O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

POSLEDNÍ PARÁDY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 25 září 2017
Výsledek obrázku pro JAN KRAUSDost možná, že jste to už někde četli, slyšeli: Rodinu pana Hlobílka připravil zločinný socialismus o veškerý majetek velké hodnoty, statek, půdu, apod. Po desetiletí soudních jednání v demokracii, spravedlivý soud dospěl k rozhodnutí odškodnit jej dvěma stovkami českých korun. Místo spravedlnosti urážka. Paráda.

 

 

 

 

 

       Zřejmě tady někde končí výkřiky: spravedlnost, právo, demokracie, národ, vlastenectví, doplňte si dle libosti. Většina lidí se falešně domnívá, že se jich to netýká. Týká. Dozvěděli se tak cenu nejdůležitějších hodnot a díky tomu vědí, s čím případně mohou počítat.

 

Někoho dokonce může vědomí vlastní bezcennosti v našem prádelním (neplést s právním) státě znervózňovat. Podporuje totiž nepříjemnou domněnku, že stát není náš, protože na nás kašle. A pak žasne, že mu nechceme platit daně, bojovat za něj, volit politiky do jeho správy.

 

Kdysi jsem četl, jak rozdílnou hodnotu má u soudu život Američana proti nepoměrně levnějšímu životu Inda. Dvěma stovkami jsme se dostali za ty nejlevnější. Podle našich norem, prádelního řádu a jiných předpisů. Paráda.

 

Výsledek obrázku pro koruny

Nebo možná podle posudku soudního znalce. Ti jsou dalším výkřikem sezóny. Jeden posudek vyvrací druhý posudek, takže si lze objednat jakýkoli posudek na cokoli podle přání zákazníka. Jako bychom si vrazili trh někam, kam vůbec nepatří. Důsledkem je, že znalec není považován za znalce, ale za podvodníka v oboru, ve kterém říká, že ho zná. Paráda

 

A president jede do Ruska, na dáču, k pidicarovi. Prý za odměnu. Paráda.

Ještě do předloňska jsme patřili k Západu. Paráda

 

Možná ty dvě stovky panu Hlobílkovi mají největší hodnotu v tom, že dávají signál, že se už zase vracíme na svůj Východ. Šťastnou cestu. Jídlo s sebou! Paráda!

 

JAN KRAUS

 

 

 

 

Komentáře (73)add feed
... : Mikin3
Hruza je, ze prezident co jede k pidicarovi do Ruska na dacu vedl tu minulou kampan s tim, ze podporuje NATO a EU.
A pritom to uz tehdy platily ruske penize.... smilies/sad.gif
září 26, 2017 06:28
... : *deeres*
Asi neměl tu správnou tlačenku, tak se nerozhodovalo podle rakouského práva.
září 26, 2017 08:08
... : *deeres*
září 26, 2017 08:13
... : *deeres*
Pardon, to patřilo pod jiný článek smilies/cry.gif
září 26, 2017 08:14
... : Zdena
Kecy, kecy, kecy - nějak se zviditelňují všichni kdo mají do zadku díru ... Svět je jako na houpačce, jednou je nahoře jeden, pak druhý a kydá se na toho dole. Musíme si zvyknout a vydržet, ono se to po**re samo :-)
září 26, 2017 10:49
... : doktor
O spravedlnosti a síle demokracie se přesvědčíte když si připomenete osud zlínského podnikatele "pokračovatele" pana Jana Antonína Bati.Připomenout komu pomáhal a kdo na něho kydal nejhnusnější špínu.
září 26, 2017 13:26
... : Sidon
Mně jenom nejde do hlavy, co s tím má společného nynější prezident. To ten dřívější opilec (HumBo), dokázal "zařídit" svému kámošovi narkoleptikovi, podědění velkého majetku a sobě rovněž, přestože by to vlastně podle regulí dostat neměli.

A takový "šmuk" a plagiátor, jako je Kraus, ten už neví, jak se ukázat.


