O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

AFRICKÝ GANG NÁSILNÍKŮ Z RIMINI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 září 2017

Byl polapen africký multikulti gang násilníků z Rimini. Bratři 15 a 17 let z Maroka, Nigerijec 16 let a 20 letý šéf gangu z Konga. Většina občanů by chtěla, aby byli vydáni do Polska. Italské justici skoro nikdo nevěří, má dvojí metr. Následující text odpovídá textu, který je svobodně publikován v italském oficiálním tisku. Podrobné vyprávění znásilněné polské dívky a jejího přítele je jak z hororu. Nevídaná brutalita je naprosto otřesná.

 

 

 

 

 

Polští turisté seděli na dece na pláži a popíjeli nealkoholický nápoj ... Potom je jeden z násilníků okradl, vynořily se další tři bestie a začalo peklo. Dívka i přítel byli napadeni, mláceni po celém těle. Polák dostal lahví do hlavy a byl držen obličejem v písku. Dostával rány a kopance, zvracel, ale neměl kam, jak měl hlavu zamáčknutou do písku, tak se dusil. Vnímal podle křiku, že dívka je znásilňována ... nemohl nic dělat, snažil se přežít ... První kolo násilností trvalo asi 20 minut ... za těchto okolností je to celá věčnost.    

 

 

 

Butungu zadržen na útěku 3.9.2017

 

 

 

 

Dívka ležela na zádech, dva drželi nohy a třetí ji znásilňoval ... jeden se vždy ,,staral" o přítele, který nakonec v bezvládném stavu dělal, že omdlel, aby vůbec přežil a nechali ho nadechnout. První kdo dívku zneužil byl Butungu ... pak se všichni střídali. Drželi ji za krk až se dusila. Anglicky na ně křičeli, že je zabijou... Byla vysílená, ale při vědomí ... Posléze už nešla kvůli písku dobře penetrovat a tak byla odtažena do vody a znovu vytažena asi 3 metry z vody na pláž ... cirka 15 metrů od přítele, který mohl pouze bezvládně ležet. Násilníci ještě neměli dost a tak z vody vytaženou dívku povalili na bok a penetrovali ji vždy dva zároveň - jeden zepředu a druhý do análu - kam také ejakuovali ... prezervativy samozřejmě neměli.

 

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/rimini-lorrore-spiaggia-stupri-ripetuti-e-doppia-1438282.html

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/rimini-polacco-faccia-sbattuta-sulla-sabbia-vomitavo-mentre-1438106.html

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/i-love-you-tagliale-viso-tutte-frasi-choc-branco-rimini-1438145.html

 

Nejprve se banda násilníků snaží vyvléknout z odpovědnosti za znásilnění ... 3 nezletilí tvrdí, že oni se podíleli pouze na bitce, ale znásilňoval plnoletý Butungu z Konga a je naváděl, co mají dělat. Nakonec už, ale obviněním neodporovali ...  Butungu nejprve odmítal jakékoliv obvinění ... prý se opil a spal ... což je ovšem v rozporu s tím, co tvrdí napadení Poláci a trans a nezletilí kumpáni. Nakonec tvrdil, že pouze držel přítele znásilňované ... ale výpověď transky ho usvědčila.

 

Na místě kde ji znásilnili, se našel fotoaparát a hodinky - předměty, které násilníci ukradli Polákovi. Další skutečnost je ta, že všichni měli na intimních místech písek ... Peruánec/Peruánka vypověděla, že ji tito 4 násilníci chtěli ukrást kabelku a vzápětí ji Butungu, kterého poznala, chytil za vlasy, zatáhl do křoví, kde ji praštili do hlavy lahví a pak jí střepem u krku vyhrožovali zabitím, jestli má ,,pindíka" (tak bude zřejmě po operaci?), zatímco jiný jí dal pěstí do tváře ... Butungu a starší Maročan ji znásilnili ve stoje ... pak ji povalili na zem, břichem nahoru a tam ji znásilnili ti dva nejmladší ... První dva se s jedním kolem nespokojili a oba ji znásilnili znovu ... bez prezervativu a s ejakuací dovnitř ...

 

 

 

Zadržení nezletilého Nigerijce.

 

 

 

Po tomto slyšení se potvrdila vazba pro všechny čtyři násilníky. Uvidíme, jak bude soud pokračovat dál ...

 

 

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/rimini-trans-io-stuprata-turno-avevano-sabbia-nelle-parti-1438098.html

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/rimini-i-verbali-choc-trans-dicevano-sei-uomo-o-donna-1438156.html

http://www.ilgiornale.it/news/politica/io-stuprato-due-volte-cos-trans-sbugiarda-versione-butungu-1438027.html

http://www.liberoquotidiano.it/news/italia/13225043/rimini-trans-stupro-branco-nordafricani-racconto-horror-violenza-sessuale-preservativi-turista-polacca-miramare-.html

 

MONIKA PILLONI

 

  

 

 

 

Komentáře (95)add feed
... : Myška
Multikulturní obohacování v praxi. Obava, že nebudou řádně potrestáni, budou-li souzeni v Itálii, je myslím, oprávněná. Jaký trest by byl adekvátní? Pomalé uřezávání penisu po kouskách zaživa? Nebo trest smrti? Nebo pomalé uřezávání penisu po kouskách a pak trest smrti? Bohužel, možná půjdou na pár let do kriminálu, aby se tam naučili, co ještě neumějí.
září 08, 2017 05:45
... : Lenka1
Svině. A vzhledem k tomu,že to bylo naostro, tak je vysoce pravděpodobné, že holka už má HIV....

