O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


ZA KORUNU??? NO NEKUPTE HO... PDF Tisk E-mail
Sobota, 18 listopad 2017
Výsledek obrázku pro sad dog jack russellPředvánoční atmosféra brnká na struny naší dobrosrdečnosti a my se rozhlížíme po dárcích a pozornostech pro naše blízké. Ale ne pro všechny... Jsou i tací, kteří jednoduše dostanou padáka... Proč mám pocit, že by inzerát neměl vypadat třeba nějak takhle? "Hledám dočasné hlídání pro svého pejska. Z vážných osobních důvodů ho bohužel nyní nemohu mít u sebe. Situaci řeším, ale momentálně hledám okamžitou pomoc. Svěřím proto pejska do dobrých rukou ideálně s možností kontaktu. Můžete-li pomoc, prosím kontaktujte mne na..."
Ale ne - dejte kačku, a je váš...


 

 

 

 

 

 
 

 

Komentáře (4)add feed
... : Milena Nováková
Některé inzerce (nevím, jestli je to tento případ) si vynucují udání ceny, takže takto já chápu tu 1 Kč. A dovedu si představit situaci, kdy se třeba někomu zhroutí vztah a odstěhuje se do pronájmu, kde není dovoleno chovat domácí mazlíčky. Takže než najde pronájem s možností mít psa u sebe, hledá pomoc.

listopad 20, 2017 06:54
... : alka..
Tento problém jsem řešila před několika lety.Vydali jsme se do světa podnikání a nemohli jsme si psa vzít.Byl to problém jak stodola. Nakonec si ho vzala rodina v mé rodné vísce.Dodnes nepochopím,jak to ten pes věděl,že přijedeme k rodičům,ale vždycky se přišel podívat.Nikdy nijak netrpěl,protože ona rodina ho milovala.A on je taky.
listopad 20, 2017 09:19
... : mia I
mám už druhého nalezence - oba moc šikovní pejsci. Hrubosrstý jezevčík u nás byl 12 let, teď mám křížence jezevčíka s jackrusselem (někdo ho za bouřky vyhodil z auta), je hodně podobný Crastymu ze seznamu ( maskot pejsek seznamu.cz).
listopad 20, 2017 09:56
... : doktor
Lidé jsou všelijací,žel i tací.Je zo moc smutné.
listopad 20, 2017 13:04
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]