smilies/angry.gif
září 26, 2017 16:10
... : Zdena
Sidone, pravdu díte !!!!!!!
září 26, 2017 18:00
... : Josef Kouba
Sidone, odemne *****! Pravdu díte.
září 26, 2017 23:26
... : polárka
sidone presne!
září 26, 2017 23:44
... : Mikin3
Co se ozralstvi panu na Hradcanech tyce, zatim se na verejnosti objevoval (a dodnes objevuje) zpity jako zvire jen jen jeden z nich. Hadejte ktery. smilies/wink.gif
Zbytek o vlastizradnych snahach ruskych svabu napovi tento clanek. A to jeste zapomneli na kagebackeho trpaslika Okamuru.
http://forum24.cz/americky-server-pise-o-prorustani-ruskeho-vlivu-do-ceska-skrze-zemana-a-babise/
září 27, 2017 04:41
... : Josef Kouba
Mikine,
sleduji tvé komentáře k dění ve světě i na jiných webech již několik let. S tvým názorem nesouhlasí 80% čtenářů. Je v tobě mnoho nenávisti a díky tomu neumíš racionálně uvažovat. Možná je to radost z hecování a to vždy proti přesile názorů. Psychiatři mají pro tuto nemoc název. Měl by si se s některým z nich poradit. Já se opravdu divím, že tě zde na kudlance někteří diskutující berou vážně. Tvá připomínka o opilství současného presidenta potvrzuje můj názor o tvém stihomamu. To, že náš první president Havel daleko předčil v opilství presidenta současného je nevyvratitelná pravdy.
září 27, 2017 09:02
... : *deeres*
A pamatujete, jak to bylo s Martou Chadimovou?
Srpen 1995 - Prezident Václav Havel nařídil zastavit trestní stíhání vedené proti Martě Chadimové obžalované v restituční kauze týkající se majetku premonstrátského kláštera na Strahově. Chadimová milost nejdříve odmítla,přijala jí, až když jí začalo téct do bot a tak jí soud nemohl dokázat padělání veřejných listin. Dům musela tehdy vrátit.
S drzostí jí vlastní se obrátila do Štrasburku, tentokráte žádala po ČR odškodnění za dlouho trvající kauzu celých 86 miliónů. Soud jí v roce 2007 přiznal 7OO tis. Kč.
Ale story nekončí, Chadimová se odvolala, jenom už se z veřejného prostoru nedozvíte, jak to dopadlo!?!
září 27, 2017 09:10
... : *deeres*
Mikinovy jedovaté slinty nikdo vážně nemůže brát. Stejně jako výplody jeho kamaráda Tomáše Peszyński. Ten nejdříve po zvolení Trumpa skoncoval :-) s USA a teď i se svým blogem na Idnes.
Ani se nedivím, dostával tam pěknou sodu. Ale jednoho trvalého zastánce tam měl, nějaký Jiri Bilina.
září 27, 2017 10:49
... : Mikin3
Vidim, ze Kouba a deeres nasadili skutecne argumenty. smilies/grin.gif
Podivej Pepiku - podle vseho mluvis o diskuzich na iDnes, protoze jinam prakticky nepisu. No tak tam je to asi tak 50/50. Kolikrat dostanu treba 20 plusu a jeden minus, pak je to treba naopak. To kdyz se sletnou komunisticti duchodci a ctenari rusackych webu. Ale me je to v obou pripadech vicemene sumafuk. Diskuse nejsou sportovni zapas, zejo......
K psychiatrovi si zajdi hochu sam, treba se te zepta proc jsi odesel z komunisticke diktatury zrovna do jednoho ze statu NATO. smilies/grin.gif
Peszynskeho o kterem se zminuje Deeres znam osobne a vazim si ho. A to i pres jeho obcas naivni nazory. S kym jsem se nazorove shodnul vzdycky byl zesnuly herec Jan Triska. Prave jsem se na iDnes dival jak ho rudohneda pakaz okopava a musel jsem se pousmat. Psi hlas do nebe nejde.
No a co se pana Havla tyce, je mozne ze se i on rad napil. Ale umel se narozdil od Zemana i pres to na verejnosti chovat jako prezident.
září 27, 2017 13:22
... : *deeres*
50 na 50 ? Kdo tě učil matiku?

"Západ se hroutí,“ řekl Tomáše Peszyński, "musím s tím něco udělat! A následně opustil blog na Idnes a prý publikuje na Slovensku.
Škoda, vždycky pobavil. smilies/grin.gif
září 27, 2017 15:28
... : Mikin3
Kdo me ucil matiku deeres? Vzpominam si jen na pani ucitelku Antoninovou. Dalsi jmena si jiz nepamatuji. Tady mas muj posledni komentar o Janu Triskovi. 27 plusu, 4 minusy.
Komunisticti duchodci byli nejspis zrovna na Okamurove meetingu. smilies/cheesy.gif

Cestny clovek s rovnou pateri a rozumnymi nazory. Kdyz vidim jak ho rudohneda uderka okopava, musim se pousmat. Psi hlas do nebe nejde.
Pane Triska, dekujeme.
27/−4


září 27, 2017 16:14
... : OLINA
proc kdyz ctu Mikinovy vyplody tak co mne napada je citat z bible "Blahoslaveni chudi duchem, nebot jejich je kralovstvi nebeske?"
září 27, 2017 17:21
... : Sidon
No, vono je to podobný i na jiných webech, kde se náš Brouk Pytlík snažil o tu svoji "osvětu". Kupříkladu na Zvědavci byl dávno zablokován, kde se snažil psát i přes "anonymizer", ale nepomohlo mu to.
Stejně tak i na Nezvědavci, který má být opozičním webem Zvědavce, ho keymaster zablokoval, přestože s ním a s těmi diskutijícími tam, byl dříve klávesnicový kamarád. Malá ukázka jednoho takového "ohodnocení" od čtenáře na Nezvědavci, ke kterému dospěla i řada zdejších čtenářů, či čtenářek -

September 25, 2017 at 7:05 am
#3755
Reply

krakatit

Prazaku, taky z podivem zjistuju do jake mentalni zumpy se muze nekdo sesunout. Mikin je pripad pro dr. Chocholouska. Jsou dve moznosti: bud ignorovat, nebo si z nej delat srandu.

