O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

KÁZEŇSKÝ PŘESTUPEK JAKO HROM! PDF Tisk E-mail
Neděle, 24 září 2017
Výsledek obrázku pro ruka s drobnými mincemiÚřad pro zastupování státu ve věcech majetkových ve Znojmě převzal neobvyklou hotovost. Pětikorunu a korunu, které se našly u pracujícího vězně. Mince objevila ostraha během osobní prohlídky, když se vězeň vracel z nestřeženého pracoviště. Protože tím porušil zákon, mince propadly státu.

 

 

 

 

 

 

      „V kapse kalhot měl šest korun. Porušil tak zákon o výkonu trestu odnětí svobody. Podle něho odsouzený během výkonu trestu nesmí mít u sebe peníze,“ vysvětlil Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových ve Znojmě na svých stránkách.

 

      Kromě toho, že vězeň o peníze přišel, dostal za kázeňský přestupek důtku. Vlastníkem propadlých mincí se stal ze zákona Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových a peníze skončí jako příjem státního rozpočtu.

 

 

Výsledek obrázku pro český vězeň 

      Ještě pár takových zásahů a ČR bude bez dluhů….

 

      V článku mj. chybí informace o tom, co to stálo administrativy mu těch 6 kaček zabavit; takže když si vezmu všechny náklady s tím zabavením spojené, tak bych mohli konstatovat, že rozpočet zase sklouznul do mínusu.

 

      Ale – hlavně, že právo se vymáhá správným směrem... Bych ještě prošetřila, jak k zabavenému obnosu přišel - jestli je našel, dala bych mu trest za zatajení nálezu, a jestli mu je dal nějaký civil, co s ním pracuje na pracovišti, tak tomu bych napařila maření výkonu úředního rozhodnutí. No a jestli je ukradl, tak to už vůbec! Nechápu, že to neprošetřili!  (Rovněž by mne zajímalo, co by se dělo, kdyby u něj našli jen 1 Kč.)

 

      Tady je fakt vidět, na co má náš byrokratický stát čas…

d@niela

 

 

 

 

Komentáře (2)add feed
... : doktor
Danielko,kdyby to nebyla skutečnost,tak bych s chutí zasmál,ale takto?

září 24, 2017 13:24
... : Mikin3
No, malicherne to pripada i me. Ale pokud nemaji veznove pravo mit u sebe penize, tak se ten strazny zachoval naprosto spravne a jinou moznost nez ty penize zabavit snad nemel. Nebo ano?
září 27, 2017 05:58
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]