Haló, sluncata, tak nástup a obhajujte.

Už aby někdo řekl "krleš!".

Moje řešení všichni znáte. Stojím za ním od prvních chvil, kdy se tahle obludnost spustila - přesněji řečeno - byla spuštěna. A i když se sluníčka po...ou vzteky, tak na něj dojde. Čím déle to bude trvat, tím více nevinných obětí na naší straně.
září 08, 2017 07:50
... : *deeres*
Kdo ví, jak to dopadne, Italským soudům se nedá věřit a tohle jsou zprávy z Polska.

Polský ministr spravedlnosti Zbigniew Ziobro se postavil proti návrhům požadovat od Itálie vydání čtveřice obviněných z brutálního napadení polského páru a znásilnění mladé Polky v Rimini.
Jako příklad uvedl, že v Polsku by se nejmladší z obviněných kvůli svému věku úplně vyhnul trestu, zatímco v Itálii se počítá s trestní odpovědností již od 14 let. V Itálii za znásilnění hrozí od šesti do 25 let odnětí svobody, zatímco v Polsku tři roky až 15 let. I v praxi italské soudy trestají znásilnění přísněji, než bývá zvykem v Polsku. :-

Oni ti chudáci vlastně za to nemohou, mají problém, moc velké a oteklé koule smilies/grin.gif
https://www.youtube.com/watch?v=eZcGaGuKAiU&feature=youtu.be
„Byl jsem tři dny v nemocnici, neboť toto je problém,“ říká jeden z nich a ukazuje na svůj rozkrok. „Zde je problém. Moje varlata byla velmi velká, oteklá. Lékař mi řekl, abych provozoval sex s kýmkoli nebo udělal cokoli,“ pokračuje muž.
září 08, 2017 09:14
... : mia I
no "hezký" !!!!

takhle protáhnout údy by potřebovala klaka vítačů , kteří se těch gynekologů, živnostníků, lékařů a kdoví čeho "vzdělaného po uši" zastávala.

Myslím na děti a vnoučata, čemu budou muset ustupovat a k čemu jim bude svoboda (zatím svoboda), když se zúžil okruh bezpečných zemí, kam se dá cestovat.
září 08, 2017 09:14
... : doktor
A víme,že nás nic podobného nečeká ?
září 08, 2017 12:39
... : Mikin3
Haló, sluncata, tak nástup a obhajujte.
Nevim Lenko kdo to jsou "sluncata", ale takove zvrhlosti a hnus nejspis nikdo obhajovat nebude.
Na to jsi zde expert zatim jenom ty. Namatkou bych vzpomenul hlubokomyslne uvahy o vyrobe lidske kostni moucky, nebo tve chlubeni jak jsi bila holi male dite tak dlouho, az "kvičelo jako podsvinče". smilies/tongue.gif
září 08, 2017 14:26
... : *deeres*
září 08, 2017 15:04
... : Lenka1
Tak právě tímhle komentářem jsi už po miliónté potvrdil, že mezi sluncata patříš. Jsi dlouhodobý zastánce muslimské invaze do Evropy a odpůrce jediného možného řešení (nepouštět je do Evropy za použití "any means necessary" - všech nezbytných prostředků), tudíž krev obětí na rukou máš stejně jako ti, kdo tohle svinstvo organizují a páchají.

A nelži, brouku. Praštila jsem klackem přes prsty malý cikáně, který se mi věšelo na plot. Kvičelo jako podsvinče až potom, co spadlo a nabilo si hubu. Holt na hrubej pytel hrubá záplata. Jinak svěřený majetek v cikánském ghettu uhlídat nelze. A za to hlídání mě tam platili.

Až vymyslíš způsob, jak to zvládnout bez násilí, dej mi vědět. Do tý doby mlč a šoupej nohama, ty teoretiku.

