O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


LEGRACE NA PLACE - SAMÉ LEPŠÍ ZPRÁVY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 09 říjen 2017

Macek v botáchŠpanělský ústavní soud zakázal schůzovat v pondělí katalánskému parlamentu. Správně, vždyť je to jen taková „žvanírna“ zvolená nevzdělaným plebsem, to už přece věděl Vladimír Iljič, ba dokonce jeden náš velkostatkář. Parlamenty k ničemu nejsou, pokud tedy nemají pravomoci jen jako ten evropský přitakávací. Zatrhnout jim tipec třeba! A komu se to nebude líbit, do basy s ním, třeba za nenávistné projevy!

 

 

Jen menšina žen, které dostaly v posledních letech azyl ve Švédsku, nastoupí do práce a to přesto, že pro uprchlíky jsou v této skandinávské zemi vytvářena státem dotovaná místa a placeny drahé rekvalifikační kurzy. Prý je to proti jejich tradicím…

A pak, že je islám mizerné náboženství!

 

 

Josef Provazník na facebooku vyjádřil i mé mínění:

Doufal jsem, že Petra Fialu to bláhové snění o reformách Evropské unie pustilo. Takhle šéf ODS tak trochu připomíná stejně bláhové snění Dubčeka o reformě socialismu. Je vidět, že ODS primárně cílí na voliče TOPky. Ostatně kníže taky na jednom z předvolebních billboardů říká, že se musí EU změnit, ovšem s dodatkem, že "s námi".

Britům se nepodařilo změnit EU za desítky let a někdo tady může věřit tomu, že Čechům se to podaří?

 

 

Čtenář glos M. P. mi napsal:

Katalánsko je hodně nalevo. Budu to demonstrovat na příkladu tzv. sociálního bydlení. Pokud Vám někdo "vleze" do bytu a zůstane tam déle než 24 hodin bez toho, aby si tohoto vpádu někdo všiml, musíte soudní cestou takového člověka vystěhovat (po reformě vám to bude trvat jenom asi 1,5 roku, dříve až 4 roky).

Zdá se Vám to šílené? Přeci nevyhodíte svobodnou matku se třemi dětmi na ulici… Doporučuji si najít informace o tzv. okupas a o primátorce Ada Colau.

Pod jejím vedením dochází k "vykoupení" budov od soukromých investorů (které obsadili "okupas" během jejich končící rekonstrukce) a následnému převedení na "sociální bydlení". Samozřejmě to platí ostatní plátci daní.


 

Ilja Kraval:

Jak by se vám líbila tato hra:

 Lidé si budou zdarma brát tikety, za které mohou v losování něco vyhrát, nic ale neplatí a tyto výhry platíte vy, i když se této hry nechcete zúčastnit.  Dobrá hra, že?

 Jenže takto funguje Účtenkovka.

 Účtenkovka není žádná loterie, kde si okruh hráčů dobrovolně svými vklady zaplatí na výhry a někdo z nich to shrábne a něco si vezme pořadatel. Tak fungují loterie a sázky. I ti, kteří Účtenkovku nechtějí hrát, tak výhry platí ze svých daní. Nedobrovolně. Povinně odvodem státu.

 Takže nenazývejte to loterií, ale nedobrovolným rozdáváním úplně zbytečných výher zaplacených nedobrovolně z našich daní…

 

 

Češi jsou smějící se bestie:

Respekt jsou Haló noviny pro ty, kteří se cítí být vzdělaní.


 

Komentáře (4)add feed
... : alka..
K účtenkovce. Tu neplatí plátci daní,tu platíme my obchodníci.Stalo se mi na provozovně. Obsluhovala jsem na terase.Paní chtěla zaplatit,jelikož kasa je umístěná v restauraci,zkasírovala jsem ještě jeden stůl a o omluvou běžela ke kase.Jenže to už mi první dáma stála za zády s průkazkou celní zprávy a napařila mi pokutu 6000,-Kč že jsem nejdříve vzala peníze a potom šla pro účtenku.To se nesmí.A 6000,-je nemenší pokuta.
říjen 09, 2017 12:00
... : polárka
alko, to uz je silena buzerace!
říjen 09, 2017 19:38
... : Zdena
Zatím jsem všude dostala nejdřív účtenku a pak jsem platila, tak nevím. Ale v poslední době už se ani v tržnici nikdo neptá, jestli chci účtenku, rovnou mi ji vrazí do ruky. Já v tom nevidím problém :-) No a loterie, asi se to vyplatí - vyberou se větší daně, bych řekla ... :-
říjen 10, 2017 10:33
... : Míša šíša
Miroslav Macek upozorňuje na něco jiného. Jde o to, že každou účtenku, kterou příjemce obdrží, lze zaregistrovat na webu www.uctenkovka.cz a každý měsíc pak proběhne slosování těchto zaregistrovaných účtenek. První výherce obdrží milion, druhý auto v hodnotě 300 tisíc, třetí 100 tisíc plus následuje spousta dalších cen s menším obnosem. A tyto výhry hradí stát z daní, které vybral od občanů, kterých se jaksi zapomněl zeptat, zda s takovým rozdělováním erárních peněz vůbec souhlasí. Takže třeba Alka nejen z daní, které odvede státu, ale i z té pokuty, se podílí na tom, že někdo jiný dostane milion nebo nové auto.
Tohle není závist vůči potencionálním výhercům. Spíš si myslím, že ty větší daně, které se podaří díky EET vybrat (pokud vůbec), by šlo využít smysluplněji.
Mimochodem tuto loterii provozovali i Chorvati, z nichž si zřejmě pan Babiš bral příklad. Bohužel špatný, protože chorvatská ekonomika jde značně ke dnu.
říjen 11, 2017 08:50
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]