Chapu ze v te dire, kde uviznul, mu zbejva jen ten inet.


Nevím, jaké "argumenty" ještě třeba. J.Hašek by nejspíš napsal - superarbitrován pro blbost. Ale on to spíš bude hlavně ten "stihomam".

smilies/cheesy.gif
září 27, 2017 18:12
... : Mikin3
Ale notak, Zdenku. Tebe taky vyrazili a jeste te oslovovali "Zmatoušek".
Vykasli se na pomluvy a citaty z knih komisare Rude armady a napis neco k veci. Anebo se s Deeres a Olinou prihlaste na iDnes.
Kdyz budete psat pod vlastnimi jmeny a slusne, nebudete mit stejne jako ja problemy a leccos se dozvite.
P.S. Opravdu jsem to ja, kdo "uviznul v dire"? smilies/wink.gif
září 27, 2017 19:14
... : Sidon
Nejenom fanatik, ale ke všemu ještě dovede být i křivák, to je ještě větší problém! Dr. Jekyll a Mr. Hyde. Udavač z Yukonu. Jenom ta skutečnost, že je někdo na několika webech zablokovaný, už stačí sama o sobě.
smilies/angry.gif
září 27, 2017 19:34
... : *deeres*
Jiri Bilina
Nemyslite si, ze by svobodna a demokraticka zapadni zeme nemela pravo nepustit do sve zeme tlupu Putinovych fasistu oslavujicich agresi a zlocin?
0/−2
.................................
Jaroslav Moučka
Das ist debil....
3/0
.................................
Jiri Bilina
Nechapu, proc se komunisti tak rozcilujete. Nemce v esesackych uniformach, zpivajici nacisticke pisne by v Cesku na podium taky nikdo nepustil.
A propagace hnuti potirajici svobodu a prava cloveka jsou v CR zakazana.
1/−1
.....................................
Jiri Bilina
A navic - nikdo vam narozdil od dob komunisticke diktatury nic nezakazuje. Ty pisne zpivane oficiry v uniformach okupantu si muzete stahnout z internetu, nebo koupit na CD a hajlovat u nich treba celou noc.
Pisen "Zdvorili lide" oslavujici okupaci Krymu muzete mit dokonce i s videem. ;-)
1/−2
.......................................
Jiří Bušek
Teď jste uhodil hřebíček na hlavičku "nikdo vam narozdil od dob komunisticke diktatury nic nezakazuje." Ale vy by jste zakazoval. To se Vám tak stýská po té "diktatuře"
4/−1
...........................................
Jiří Bušek
Naštěstí to nacisté projeli a to hlavně díky Rudé armádě, kdyby to dopadlo obráceně, tak by jste pravděpodobně vy, já i Pešek s ostatními "untermensch" okopávali burínu někde na Ukrajině na statku vysloužilého příslušníka SS.
2/−1


A takhle těch padesát na padesát pokračuje dál a dál..........


září 27, 2017 19:35
... : Mikin3
Nojo, anonymni komunisticti udavaci zase zari. Akorat jeste zbyva rici, kde jsem se narozdil od nich zachoval (pod svym vlastni jmenem) jakymkoliv zpusobem necestne.
A take, jak se jim koncert Alexandrovcu - vypasenych lampasaku v sovetskych uniformach oslavujicich okupaci Krymu a Ceskoslovenska libil. smilies/shocked.gif
září 28, 2017 04:33
... : *deeres*
Proč to znovu rozepisovat, vždyť to sám dobře víš!
Akorat jeste zbyva rici, kde jsem se narozdil od nich zachoval (pod svym vlastni jmenem) jakymkoliv zpusobem necestne.

Kde koho tady nálepkuješ a sám se chováš jako rasista:
Mikin3 Nastesti, na MČČ - maleho ceskeho cloveka - si zadni vedci neprijdou, protoze MČČ vi vsechno lip. září 26, 2017 06:40

Ty nás totiž musíš "demokraticky" naučit, co si smíme myslet a co sem smíme napsat.
září 28, 2017 09:46
... : Sidon
... : Mikin3
Ale notak, Zdenku. Tebe taky vyrazili


Co to zase dřístáš, ty pomatenej politruku, já jsem měl spoustu kontroverzí se Stworou, ale "zablokovaný" jsem nikdy nebyl. Na to, abych se někam cpal, když mě tam nechtějí a nemají rádi, na to nemám. Zato ty seš na to expert a trotl, kterej se snaží každýmu vnutit tu svoji mantru o rudohnědým nebezpečí. Mám opravdu pochyby, že by i taková kapacita, jako Chocholoušek, dokázal něco udělat s chorým fanatikem tvého ražení.
S tím Stworou to byla brnkačka, od něho ti asi nějaká "odplata" nehrozí, za ty tvoje podrazy, ale docela jinak je to s vydavatelem Nezvědavce, ten až na tebe narazí, tak nevím, jestli pak nestrávíš zbytek života v kolečkové židli, nebo někde úplně jinde. Za tu špínu, cos na něho nahrnul, si nic jinýho nezasloužíš.

