O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ODVAHA SE (NĚKDY) NEVYPLÁCÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 02 říjen 2017
Nadační fond proti korupci na dnešní tiskové konferenci podpořil bývalého ředitele ostravské expozitury Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Jiřího Komárka. Plukovník Komárek byl jedním z nejvýraznějších a nejhlasitějších kritiků překotné a problematické policejní reorganizace, jejímž cílem bylo dle jeho názoru paralyzovat činnost úspěšného protikorupčního útvaru a odstranit jeho ředitele Roberta Šlachtu.

 

 

 

 

Jiří Komárek se nebál za svého šéfa veřejně postavit a otevřeně ve veřejném zájmu hovořit o možném podezření na únik informací z okolí policejního prezidenta Tomáše Tuhého. Vzhledem k absolutní ztrátě důvěry ve vedení policejního prezidenta a ministra vnitra se následně rozhodl odejít na vlastní žádost od policie, poté mu byl snížen plat a nakonec byl i obviněn, což znamenalo odepření výsluhy za dlouhodobý služební poměr. Nadační fond proti korupci se proto rozhodl ho podpořit a pomoci mu zprostředkovat nabídku právní pomoci.

 

 

Výsledek obrázku pro ředitel ostravské expozitury Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Jiří Komárek

 

 

„Jiří Komárek je čestný a odvážný člověk. Jeho čestnost dokládá i fakt, že odmítl desetimilionový úplatek od lihového krále Březiny. Odvahu pak dokládá to, že se odvážil postavit proti mocenským zlojedům Chovancovi Tuhému a také proti zločinné policejní tzv. reformě. Ochrana a pomoc lidem, jako je pan Komárek, byly primárním důvodem vzniku Nadačního fondu proti korupci. Postavme se za pravdu a spravedlnost,“ prohlásil na dnešní tiskové konferenci (2. 10. 2017)  Karel Janeček, zakladatel a předseda správní rady Fondu.

Karel Škácha, ředitel NFPK 

 

 

Komentáře (1)add feed
... : *deeres*
Obyčejný člověk nemá ani potuchy, na které straně je pravda. A jestli to náhodou není jenom tak, že se jednalo o to, která z politických stran zůstane blíž u koryta? Nejdříve bylo pomocí Šlachty odprásknuto ODS a potom nastala pranice mezi ANO a ČSSD.

Karel Janeček, zakladatel a předseda správní rady NFPK
Iniciativu pana Babiše osobně velmi podporuji a doufám, že ve svém poslání bude úspěšná,“ uvedl na stránkách hnutí v roce 2011 v době jeho vzniku.

Janeček ANO podpořil i sponzorováním volební kampaně v roce 2013. A vyplatilo se, v současnosti úspěšně probíhá příprava na těžbu lithia z odkaliště na Cínovci v koordinaci se současnou vládou,
která má K.Janečkovi přinést až dvě miliardy.Filantropa Janečka ale podle jeho vyjádření lithium nezajímá, chce se spíše věnovat nápravě společnosti a nevylučuje, že jako pouhý finanční investor se projektu zbaví. Zadarmo to nebude.

Karel Škácha, ředitel NFPK :"Lidé, kteří nás podporují, mají problémy v byznysu."

Tak nevím, Janeček asi bude vyjimka potvrzující pravidlo.
říjen 02, 2017 21:03
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]