O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

HROZÍCÍ PRŮŠVIH S MANŽELEM PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 listopad 2017
 Můj manžel nikdy nebyl nijak zvlášť spokojený se svou prací, ale v poslední době mi dělá větší a větší starosti, co s námi bude. Brali jsme se před sedmi lety, máme dvě děti a cca před rokem jsme se museli přestěhovat - právě kvůli manželově nové práci. Ale on je stejně nespokojený, jen nadává, nikdo mu nerozumí, lidi jsou špatní…je to pořád stejné, ať pracuje, kde pracuje.

 

 

 

 

 

Já jsem se sice snažila si tady taky něco najít, ale zatím bezvýsledně. No a minulý týden jsem zjistila, že manžel nejenže jezdí z práce domů firemním autem přiopilý, ale občas i v práci něco sebere (nechci popisovat detaily). Takže jsem samozřejmě úplně vyděšená, co se všechno může stát. Může mít on nehodu, může dokonce i někoho srazit, můžou ho v práci chytit, může skončit ve vězení - a co bude s námi?

 

A tyhle všechny starosti se přidaly k těm, co už mám dávno – že manžel je věčně vystresovaný, naštvaný, nebo ublížený, a když se snažím si s ním o situaci promluvit, vše odmítá a urazí se. Co bych měla dělat? Všechno tohle se mi zdá jako úplně bezvýchodné řešení.

 

Prosím, poraďte mi. No, a určitě chápete, že v příbuzenstvu nebo mezi známými se o tomhle radit nemůžu.

 

EMA

Komentáře (3)add feed
... : opas
Buď se s tím budeš muset smířit, nebo se rozvést. To za tebe nikdo jiný neudělá.
Asi ti to přijde jako nespravedlivé, ale řekla jsi mu "ANO" a to o tvé vlastní vůli. A dokonce sis s ním pořídila děti.
Možná jsi při tom měla nějaké chybné domněnky "on je morous ale on se změní", no a on se nezměnil.

listopad 10, 2017 09:54
... : xanada
Bez práce a s 2 dětmi se těžko rozvádí.Ale přesto až opět přijde s čorkou (krádeží) nebo opilý se služebním autem ,tak bych ho varovala, že pokud ho z práce kvůli tomu vyhodí, tak ať si rovnou balí kufry, že vy se opět stěhovat nebudete.Váš manžel má nešťastnou povahu a s věkem to bude asi ještě horší.
listopad 11, 2017 11:23
... : magdalenka
Co bys měla dělat? Co nejdříve se postavit na vlastní nohy. Takhle ti muž ještě jednou vyčte, že to všechno delal pro rodinu...
listopad 12, 2017 13:23
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]