O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ZBYTEČNÉ HÁDKY, ALE JAK NA NĚ? PDF Tisk E-mail
Úterý, 17 říjen 2017
 S přítelem bydlíme už přibližně dva roky spolu a oba moc rádi děláme párty, oslavy, zveme známé na různé hry, karty, sledování filmu a tak. Máme celkem velkou skupinu lidí kolem, a tak se u nás pořád něco děje. Problém ovšem nastal, když jsem se jednou tak nějak pohádal s přítelovým kamarádem Michalem. 

 

 

 

 

 


 

Přitom to byla opravdu neskutečná blbost, jenže Michal nakonec prásknul do stolu a šel si ven zakouřit, protože se po konverzaci se mnou prý musel uklidnit. A když se vrátil, tak o mne hodně nevybíravě mluvil. Od té doby, kdykoli jsme se nějak „střetli“, vždycky se to vyhrotilo. Nakonec jsem se mu začal vyhýbat, a na akce, kde jsem věděl že bude, úplně přestal chodit.

 

Jenže to je těžký, neboť je to skoro nejlepší kamarád mého přítele, a tak je téměř vždycky u všeho. Přítel to nijak extra nevidí, prý má Michal teď starosti (práce, peníze) a tak může být trošku startovací, a já z toho prý dělám zbytečný problém.

 

Už to ale došlo tak daleko, že já jsem vždycky úplně vystresovaný z toho, co přijde zas. Michal má vždycky divný poznámky, je hodně urážlivý a zlý. A já nejsem ten člověk, co by mu oplácel stejně. Přítel nad tím jen mává rukou a směje se. Co mám s tím dělat? 

 

PAVEL

 

 

 

Komentáře (1)add feed
... : mila1
Napadá mne, že ten Michal na Tebe asi žárlí.. A reakce Tvého přítele? No asi mu to taky došlo a dělá mu to dobře.. A neuvědomuje si, že Ty tím trpíš
říjen 18, 2017 12:32
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]