O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NAROZENINOVÉ DILEMA PDF Tisk E-mail
Úterý, 03 říjen 2017
 Bydlím v celkem malém městečku a skoro všichni se tu dobře známe. Taky tu bydlí moje kamarádka Kamila. Před více než 29 lety jsme se obě narodily ve stejný den. Jsme tedy stejně staré, chodily jsme do stejné školy, máme stejný okruh známých, a pochopitelně, slavíme narozeniny ve stejný den. A v tom je ten problém.

 

 

 

 

Zpočátku, jako děti, jsme někdy slavily narozeniny dohromady, ale Kamila má velkou rodinu, má ještě další tři sourozence, spoustu dalších příbuzných, a tak oslava byla vždy více o ní, než o nás obou. Když slavíme každá zvlášť, tak zas většina našich společných přátel se musí rozhodovat kam má jít.

 

Tento rok nám tedy bude 30, což jsou velké narozeniny a já jsem – jak jinak -  pozvána na oslavu ke Kamile. Na naše narozeniny. Ovšem už se taky mnohokrát stalo, že jsem tam sice byla, ale brzy odešla, neboť se všechno točilo jen kolem ní, já byla tak nějak mimo; ale narozeniny mám přece já taky… Ne, nežárlím, jen je mi z toho smutno. Je to tak totiž vždy - napřed Kamilina oslava a pak jdu domů, a tam je ta moje malá, soukromá.

 

Už od malinka to bylo pro mě stresující – když měla Kamila narozeniny, tak její mamka přišla do školy s velikým dortem a balónama a hurá, slavila se Kamila. Moje rodina ani já s ní nijak soupeřit nechceme (a taky na to nemáme), ale mě to trápí a už jsem probrečela hodně narozenin. A slavit v jiný den nechci. Proč bych ustupovala.

 

Jenže i když udělám svou oslavu, tak hodně kamarádů si bude muset vybrat, a to se mi zdá nefér i vůči nim; nehledě na to, že jak říkám, její oslavě se nevyrovnám. Současná situace - jsem pozvána na její narozeniny a nevím, co dělat. Kamila je hodná, kamarádíme se, a já bych ji ráda popřála, ale ne na moje narozeniny. A kulaté k tomu!

 

Nevím si s tím vším rady.

 

 

PETRA

 

Komentáře (5)add feed
... : Sandra
A co oslavit svoje narozky pár dní předem? Pak budeš moct jít na Kamiliny narozky s klidným srdcem, že ty už máš odslaveno. A udělat nezapomenutelnou oslavu přeci není o penězích, je to spíš o nápadu...
říjen 04, 2017 08:29
... : doktor
Hahahaha,no fakt vaše starosti na mou hlavu.Normálně se picnu,co se zde ještě nebude řešit.
říjen 04, 2017 12:41
... : Bara
Radu nemam, mam jen napad. Moje kamaradka ma narozeniny zacatkem prosince a vzdy touzila mit oslavu venku v rozkvetle zahrade, teplo, gril, letni rozevlate saticky, a tak svoje padesatiny presunula na leto. Udelej to stejne. Do te doby muzes neco prisetrit, dobre naplanovat, vybrat treba cerven, kdy jeste nezacinaji prazdniny a dovolene....myslim, ze takovy napad zaboduje!
říjen 04, 2017 12:57
... : Myška
Petro, jak píše Bára, udělej svoje narozky netradičně v jiný termín, jinak, zajímavě,...

A jestli máš jen takové starosti, jsi šťastná žena!
říjen 04, 2017 13:33
... : magdalenka
Ahoj, Petro. Jsi už velká holka. Můžeš chodit kam chceš, stýkat se s kým chceš a říkat, co uznáš za vhodné. Jen za to vše neseš odpovědnost a musíš počítat i s důsledky.
Proč chodíš někam, když potom bulíš?
Možná se jednou odhodláš a Kamile řekneš, jak se cítíš a že tě její oslava zraňuje. Prozatím stačí, když se s ní přestaneš spojovat. Odjeď třeba na nějaký zájezd nebo udělej něco pro sebe, co tě potěší. S kamarády nebo bez. Hlavně že jsi mladá a zdravá, děvče! Bez mejdanu se dá žít. Na d
říjen 14, 2017 20:26
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]