O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


JSEM TLOUŠTÍK, A KDO JE VÍC? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 září 2017
Výsledek obrázku pro fat peopleV Čechách to mají tlouštíci těžké. Zaprvé na sebe nic moc neseženou (a když jo, pak je to něco mezi pytlem, pracovní zástěrou a teplákami) a zadruhé se na ně většina hubeňourů dívá skrz prsty. A co teprve, když se takoví oplácaní Češi jdou bavit!

 

 

 

 Světla reflektorů na diskotékách či v klubech je nemilosrdně zaměří a každý faldík se pak stává velkým tématem spolupařičů... Zkrátka - být terčem kritiky nebo posměchu není nic příjemného a "baculátko" to jen frustruje.


 

 

To v Sao Paulu mají pro ně v metru speciálně navržená sedadla, která jsou dvojnásobně široká. Unesou dokonce pasažéry vážící až čtvrt tuny!  S touto zprávou přišel renomovaný britský deník Daily Telegraph. Nový design sedadel tam zavedli proto, aby tlouštíky přinutili využívat městskou hromadnou dopravu. Zatím si totiž svoje sedínky vozili výhradně v automobilech, jejichž motory jsou nadměrně zatěžovány a tím zřetelně více škodí životnímu prostředí.

 

 

Ilustrační foto  Ale i u nás se pro lidi s více kily vybavuje - šumperská nemocnice si pořídila operační stůl za bezmála 1,3 milionu korun, na kterém mohou lékaři operovat pacienta s váhou až do 350 kilogramů.

Stůl je plně propustný pro rentgenové záření, bude sloužit zejména pro provádění urologických zákroků za asistence pojízdného RTG přístroje s C ramenem. Je unikátní díky systému fixace a polohování dolních končetin při urologických, gynekologických a náročných vyšetření uro-genitální oblasti. Další jeho výhodou je skutečnost, že  zjednodušuje práci sálového personálu. Měkké čalounění s polymerovým gelem a hebkou pěnou s modelovací charakteristikou dává pacientovi pocit pohodlí a bezpečí. 

 

 

 

Tlouštíci mohou nyní v pohodě sledovat filmy v kině v Jirkově na okraji Chomutova. Jsou tu pro ně dvojsedačky, které byly původně určeny zamilovaným párům. Vedení kina teď řeší, jak bude obézním divákům účtovat druhé místo. Dvojsedačky dosud upřednostňovali manželé a zamilovaní, kteří se mohli při sledování filmu držet za ruku, aniž by je tlačilo opěradlo mezi sedadly. V poslední době začali 'maxisedačky' využívat i ti, kteří mají 'pár kilo' navíc. Jen - musí zaplatit o něco více...

 

 

V USA, kde je nevětší koncetrace tlouštíků na světě, se nějaké to kilčo navíc ztratí. Lidé s nadváhou si tam žijí o poznání lépe, protože společnost jim „jde na ruku“. Nejenom, že mají své obchody se slušivou konfekcí, ale i specializované noční kluby. Například takový kalifornský podnik Club Bounce a Butterfly Lounge.

 

Klub Bounce je rarita sama o sobě. Jde o první podnik pro tlouštíky na světě. Jeho majitelka, rovněž „oplácaná“ Lisa Marie Garbo si v roce 2004 splnila svůj sen, když otevřela „oázu zábavy“ pro lidi s nadváhou. „V našem klubu jsme všichni svobodní. Není tu žádná diskriminace – mohou sem přijít všichni, ať už tlustí, hubení, malí, vysocí, černí nebo bílí. Klub jsem ale zřizovala hlavně proto, abych lidi s nadváhou přesvědčila, že nejsou méněcenní. Chtěla jsem, aby měli „základnu“, kde by mohli čerpat pozitivní energii,“ říká Garbo.

 

 

 

Výsledek obrázku pro club bounce woman and man

 

 

Ať už klub Bounce, nebo jeho konkurent Butterfly Lounge, oba zároveň fungují i jako seznamka pro tlouštíky. Chodí tam převážně mladí lidé, od 25 do 35 let, kteří se chtějí bavit a zrovna také hledají partnera. Mohou si zatancovat, aniž by měli obavy, že je bude někdo hodnotit. Jsou tam všichni tlustí a nikdo to neřeší.

Jsou chvíle, kdy se cítím jako hubeňour

d@niela

 

 

 

 

Komentáře (5)add feed
... : Lenka1
Hm, bezva. Hlavně aby nedejbože nebyl uražen na citečkách někdo, kdo prostě musí furt žrát a je línej jak veš. Těm 0,01 % opravdu nemocných se tímto hluboce omlouvám.

Jedna moje známá váží asi 160 kg, plus mínus, a nedávno, když jsme se náhodou potkaly, tak si stěžovala na doktory, že chuděra má těžkou artrózu v obou kolenou a ten hnusnej necitlivej doktor jí řekl že by měla pár - aspoň 50 - kg sundat. No to je fakt nehoráznost, že......

Pominu to, že se mi pak chlubila, jak zametla s pracákem, kterej ji asi po 15 letech, co je v evidenci, chtěl poslat do práce a ona jim předložila papír, že díky obezitě má stíženou mobilitu a tak nemůže nikam, kde by se musela hýbat. A na to místo odpovídající jejímu vzdělání a kvalifikaci nastoupit nemusela.

Ale co, tahle civilizace to má stejně spočítaný, neb přírodní (vesmírné) zákony donekonečna křivit nelze, tak ono je to vlastně jedno.
září 19, 2017 07:21
... : Pernella
Přesto, že vcelku souhlasím s Lenkou, se mi článek líbil. Děkuji. smilies/smiley.gif
září 19, 2017 09:46
... : *deeres*
Osobně nechápu, jak někdo, kdo je jinak zdrav , se dokáže takhle zřídit. Teď nemluvím o nějakém tom kile navíc, ale zdvojnásobit, až i ztrojnásobit svoji tělesnou hmotnost, to je děs.
A rodiče, které nechají dítě takhle zpustnout bych přísně postihovala.
Povedená rodinka, plná obézních lidí, baví už delší dobu americké obyvatelstvo. Nejvíce to odnesla nejmladší dcera, kterou trapně přezdívají „Honey Boo Boo“.Tlustá holčička na pokyn matky musela vystupovat v televizní show v překladu zvané „Přichází Sladká Bú Bú“. Aby toho nebylo málo, bláznivá žena s dcerou objíždí i dětské soutěže krásy.
Dvousetkilová June Shannon se třemi bradami (33) má čtyři děti. Dceru Annu „Sýkorku“ Shannon (17), Jessicu „Baculku“ Shannon (15), Lauryn „Dýni“ Shannon (12) a Alanu „Sladkou Bú Bú“ Thompson.
září 19, 2017 10:20
... : doktor
Vážení,měřím 163 cm a ještě před dvěma roky jsem vážil 95 kg.Hrůza podívat.Když jsem šel po chodníku tak ve výloze se objevil břich,spíše panděro,a teprve to si tady říká doktor.Před dvěma roky se mne zželelo člověka a do dvou měsíců jsem dosáhl na 77 kg.Nyní laboruji mezi 75 - 77 kg.Spokojený nejsem,ale dále je to už moc těžké.
září 19, 2017 12:52
... : Phoebe
Nehodnotím lidi podle toho, kolik váží, ale tu matinku, o které píše Deeres, by měli trestně stíhat za týrání dětí.
září 20, 2017 14:07
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]