O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VYPEČENÉ NAROZENINY - POKRAČOVÁNÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 25 říjen 2017
 Moji milí přátelé, díky moc za všechny vaše rady a nápady, a že jste měli zájem, abych vám napsala, jak to dopadlo, tak nakonec jsem to tedy večer manželovi v klidu řekla. O telefonu, rozhovoru s tchýní a hlavně o té jí naplánované návštěvě švagrové. Manžel se z toho úplně složil.

 

 

 

 

Jak jsem už předem tušila, byl velice rozrušený a naštvaný. Já se ho sice snažila nějak uklidnit, ale on stejně nakonec zavolal rodičům a řekl jim, že se celé narozeniny ruší a ať nejezdí ani oni.

 

A tak další den mi volal tchán a křičel na mě, bylo to vážně hrozné. Křičel, že je to všechno moje vina, že jsem tím zničila celou rodinnou oslavu, že jsem totálně neschopná, a že jediné, co jsem měla dělat, bylo držet hubu, že jsem se do toho neměla plést, že je to záležitost jejich rodiny.  

 

Samozřejmě jsem se rozbrečela a vše řekla manželovi. Manžel tvrdí, že jsem neudělala nic špatného, a že být on na mém místě, tak by udělal to samé.

 

Opravdu jsem udělala dobře, že jsem to manželovi řekla? Kdybych třeba mlčela, tak by se to vyřídilo mezi nimi, ale zase si říkám, co když by se dozvěděl, že jsem o tom věděla dřív, a neřekla mu to? Tedy sice je teď při mně, jenže jeho rodiče mě nenávidí a já nevím, jak to napravit?

 

Co si o tom myslíte, poradíte?

 

MAKY

 

 

Komentáře (9)add feed
... : alka..
Udělala.Jak to popisuješ,manžel je při tobě a tchán s tchýňkou to rozdýchají,nebo ne.Kdybys mlčela,mohla by to paňmáma použít proti tobě,žes to přeci věděla.Tudíž souhlasila.
říjen 25, 2017 17:24
... : Moira
Maky, jestli jsi typ, ktery se nerad hada i intrikuje, chapu, ze te tato situace uplne drti. Od tchanu je jejich plan primo odporny. Proc si neco takoveho nenaplanovali k sobe domu? A jenom oba sourozence? Byla bych strasne nastvana, ze vubec neco takoveho vymysleli. Soustred se ted spis na sebe a sveho manzela. Promluv si s nim o cele situaci a vysvetli mu, jak se citis. Vuci tchanum bych citila hlavne hluboke opovrzeni.
říjen 25, 2017 17:48
... : Lenka1
Souhlas s předřečníky. A k tchánovi - já bych mu ledovým hlasem řekla, že se spolu budeme bavit, až se uklidní a telefon bych mu položila. Jsi dospělý svéprávný člověk a nemáš povinnost snášet hulvátské chování.

Lidi si k tobě dovolí jen tolik, kolik je ty sama necháš.
říjen 25, 2017 18:02
... : Bara
Az by doslo k nejake slovni potycce s tchanovci, tak bych zduraznila, ze my s manzelem nemame mezi sebou zadna tajemstvi a jsme k sobe upromni a s tim, abych zavrela hubu, aby sel nekam mezi sobe rovne. Jsem toho nazoru, ze kdyz je neco kysele, tak at je to jako ocet. A pokud je to zalezitost pouze jejich rodiny, tak at si to resi u nich doma. Az bude mit tchan nebo tchyne narozeniny, at si pozvou na svoji oslavu koho chteji a planuji udobrovani na neutralni pude.....

říjen 25, 2017 19:05
... : *deeres*
Co si o tom myslím? Že to od jeho rodičů byla podpásovka. Nejdříve tě do toho namočí a pak tě obviní z toho, že jsi to byla ty, kdo zničil rodinnou oslavu.

Manžel tvrdí, že jsem neudělala nic špatného, a že být on na mém místě, tak by udělal to samé.


To je sice hezké, ale měl by si to především se svými rodiči vyříkat sám. Proč do svého sporu tahají tebe?
říjen 25, 2017 20:12
... : magdalenka
Maky, jsou to sobci. Doteď tě zneužívali, tvoji pohostinnost, váš domov brali jako svůj. Jako bys nebyla samostatná bytost, jen služ ka, c, co pracuje a drží hubu. Udělala jsi dobře. Trvej na svém. Držím palce.
říjen 25, 2017 21:38
... : Sandra
Tak teď už nemá smysl dumat nad tím, jestli jsi udělala, nebo neudělala dobře. Dál bych teď nedělala nic. Nechala bych jim čas a prostor, aby je přešel vztek a byli jste si to schopni vyříkat v klidu. Kolik času to zabere, to záleží dost na tom, jak moc cholerické povahy tchánovci jsou a jak rychle se odnaštvávají. Samozřejmě to zklamání pro ně musí být veliké, asi si to smíření svých dětí malovali v barvách a teď mají pocit, že (kvůli tobě) ani nedostali šanci. Opravdu by manžel nebyl ochoten uvažovat o tom, že se kvůli rodičům a jejich klidu na duši se sestrou sejde- třeba u nich, a při nějaké jiné příležitosti, než jsou jeho narozeniny? To by celou situaci zachránilo nejvíc....
říjen 26, 2017 04:58
... : Pernella
Když už tě do toho namočili, nemělas žádnou dobrou volbu. Muselas sis vybrat, na kterou stranu se postavíš a vybrala sis dobře. Kdybys to udělala jinak, zlobil by se na tebe teď manžel, a to by přece bylo mnohem horší, než když se zlobí tchán. Manželé musí držet spolu, když to musí být, tak i proti rodičům. Vy dva jste rodina. Podle mých zkušeností je zásadní chyba, když se jeden z páru postaví na stranu svých rodičů proti svému partnerovi. To je prostě podraz.
S tchány se to časem usadí a ty máš jistotu, že už tě do podobné situace příště nedostanou smilies/wink.gif
říjen 26, 2017 09:05
... : Milene
Udělala jsi dobře. Manžel by byl naštvaný, kdyby sestra přijela a zlobil by se na rodiče. Jsem ji jistá, ti že by vyrukovali s tím, že jsi o tom věděla. A bylo by pro tebe hůř, byl by naštvaný i na tebe.
Teď se jenom snaž, abyste si pěkně oslavili jeho narozeniny.
smilies/wink.gif
říjen 26, 2017 15:31
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]