What goes around, comes around.

smilies/cool.gif
září 28, 2017 17:25
... : Mikin3
Myslim deeres, ze se mylis.
Nikdy jsem nikomu nerikal co si smi myslet, nebo psat.
A vyraz MČČ - maly cesky clovek - nema s rasou nebo rasismem nic spolecneho. Je to fenomen.
Podle me tvor ktery nikdy nikde nebyl, ale ktery si diky cteni konspiracnich webu mysli, ze vi vsechno lepe nez ostatni a ma neukojitelnou potrebu je poucovat. Clovek vetsinou neuspesny, ale hruby, pomlouvacny a zavistivy.
Proste opak cloveka duchem velkeho.
Dobrym prikladem takoveho MČČ by mohl byt (mimo jine) ten rozzlobeny pan tady nade mnou. smilies/wink.gif
září 28, 2017 17:58
... : polárka
ten rozlobeny pan je opravdu inteligenci nad tebou!
září 28, 2017 18:19
... : Sidon
Tady je opět jedna ukázka o tom, co si myslí jeden bývalý Mikinův kamarád, který je víc než shovívavý a píše -


Prazak

Bilino, Bilino, urcite by to chtelo nejake vysetreni, uz to s tebou opravdu mlati

září 28, 2017 18:40
... : *deeres*
Fenomén, význam:
• jev, úkaz, skutečnost, postižitelný úkaz
• něco pozoruhodného a mimořádného
• člověk neobyčejně vynikající v nějakém směru, génius
• obsah vědomí, bezprostředně uvědomovaný či prožívaný objekt

MČČ není fenomén, je to pojem, rasistická urážka Čechů, používaná Němci za Protektorátu, tzv. "Untermensch".
září 28, 2017 19:40
... : Mikin3
Ale kdepak, deeres. Untermensch byl "podclovek". Takhle rasisticky nacisti oznacovali vsechny prislusniky narodu ktere povazovali za menecenne.
Zatimco maly cesky clovek, cechacek nebo treba "slušnočech" je oznaceni urcite casti ceskych obyvatel, nikoliv vsech Cechu. Oznaceni lidi uprdenych, dusevne malych a zavistivych.
Jiste, neni to zadna lichotka, ale pokud te to poburuje, mely by te poburovat i oznaceni jako slunickari, slunčata nebo vítači, kterymi zde slušnočeši oznacuji lidi s opacnym nazorem.
září 28, 2017 21:29
... : *deeres*
A pak, že všichni
září 29, 2017 08:47
... : *deeres*
A pak, že všichni, co s tebou nesouhlasí jsou rasisti, náckové , xenofobové a komouši a zaprdění čecháčkové.
Ty jsi chlapče xenofobní rasista jak vyšitý.
září 29, 2017 08:51
... : OLINA
rasista proti vlastni rase a narodu.Podvratak
září 29, 2017 11:22
... : Mikin3
Aha...... takze argumenty dosly a bude se nadavat a pomlouvat?
Ja v zivote nerekl spatne slovo o Cesich jako o narodu. Protoze cechacek nebo ctenar aeronetu nejsou narod, i kdyz jeho jmenem radi mluvi.
Ale pak prijdou vyzkumy verejneho mineni nebo volby a vsechno je jinak....
Anebo americky konvoj. Vzpomente, jak zacaly rusacke weby jecet o tom, ze budou proti nemu mohutne demonstrace a Americane pojedou celou cestu "ulickou hanby".
Namisto toho prisly desetitisice lidi s americkymi vlajkami a americti kluci rikali, ze se citi jako hollywoodske hvezdy..... smilies/grin.gif
září 29, 2017 17:28
... : *deeres*
Argumenty byly dodány, ale byly jsme označeni za udavače.
Pokud o Kanaďanech řeknu, že jsou debilové, je to rasová urážka. Pokud o kanadském jednotlivci někdo napíše: " Das ist debil....3/0 " Je to jenom pouhé konstatování skutečnosti.
září 29, 2017 17:42
... : Mikin3
No, no.... popadesate to vysvetlovat uz nebudu.
Zkuste psat propriste bez osobnich utoku, bonzovani, nadavek ci rasismu. A uz vubec nemluvte ve jmenu naroda.
Kdyz to dokazu ja, dokazete to i vy. smilies/wink.gif
Čau.
září 29, 2017 18:21
... : *deeres*
Kdyz to dokazu ja, dokazete to i vy. září 29, 2017 18:21

maly cesky clovek, cechacek nebo treba "slušnočech" je oznaceni urcite casti ceskych obyvatel, nikoliv vsech Cechu. Oznaceni lidi uprdenych, dusevne malych a zavistivych. září 28, 2017 21:29
září 29, 2017 21:12
... : Mikin3
Kdyz to deeres srovname urazkami (a v pripade Lenky i vyhruzkami nasilim) kterymi castuji "slušnočeši" kazdeho kdo neni nadseny nad jejich napady na vyrobu kostni moucky z cernosskych deti, jsem jeste porad neco jako mistni Mirek Dušín. Hoch cestny a uslechtily. smilies/wink.gif
září 30, 2017 05:15
... : Lenka1
Čekala jsem, kdy tady zase vybleje tu masokostní moučku. Přitom to tehdy (asi před 3 lety) bylo úplně jinak a bobeš si to zmotal dohromady s prohlášením Konvičky.

