O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


JEDNODUŠE SKRBLÍK PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 září 2017
 Dobrý den, Kudlanko, potřebovala bych poradit. S přítelem jsme nedávno oslavovali dvouleté výročí našeho seznámení. Já mu koupila jeho oblíbenou značku vína, kterou přijal s úsměvem a slovy: "Jéje, ani jsem si to neuvědomil, to je vážně už dneska?“, (přitom jsme o tom několikrát předtím mluvili). Tímpádem pro mne žádný dárek neměl.

 

 

 

Pak jsem za pár dní slavila narozeniny. Pozvala jsem ho k sobě, připravila opravdu velkou večeři – navařila jsem i napekla, koupila zase víno…  On to se mnou tedy „oslavil“ a řekl, že zítra půjdeme do města a spolu vybereme dárek pro mne. Navštívili jsme oddělení parfumerie. Když viděl, že parfémy stojí kolem 1.500,-, řekl, že už ví, co mi dá a že to koupí dodatečně. Cestou zpět mi koupil jednu růži. 

 

O víkendu jsem se chystala své narozeniny oslavit se svou rodinou, tedy s maminkou, se sestrou a s jejím manželem, že půjdeme do restaurace na oběd.  No, a přítel o víkendu přišel ráno ke mně, a že jde s námi – prostě to oznámil. A já nebyla schopná mu nic říct, takže s námi šel.  A v restauraci si objednal oběd a 2 piva,  když jsem odešla na WC, objednal na můj účet "panáky" pro všechny. Když bylo placení, tak se zvedl a šel na WC on. To už jsem rezignovala, účet uhradila a z restaurace odešla  z pocitem, že tento pán je přítelem "bývalým", že je to člověk, který postrádá jakýkoli takt a slušnost. Myslím si, že se neměl na oběd do restaurece "vnutit", když jsem s ním své narozeniny oslavila v soukromí, a když objednával nějaké pití, měl to uhradit! Po týdnu jsem posbírala odvahu a s přítelem se rozešla (mj. žádný dárek, mimo té jedné růže, jsem od něj nedostala.) Celý ten týden jsem si to všechno v hlavě přehrávala, uvědomila jsem si, že celou tu dobu jsem byla já, kdo dával, a on ten, kdo přijímal.

 

A teď ta otázka, co se chci zeptat: co jsem mohla zkazit já, že to takhle dopadlo? Myslíte, že to dělám špatně? Já si přeci nebudu o nic říkat, to přeci nejde. Asi jsem na podobné lidi slabá…

 

Zdravím Vás všechny.

 

MICHALA

 

 

Komentáře (10)add feed
... : magdalenka
Míšo, jsi naopak dobrá, že jsi ho už prokoukla. Zkazil si to on. Zřejmě máš v povaze lidem víc dávat než brát, vzácná vlastnost. Ale to neznamená, že si necháš všechno líbit. Skrblíci se taky nemění, byla bys mnohokrát zklamaná, pokud se takhle chová už teď... Neboj, na světě je mnoho jiných mužů, kteří své dívce dají vše, co mají. Rozhodně si zasloužíš lepšího kluka.
září 21, 2017 22:20
... : Sidon
Myslím, žes udělala dobře. Za ty dva roky už Tě to však mohlo "trknout" dřív. Ale pořád lepší teď, než později, kdy už by jste měli třeba potomka. Aspoň máš nějakou zkušenost a dáš si větší pozor při výběru dalšího trubečka.

smilies/wink.gif
září 21, 2017 22:23
... : doktor
Míšo tleskám,vyhodit jsi ho měla již v restauraci,ale dobře jsi učinila.Je to jen obyčejný vyžírka.tak
září 22, 2017 12:32
... : Lenka1
To znám. I když ne přítel, ale kamarád. Pořád jenom " já potřebuju, já chci, zařiď mi, postarej se, udělej mi."

Samozřejmě, že když jsem něco potřebovala já, tak neměl nikdy čas. Ze čtyř domluvených schůzek mi 3 na poslední chvíli - třeba 10 min. před - zrušil, že mu do toho něco vlezlo.

Vrchol byl, když mě pozval na kafe k sobě domů v den, kdy mi umřela máma. Věděl to. A já čekala nějakou útěchu a oporu nebo tak něco. A on mě pozval proto, aby ze mě zkusil vytáhnout 20 000.

Asi nemusím dodávat, že je to bývalý kamarád. A perlička je, že si pořád stěžuje, kudy chodí, že lidi jsou hajzlové a že žádný kamarády nemá.
září 22, 2017 16:21
... : NČ
Zaujal mě tenhle článek... Ta buchta má nakonec otázku. Ale to mě moc nezajímá.

Naopak, já bych k ní měl jedinou otázku: Proč ho v celym článku nazývá slovem "přítel"?
září 22, 2017 16:45
... : polárka
ja se spis divin ze to zjistila az za dva roky,To se prece nestalo ze dne na den.
září 23, 2017 03:19
... : Mikin3
Vyzirky ktere jen berou, ale nadavaji nebrat! Najdou se vsude, i treba u nas na Yukonu.
Nebrat, nebavit se, odvrhnout.
Stejne za ne Michalo prostrednictvim socialky nakonec zaplatis i ty. :-
září 23, 2017 04:40
... : Zdena
Lidi se dělí na chovné a tažné. Jestliže je Michala tažná, vždycky se na ní nalepí nějaký chovný typ, protože ona prostě neumí být jiná.
To není těma chlapama, to je v ní. Těžko se dokáže proměnit v dámičku typu "dlouhej kouř a rudej dráp", když je zvyklá celej svůj dosavadní život makat.

září 23, 2017 11:39
... : doktor
Hahahaha.........asi jsem chovnej,rád se chovám !
září 23, 2017 13:48
... : Sidon
No, ono těch důvodů může být povícero a my se můžeme akorát domýšlet, které další by to mohly být, když je tady ta dvouroční doba "poznávání" se. VŠECHNO JE JINAK!

smilies/cheesy.gif
září 23, 2017 17:42
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]