O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


DO KAUFLANDU UŽ NIKDY!!! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 05 říjen 2017
Konečně mám fáro. Takovej prťavec - Ford Fiesta, ale zdá se ve slušný kondici. Tak ji v sobotu pořádně potrápim... Jo, k tomu autu: Všim semsi totiž velmi zajímavý věci, že von nikdo nenapíče inzerát "prodám rozvrzanej bouranej šrot se stočenym tachometrem a padělanejma papírama". Divný, ale je to tak. No, tak ho mám, a hned sem se vodvezl do oblíbenýho Kauflandu, kam jezdim leta. Jen teď, pár měsíců, co jsem byl bez auta, jsem nejezdil.

 

 

 

 


Tam ovšem jsem byl  najednou naprosto ztracenej, zděšenej, zablouděnej. Ti KRETÉNI to tam komplet přestavěli. Kde bylo pivo, jsou vokůrky, kde bylo píčivo, je kafe. Lahůdky, uzeniny, někde, kam jsem ani nedošel. Pak jsem našel regál s voňavkama do auta, jednu jsem vybral, takže až všechno projdu a najdu, tak nazpátek vezmu jednu voňavku. Hůůůůů!!!! Já už jsem ten regál znova vůbec nenašel, prošel jsem teda ten debilní krám ještě dvakrát, ale voňavku do fára už mezitim zřejmě odsunuli dozadu do skladu. Tak jsem holt bez voňavky.

 

Mi tak napadlo, že by na takovýhle velkokrámy mohl někdo vymyslet aplikaci GPS a udržovat ji aktuální. Jináč nechápu, jak se tam důchodce s pomalejšim myšlením a mizernou orientací má vyznat. To je na hodiny courání a poznávání neznámejch končin. Jenže tolik času ztracenýmu starci nedopřejou, protože bejvalý volný parkoviště má teď důmyslný závory. Když se člověk trefí, aby z okýnka dosáhl rukou na puntik automatu, tak ho to pustí dovnitř. Ovšem běda, když mu 5 cm k dosažení chybí. To je pak: odepnout pás, vyškarabat se skulinou mezi dveřma a stojanem automatu z auta ven ...  

 

 

Výsledek obrázku pro závory na parkoviští u kauflandu

 

 

Jo, takže nakonec se vyškrabu, zmáčknu puntík, vezmu lístek, závora se zvedne.

 

Pak ale nastal závod s časem, protože když jsem se napoprvé nestihl bleskově nacpat skulinou zpátky do fára, závora chytře usoudila, že "už to stačilo" a před nosem mi spadla zase dolů. Takže znova ... Nakonec teda na druhej pokus vše zvládnuto, pak k ohromný radosti řidičů, stojících za mnou, prdnu fáro na parkoviště a jdu dovnitř. To ovšem ještě netuším, že jdu do zcela neznámejch končin.

 

Nakonec teda krám prochozenej, housky pro mě a Whiskas pro kočku nakoupený. To ovšem mají tady v Tescu Expres přímo za rohem taky, ale nemají tady voňavky do auta. V tom Kaufu voňavky teda měli, ale zřejmě se nechtěli o ně dělit, takže, když nějakou skrytou kamerou zahlídli můj zájem, rafinovaně celej regál ukryli. Tak jsem voňavku vzdal, zaplatil pochutiny pro mě a pro kočku u kasy, na párkovišti vlezl do fára a vydal se k vypouštěcí závoře. Tam jsem vložil lístek do škvíry, přesně podle návodu ... a vono nic. A nic.

 

A za mnou se zas hromaděj fára spěchající ven.

 

Pak jsem si teprve všiml, že displej mi píče, že jsem překročil 1 hodinu zdarma (bodejť bych nepřekročil, když jsem uvnitř hanebně bloudil) a že musim někomu zaplatit 30 Kčs. Takže pomalý couvání, za mnou už asi 8 aut muselo couvat též, ťukání řidičů rukama na hlavu jsem radši nevnímal, jen jsem vnímal jednoho hulváta, co řval "demente!" a ještě jedno slovo, který Kudlí kodex nepřipouští. Ten dobrej muž jistě zřejmě skutečně spěchal. Ale nakonec jsem fáro odstavil a vydal se hledat někoho, kdo mi otevře.

 

Konec dobrej, všechno dobrý. Dobráka jsem po 10 minutách našel, předal mu 30,- Kčs, pustil mě. A teď už si s kočkou pochutnáváme na suchých houskách a šťavnatých kouskách Whiskas.

 

V tom debilnim Kauflandu, ještě donedávna tak skvělym a přátelskym, mě už nikdy nikdo neuvidí.

 

Brejden všem. NČ

 

 omplexScript>
Komentáře (5)add feed
... : Zdena
smilies/cheesy.gif smilies/cheesy.gif smilies/cheesy.gif
říjen 05, 2017 20:57
... : *deeres*
Důsledek modrých zón. Nezaparkujete bez poplatku už skoro nikde. A lidé jsou tak zblblí, že platí i tam, kde nemusí.
Modré placené zóny byly i před Bubenečským hřbitovem. Nakonec pro mnohé stížnosti placenou dobu upravili. Zaparkujete zadara přes den v so a ne. Jenže lidé cedule nečtou a platí dál.
říjen 06, 2017 09:18
... : Milene
V Kauflandu na Vypichu jsou taky závory. Ale když najedu pro parkovací lístek a jsem trochu dál, tak se odpoutám a vytáhnu si ho vždy z okýnka. Někdy se musím pěkně natáhnout, jsem dost malá. A parkovat bezplatně se tam může 2 hodiny. Za hodinu to nestihne snad skoro nikdo. A při výjezdu se otevírá závora sama. Systém registruje SPZ.
říjen 06, 2017 15:10
... : Lenka1
Enčo, ty nikdy nezklameš. Pobavilo. smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
říjen 06, 2017 20:47
... : doktor
hahahahaa,dnes už je vše jinak,aspoň podle tv zpráv pro Prahu.
říjen 08, 2017 12:30
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]