Tehdy jsem s "okatou" vtipkovala na téma zbraní a jak se zbavit důkazů s tím, že místní lesy jsou temné a hluboké a divočáci draví a hladoví, protože psi by to nežrali a šup, už je z toho mletí černochů do masokostní moučky.

Kterou sem vytrvale furt a furt cpe. Ta mu musí ležet v žaludku.

Člověk fakt občas neví, jestli se mu smát nebo ho politovat.


září 30, 2017 08:02
... : *deeres*
Mikine, evidentně si nic nepochopil, tady nejde o žádné srovnávání, ale o to, co říkáš ty!
Tak ti to napíši na plnou hubu. Až do své dospělosti jsi využíval socialistický systém naší země. Hlavně bezplatné zdravotnictví, bezplatné školství, pak jsi emigroval. Nikdy si nic neodváděl do sociálního a zdravotního systému, ani daně. Maximálně nějakou kratinkou dobu. Místo vděčnosti za to, co ti bylo v mládí námi poskytnuto, jenom kydáš na nás špínu. Nejsi sám, znám pár emigrantů, kteří stále sedí na dvou židlích a využívají naší pro ně lacinou zdravotní péči, ale jsme ta plebs, co nemá za mák rozumu.
Ustrnul jsi někde ve 20.století, SSSR už neexistuje, stejně tak jako ČSSR, případně ČSFR.
My podle tebe čecháčkové, co nikdy nikde nebyli a nic neví, žijeme ve středu Evropy v zemi s tisíciletou historií i kulturou, s hustou aglomerací. V místě, kde se po staletí setkávali příslušníci různých národů a většina z nás a kdo ví, jestli vůbec někdo z Čechů, nemá rasově čisté předky, ale podle tebe jsme xenofobní. Ano, jsme pokud se nám někdo snaží kálet na hlavu. Ano, jsme rasisté, pokud islám je rasa.
Cz.proislam , který pro MŠ natočil toto video, ve mně xenofobii i rasistu okamžitě probudí:
https://www.youtube.com/watch?v=KYikHS1am9I&feature=youtu.be
září 30, 2017 10:07
... : Mikin3
Jeste ti Deeres zbyva rozvinout rudy prapor. smilies/grin.gif
Ale vazne - ze bych mel byt zlocinnym komunistum za neco vdecny, to je teda novinka. Co krome zbidaceni a rozkradeni zeme ti zlodeji za 40 let dokazali? A ceho se v te same dobe dosahlo v zemich, kde ty zrudy nevladly?
Co se me osoby tyce, dane platili napred rodice, potom 6 let ja. Na vojne me tvoji soudruzi platili 30 korun mesicne. Byl jsem v te dobe mladej a zdravej, tak si na socialisticke zdravotnictvi vzpomenu jen kdyz nekomu vypravim, jak me soudruzka zubarka trhala nerv bez umrtveni. Nebo jak jsem sel na kozni s akne a bylo me receno ze se s tim neda nic delat. Pozdeji v Kanade se s tim neco delat dalo. A taky zadarmo a za pouhy tyden.
Od doby sve emigrace jsem zdravotni peci v Cesku nevyuzil ani jednou a o cizincich kteri to delaji si myslim svoje. Jsou to vyzirky. Pokud tedy neplati za kazdy zakrok plnou cenu. Tak nepomlouvej.....
Ve skole jsme meli misto anglictiny rustinu. Pak obcanskou nauku a povinneho Pionyra. Hrozne uzitecne.....
Nevim jak jsi prisla na to, ze na vas kydam spinu. Kdo jste to "vy"?! Jestli mluvis za komunisty, tak to ani nepotrebujete. smilies/wink.gif Jestli mluvis za Cechy, tak to jsi vedle.
Ja tady v Kanade ziju mezi lidmi z celeho sveta. Kromne mistnich mam kamarady Nemce, Brity, Novozelandany, nebo treba Bangladesany. Ale zeby nekomu z nich jejich krajane vycitali odchod do Kanady, to jsem teda jeste neslysel. Stejne jako nikomu nevycitame, kdyz se odstehuje z Kanady kamkoliv jinam.
Neco takoveho dokaze jen osoba, ktere komunisti svou propagandou uplne vymyli mozek.
A jsme znovu u toho "cechackovstvi"...... smilies/smiley.gif
září 30, 2017 15:10
... : *deeres*
Meleš pořád jedno a to samé, bez jakékoliv sebereflexe.

Nevim jak jsi prisla na to, ze na vas kydam spinu. Kdo jste to "vy"?! Jestli mluvis za komunisty, tak to ani nepotrebujete. smilies/wink.gif Jestli mluvis za Cechy, tak to jsi vedle.

