/grin.gif
listopad 21, 2017 09:58
... : doktor
Asi je toho na mne drobátko moc.Mám pinďoura tak jsem chlap nebo jen "ON".Klika,že nemám k tomu všemu ještě prsa.To bych byl "ONI".
listopad 21, 2017 13:16
... : Myška
No fuj, ta fotka!
Svět se řítí do ř..i. Jinak to napsat nejde.
listopad 21, 2017 14:58
... : Sidon
No, hlavně se přece musí uplatňovat a udržovat ty "evropské" a "západní" hodnoty! Vůbec nechápu, jak může být někdo postižen tak zrůdně, že ztratí práci, kvůli takové šílenosti. Všichni ti, kdo tuhle zvrácenost prosazují, by měli být ihned hospitalizováni v šaškecu. Je to tak, jak říká Myška - svět se v p..el obrací.
listopad 21, 2017 17:50
... : Lenka1
V klidu, vážení. Vzpomeňte si na kyvadlo. Ono se to zase vrátí do normálu. Akorát to bude hodně, hodně bolet.....
listopad 21, 2017 22:00
... : doktor
Leni,nebyl bych takový optimista !Myško a Sidone sdílím vaše názory.Ahoj.
listopad 22, 2017 12:40
... : Milene
Mně to přijde naprosto absurdní, že někdo může kvůli tomu ztratit práci a že se z takové blbosti dělá problém. Ale neznám podrobnosti. Každému se určitě někdy stalo, že si spletl holku s klukem. smilies/cheesy.gif
listopad 22, 2017 13:29
... : polárka
doktore, logika dneska je naprosto jina, V soucasne dobe mame kolem 70 nazvu pohlavi. A v Penny prodavaji homosexulni Mikulase.Clovek zacina mit radost z posupujiciho vlastniho veku ale o deti a vnoucata se boji tim vic.,
listopad 22, 2017 17:06
... : Ivan Kolář
Milene, hrozné je to, že teď už člověk ani nepozná, jestli ta maminka je maminka, nebo tatínek... V budoucnu to bude třeba tak, že jednoho dne rodiče dětem řeknou, že se rozhodli, a maminka je ode dneška táta a bude se tak oblíkat atd. atd., a tatínek si zas nechá narůst vlasy, půjde na plastiku...
A děti? ty v tom budou mít takovej maglajs, že ani nebudou vědět samy, co vlastně jsou.
listopad 22, 2017 20:46
... : Milene
Když chodil vnuk do školky a vyzvedávala jsem, tak jsem nikdy nevěděla, jestli pro některé děti chodí tatínek nebo dědeček. Tatínkové ve věku dědečků mi dělali problém. smilies/grin.gif smilies/grin.gif Ale to je jiná kapitola.
listopad 23, 2017 10:48
... : *deeres*
Tenhle problém tu byl odjakživa, jenom se o tom moc nevědělo a nemluvilo. Ségra chodila do třídy na základce s dvěma sestřenicema, Marií a Andělou. Obě drobné kudrnaté a moc hezké blondýnky. Marie měla srdce na opačné straně, ne vlevo, ale vpravo. Anděla byla naprosto normální, ještě v tanečních, do kterých chodila se ségrou, tak odtud mám fotku ségry a kudrnaté dívčí blondýnky Anděly . Pak jsem jí později vídala, jak jezdí v Elektrotechnice s ještěrkou, to vypadala trochu jinak, zřejmě už nabušena hormony. A za nějaký pátek mně ségra říká." Hele, dneska jsem potkala Andělu, jmenuje se Honza, je to autobusák a vyženil dvě děti.
Takže ten problém tu byl vždycky, jenom to nebylo tak cool a nikdo se s tím nevytahoval a nežádal kvůli své odlišnosti výhody. To je stejně na hlavu, jako kdyby žlučníkáři pořádali žlučníkové žlutozelené pochody, chtěli pro sebe uzákonit nějakou tu vyjímku a otravovali by tím zbývající většinovou populaci.
listopad 23, 2017 14:21
... : Myška
Deeres, napsala jsi to přesně: "Takže ten problém tu byl vždycky, jenom to nebylo tak cool a nikdo se s tím nevytahoval a nežádal kvůli své odlišnosti výhody. To je stejně na hlavu, jako kdyby žlučníkáři pořádali žlučníkové žlutozelené pochody, chtěli pro sebe uzákonit nějakou tu vyjímku a otravovali by tím zbývající většinovou populaci."
listopad 24, 2017 09:35
... : *deeres*
Včera jsem omylem otevřela Kotel s Jílkovou. Frigidní, arogantní, feministické kravky by nejraději kriminalizovaly i to, když se jim muž podívá na prsa.
Celý život jsem dělala ve fabrice, prakticky téměř mezi samými muži. Samozřejmě, že hodně z nich má heslo: "Gusto, zkus to!" Ale je jenom na té ženě, co si nechá líbit. A pokud muž jde přes tyto hranice, tak už to je kriminální čin.
Kampaní" #metoo" nás zase USA pěkně obohatily a my nesmíme zůstat pozadu.

listopad 24, 2017 11:53
... : Myška
Jílková - kousek jsem viděla, zrovna ten, jak ta stojící třetí zleva - nevím, jak se jmenuje - líčila, jak nějaký muž před ní a jejím spícím dítětem masturboval v kupé ve vlaku. A prý to zažila víckrát. Nechci to zlehčovat, toto je hnus, ale pozastavím se nad tím, že to zažila víckrát... Mohou takové chování některé ženy přitahovat či vyvolávat?
Díky takovým, co stáli a seděli vlevo, se ze společnosti vytrácí normální slušné chování - otevření a podržení dveří ženě, přisunutí židle, dávání přednosti, atd. Spousta chlapů, nosících nějakou pokrývku hlavy, neví, že v místnosti se ona pokrývka sundává, že muž zdraví ženu první, mladší staršího, atd.
listopad 27, 2017 08:18
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]