Nikde jsi nenapsal o komunistech, napsal jsi o zaprděných čecháčcích, jako rasistickmou urážku Čechů!!!!
září 30, 2017 17:23
... : Mikin3
Mas to marny, Cechy jako narod jsem v zivote neurazil. A mezi svymi ceskymi kamarady zadne cechacky neznam. Cesky narod urazis ty tim, ze kazdou kritiku komunistu vztahujes na cely narod. To je nejhorsi urazka kterou znam.
------------------------------------
Pokud beres zpet sve nenavistne poznamky o tom ze bych mel byt nejakym zpusobem vdecny zlocinnemu komunistickemu rezimu, tak tak zaplat panbuh aspon za to. smilies/wink.gif
září 30, 2017 18:05
... : *deeres*
Něco k průběžnému sociálnímu systému. To co odváděli rodiče, tak tím pouze spláceli, co dostali oni.
A fakt nevím, za co bych se já měla omlouvat.
září 30, 2017 18:14
... : Mikin3
No vidis deeres a zase se mylis. V socialnim systemu nic ulozene neni. A po komunistech zustala jen spalena zeme. O jejich bezcenne mene ani nemluvit.
Ten slusny duchod a slusnou lekarskou peci (veci o kterych se lidem za te vasi zlocinne diktatury mohlo jenom snit) dnes dostavas jen diky lidem kteri dnes pracuji. Ty sama jsi na to nedala ani korunu, tak nekousej ruku ktera te krmi.
To je ostatne jak pozoruju jakysi komunisticky zvyk. smilies/wink.gif
říjen 01, 2017 07:11
... : Lenka1
Co ty jseš za hajzla, to je neuvěřitelný. Nasírat se do člověka, kterej tady makal celej život, zatímco ty sám jsi zdrhnul, nechal jsi tu rodiče a sám jsi pak v exilu strávil půl života na podpoře v nezaměstnanosti a ještě se tím chlubíš.

No ona si to deeres s tebou vyřídí sama.


říjen 01, 2017 08:17
... : *deeres*
Nepochopil ani průběžný sociální systém a 50 na 50 pro něj znamená toto:
Jaroslav Moučka
Das ist debil....
3/0
já zvyšuji na 4
Tvrzením, že je to 50 na 50, rasisticky urazil polovinu diskutujících,kteří s ním nesouhlasí, když je nazval zaprděnými čecháčky. A kdyby jenom polovinu.
Naprosto směšná je jeho obrana, že není rasista, protože":
Ja tady v Kanade ziju mezi lidmi z celeho sveta

Dawson City, rozloha 32,45 km², počet obyvatel 1.375.
Já bydlím na vidlákově, který má těch obyvatel o 2 stovky víc. A to je Dawson City druhým největším městem na Yukonu. Do nejbližší civilizace je to 300 kilometrů do osady Tok na Aljašce, kde je jediný supermarket s potravinami.
říjen 01, 2017 12:17
... : Mikin3
Uz zase sproste nadava. Zeby se u armady ČR nedelaly psychotesty?
------------------------------
Deeres, to o Yukonu je fakt argument jako noha. smilies/grin.gif
-------------------------------------
Ani kdybych skutecne nadaval vsem Cechum (jako ze jsem to nikdy nedelal) porad by to nebyl rasismus.
-------------------------------------------------
Hele, jeste k tomu tvemu tvrzeni ze mam byt vdecny socialistickemu zdravotnictvi a skolstvi - jestli pojedes nekdy do Brna, postav se u zabrdovickemu mostu k tabulce s letopoctem 1942 a vycitej nahodnym chodcum jejich nevdek k nacistickemu stavebnictvi, bez ktereho by museli reku Svitavu prekonavat v neckach. smilies/grin.gif
říjen 01, 2017 22:15
... : Lenka1
Hele, bobeš, když máš furt plnou hubu keců o tom, jakou tu máme demokracii a svobodu, mohl bys nám, nevzdělaným zaprděným čecháčkům, vysvětlit tato slova soudruha Pilného?


říjen 02, 2017 07:57
... : Míša šíša
A já bych na tebe, Mikine, jako na fundovaného glosátora dění v jiných zemích než je tvoje kanadská vlast, měla taky dotaz. Co říkáš na současné dění v Katalánsku? A mělo by se dle tvého názoru Katalánsko stát samostatným státem či nikoli?
Děkuji předem za odpověď, jistě tvůj pohled nebude ovlivněn komunistickým vymytím mozku a nebo fašistickými tendencemi.
říjen 02, 2017 08:11
... : Mikin3
Dekuji za duveru damy, ale musim vas zklamat. O panu Pilnem toho moc nevim, Katalanii znam pouze z pisne Roberta Krestana. Co neznam, to radeji nekomentuji.
---------------------------------------------
P.S. Doufam ze jsem deeres s tim mostem v Zabrdovicich nenasadil brouka do hlavy. smilies/wink.gif
říjen 02, 2017 13:23
... : *deeres*
Mně ne, možná Kazdovi?
říjen 02, 2017 15:53
... : Mikin3
A jeste jednu poznamku bych si ohledne toho, ze mam byt podle deeres "vdecny bezplatnemu socialistickemu zdravotnictvi a skolstvi" dovolil.
V Praze i jinych ceskych mestech ziji natrvalo (krome jinych narodnosti) i stovky Kanadanu. Inu - po naprave tech nejhorsich skod komunismu je Cesko znovu krasna, atraktivni zeme. Mel bych ty lidi ja, coby Kanadan ktery v Kanade zije, pracuje a plati dane upozornovat, ze maji byt vdecni bezplatnemu kapitalistickemu zdravotnictvi a skolstvi"?
A nebo jim dokonce po vzoru Lenky s prasackymi nadavkami vycitat, ze opustili sve rodice?
------------------------------------
Jak rikal Pan Prezident Havel - komunismus nadelal v ekonomice obrovske skody, ale skody ktere nadelal v hlavach lidi jsou jeste vetsi a jejich naprava si vyzada mnohem delsi dobu.
:-
říjen 03, 2017 03:50
... : Míša šíša
Mikine, to je zvláštní. Například situaci v Kosovu a na Krymu jsi komentoval dosti suveréně.
No nic, asi jsi to tam oproti Španělsku znal, že jsi to posuzoval tak "zasvěceně".
říjen 03, 2017 06:46
... : *deeres*
Mikine, jsi jak ohraná zaseknutá deska z padesátých let, co mele nesmysly a stejně tak únavná.
říjen 03, 2017 09:39
... : Mikin3
Nevim Miso siso co je na tom tak zvlastniho. O ruskou agresi proti Ukrajine nebo Molosevicovy zlociny jsem se zajimal. tak jsem napsal svuj nazor. O Spanelsku toho moc nevim.
Kdyby se zde diskutovalo o motorovych pilach, asi bych se pripojil. K diskusi o pleteni nikoliv. smilies/wink.gif
říjen 03, 2017 16:26
... : Mikin3
Deeres, nejses ta "ohrana, zaseknuta deska z 50 let co mele nesmysly" naopak ty? Tim dozadovanim se vdecnosti zlocinnemu, zlodejskemu rezimu jsi pekne slapla do lejna a ted nevis co rict. smilies/wink.gif
Pokud se diskuse na PL tyce, ta jen dokazuje co je ten platek (vcetne tamnich diskuteru) za zumpu.
říjen 03, 2017 16:45
... : Míša šíša
No jasně. Mikin a ochránci lidských práv o Španělsku a masakru katalánských občanů, kteří chtěli jen svobodně vyjádřit svůj názor, najednou nic neví. Stejně jako nic neví o střílení do civilistů na Ukrajině.
Jak jednoduché je před určitými jevy zavírat oči a místo toho stále dokola plácat o Putinovi a nedodržování liských práv v Číně, že.
říjen 03, 2017 16:57
... : Sidon
Jestliže to vezmeme podle Kosova, které ani žádné referendum nemělo, není to, co se teď děje v Katalánsku, důvodem pro podobný zásah? Neměly by znovu odstartovat americké, německé a jiné bombardéry a Kataláncům samostatnost zajistit? Určitě by to nemuselo trvat 78 dní jako v Srbsku. Nebo ty práva platí jen někdy?

smilies/angry.gif
říjen 03, 2017 19:13
... : Sidon
Samozřejmě "ta práva".
říjen 03, 2017 19:14
... : Lenka1
Sidon a Míša - za jedna s hvězdičkou. smilies/wink.gif
říjen 03, 2017 19:16
... : Míša šíša
Já jsem očekávala, že do ulic vyběhne známý ochránce lidských práva, pan Kalousek, a bude mávat katalánskou vlajkou stejně jako nedávno mával tibetskou, a ono nic. Nerozumím tomu.

Miroskav Macek:
"Vlastně je skvělé, že je dle představitelů EU zásah policie v Katalánsku vnitřní záležitostí Španělska. Od této chvíle bude totiž také vše ostatní vnitřní záležitostí Polska, Maďarska či Česka, o Rusku ani nemluvě…"
Bingo!
říjen 03, 2017 21:53
... : Mikin3
To je sranda, jak se me nekdo snazi uporne zatahnout do debaty o necem, o co se moc nezajimam. A duvod proc se nezajimam je ten, ze policejni akce v Katalanii byla podle vseho nesmyslna a surova, ale nastesti pri ni nikdo nezahynul.
Narozdil treba od vice jak 10 000 obeti Putlerovy agrese proti Ukrajine nebo dokonce 133 000 lidi kteri zahynuli pri rozpadu byvale Jugoslavie.
Spanelsko je demokraticka zeme a tak se to tam doufejme podari vyresit bez dalsiho nasili.
V Kosovu vyhnali pri etnickem cisteni Milosevicovi hrdlorezove z domovu pres milion lidi, takze to bez bombardovani bohuzel vyresit neslo. V Katalanii se nic takovyho nedeje, proto vykrikovat cosi o bombardovani muze jen nekdo, komu se diky cetbe rusackejch webu v hlave prehazely snury na pradlo.
říjen 03, 2017 22:07
... : Mikin3
... : Míša šíša
Já jsem očekávala, že do ulic vyběhne známý ochránce lidských práva, pan Kalousek, a bude mávat katalánskou vlajkou stejně jako nedávno mával tibetskou, a ono nic. Nerozumím tomu.

----------------------------
No, ty Miso siso nerozumis podle vseho spouste veci.
Pan Kalousek narozdil od tebe dela rozdil mezi 60 miliony nevinnych lidi zavrazdenymi cinskymi komunisty nebo nezakonnou okupaci Tibetu provazenou genocidou celeho naroda, a ojedinelym surovym zakrokem spanelskych policistu, pri kterem nebyla jedina obet na zivotech. A za kterou se tamni vlada omluvila.
Zkratka a dobre, pan Kalousek postrada zvrhlou goebelsovskou logiku, ktera je ti podle vseho tak vlastni..... :-
říjen 04, 2017 04:22
... : Míša šíša
Ty to máš fakt vyhrabaný - co sem pleteš Goebbelse a jeho logiku? V čem vidíš souvislost??? On nechal likvidovat Židy, já se pozastavuju nad represemi vůči projevu názorů občanů, kteří žijí v údajné demokracii.

No, podle té tvé logiky by se dalo teda usuzovat, že takový zásah na Národní třídě v r.1989 vlastně nic neznamenal, protože nebyla jediná oběť na životech. Nakonec stačilo, aby se československá vláda omluvila a bylo všechno oukej, že?
Mimochodem - pro tvoji informaci - španělská vláda se neomluvila, ale naopak zhodnotila policejni zásah jako profesionální. Španělská vicepremiérka Soraya Sáenz de Santamarí uvedla, že "policie zůstala pevná, profesionální a přiměřená tváří v tvář naprosté nezodpovědnosti katalánské vlády". Španělský král ve svém projevu zkritizoval katalánskou vládu a k tvrdému policejnímu zásahu se vůbec nevyjádřil.

říjen 04, 2017 08:23
... : Mikin3
Tvuj problem Miso siso je, ze ve sve demagogii nesrovnavas hrusky s jablkama, ale melouny s boruvkama.
Cinsti komunisti provadeji v okupovanem Tibetu genocidu obyvatelstva a zamordovali tam okolo 1.2 milionu lidi.
Co se tyce zasahu na Narodni tride, tak ne - tam by omluva nestacila. Komunisti nemuseli od koryt kvuli Narodni tride, ale kvuli zlocinum kterych se dopustili za 40 let pred tim zasahem. Za devastaci ekonomiky, zlodejny, vrazdy, uranove koncentraky, zadratovane hranice a dalsi hruzy, na ktere lidi jako jsi ty tak pohodlne zapominaji.....
říjen 04, 2017 14:36
... : OLINA
tvuj problem Mikine je, ze jsi na rozdil od Misy uplne blbej
říjen 04, 2017 18:54
... : Lenka1
smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif Stručně a jasně.
říjen 04, 2017 19:43
... : Mikin3
Staci par poznamek k verejnemu opilstvi Milose Zemana, cechackovstvi, nesmela obhajoba pana prezidenta Havla a strucny vycet zlocinu komunismu a clovek se o sobe dozvi veci.....
Zepry trpim stihomamem, mam jedovate slinty, jsem pry fanatik, krivak, pomatenej politruk, podvratak, rasista, bobeš, mam byt vdecny za socialisticke vzdelani a zdravotnictvi, budu tak zbit, ze stravim zbytek zivota na koleckove zidli a je me sdeleno, coze jsem to za hajzla a rovnez, ze jsem uplne blbej.
To by me zajimalo, jak by ti myslitele reagovali, kdybych namisto trpeliveho odpovidani i na ty nejhloupejsi otazky zacal jejich nadavky vracet stejnou mirou. smilies/grin.gif
No nic.... takze vazeni dovolte, abych zaverem vzpomenul na slova sveho kamarada z Kalifornie, ktery po jedne debate s Breznevovymi pohrobky pravil: pohled na zuriciho blba je mnohem zabavnejsi, nez pohled na blba klidneho. smilies/wink.gif
říjen 05, 2017 18:09
... : *deeres*
Hoďte už někdo na něj síť. To se prostě nedá, ti komunisté mu moc ublížili. Díky nim má v hlavě už jenom hnojník nenávisti.
říjen 05, 2017 18:51
... : alka..
Mikine,všechno co jsi o sobě napsal,ti podepíšu,obdivuji tvoji sebekritiku. Ale prosím nenadávej,to by tě mohla Daniela zablokovat a nebyla by tady žádná sranda.Ty když slyšíš o komunistech,jsi krásný zuřící blb.
říjen 08, 2017 11:26
... : Mikin3
Deeres a alko, recte si devuchy precist muj posledni komentar.
Nejsem to ja, na koho by mela byt vrzena sit ani ja, kdo je zde zuricim blbem. Studenou valku prohrali uplne jini čudlíci.
Nazdar! smilies/grin.gif


říjen 09, 2017 02:17
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]