září 08, 2017 15:07
... : *deeres*
Cikánské gangy jsou realita. Jsou tady a jsou nebezpečně. Nebezpečné hlavně proto, že věková hranice členů těchto gangů se posouvá stále více dolů, a 12-13 roční cikánské děcko vás nemá problém v tlupě přepadnout kdekoliv na ulici a zkopat do bezvědomí. Neznají pocit odpovědnosti za své chování, pokud je napomene nebo je chcete udat, karta se obrátí proti vám, neboť zákonitě jste rasista a diskriminujete.
Varnsdorf, Most, Ústí, Havlíčkův Brod, Přerov...., ale také třeba Sheffield v Británii
Stačí si dát do vyhledávače "dětské cikánské gangy" a budete se divit, co naleznete.
Já bych se teda dobrovolně nenechala pro pár šupů ukopat a vůbec bych se neohlížela na to, že to jsou spratkové. Na agresi se dá odpovědět jenom hrubou silou, vlídné slovo na to nestačí.
Zrovna tak lehko naleznete videa dětí vychovávané islámem od batolecího věku k zabíjení. Zatím podřezávají a zapalují jenom plyšáky. Ty o málo větší už Islám vychovává pro džihád v Evropě.
září 08, 2017 15:49
... : *deeres*
Al-Adhá muslimský svátek,jako trénink dětí pro otupělost k zabíjení.Zvířeti jsou při podřezávání předčítány verše koránu, není předem omráčeno a krvácí za plného vědomí. Agónie zvířete trvá až několik minut. Každá machometánská hlava rodiny má Alláhem nařízenou a v koránu kodifikovanou povinnost jednou za rok mimořádně krutě sprovodit ze světa velkého savce. Mohla bych vám sem dát i video, ale to je na poblití.
Ještě vám chutná kebab?

září 08, 2017 16:02
... : Lenka1
http://video.info.cz/strunc/je-tu-invaze-migrantu-muslimsti-teroriste-budou-chtit-i-v-cesku-prevzit-moc-rika-zbrojar-hynek-15578.html
Hynek mi mluví z duše. Ví naprosto přesně o čem mluví a ten vymletej sluníčkovej moderátor na něj absolutně nestačil. Kdybych neměla pochybnosti o Robejškovi........

Každopádně nebudu volit nikoho z těch současnejch s....ů.
září 08, 2017 16:05
... : Lenka1
Deeres, a jak hezky se to malý směje, co?
září 08, 2017 16:06
... : Myška
Je to hnus, velebnosti...
Už jsem to tu psala před pár lety, mám velký strach z budoucnosti, ne kvůli sobě, ale kvůli dětem, vnoučatům. CO jim vlastně zanecháme? Vidím to čím dál černěji.
září 08, 2017 20:01
... : Myška
Mikine, rozemletí na masokostní moučku bych klidně provedla s těmi ksindly, co znásilnili tu Polku. A nestydím se za to.
září 08, 2017 20:03
... : Mikin3
Vsak to ja Mysko taky.
září 08, 2017 22:09
... : Mikin3
Podivej Lenko - ja se zadne muslimske invaze do Evropy nikdy nezastaval, naopak jsem pred masovou imigraci z jedne kultury nebo nabozenstvi varoval. Kdyz jsm navrhoval ty lidi peclive tridit, zacala jsi jecet ze chci vyhazovat tvoje penize. Ted mas cos chtela.
Problem lidi jako ty je, ze si nemate s temi silenci vubec co vycitat. Stejna nenavist, stejna stalinisticka reseni vsech problemu. Tu "krev na rukou" o ktere pises mate na rukou asi tak ve stejne mire a historie je plna prikladu.
Nasilne reseni v demokratickych zemich jde delat jen pomoci armady a policie, hitlerovska luza muze i nadale leda tak stekat.
A toho "brouka" si nech priste od cesty. Nemame spolu nic spolecneho.
září 08, 2017 22:27
... : polárka
ja bych je poslala potrestat do Saudske Arabie. Roste jim uz ochlupeni? Popravit!!!
září 08, 2017 23:01
... : Lenka1
Že si nedáš pokoj. Tu utopii třídění jsme tu probírali miliónkrát. A zastánce jsi, protože bys je sem pouštěl, protože meleš pí...viny o tom, jak jsou někteří umírnění a islám je fajn, protože v Malajsii......, že afričtí černoši jsou stejní jako my, i když všechny výzkumy potvrdily IQ na úrovni mentální retardace,stejně jako jejich primitivní násilnickou mentalitu, kterou tady v Evropě neustále demonstrují, protože ty jsi byl v Etiopii a byli strašně moc fajn......hroutíš se tady a nálepkuješ nás tady všechny jako zrůdy, protože bychom neskákali do vody pro topící se muslimče........už mě ty tvoje blitky fakt nebaví.

Moji tehdejší práci bys nezvlád, nepřežil bys tam ani dvě hodiny, ale hlavně že se do mě na.íráš, když jsem použila to pouze tu nejnutnější míru násilí, abych je udržela na uzdě. Ale furt meleš. A lžeš.

Buď jsi deb.l, kterej nechápe, co islám doopravdy je a jak to vždycky dopadne, když se někam nasáčkujou a nebo jsi úchylná kreatu.a, který to, co se tady děje, dělá dobře .

Vyber si.

Tím jsem s tebou skončila. Z lidí tvýho ražení je mi zle. Servus. Brouku.
září 09, 2017 07:28
... : Lenka1

září 09, 2017 08:19
... : Lenka1
něco pro ty méně chápavé - jak to dopadne, když se někam na.ere islám:


září 09, 2017 08:21
... : Myška
Lenko1, není nad názorné obrázky!
září 09, 2017 09:20
... : Myška
V Barmě se s muslimy umějí vypořádat -
http://www.ivcrn.cz/islam-donutil-i-budhisticke-mnichy-vzit-do-rukou-zbrane-tisice-muslimu-na-uteku-a-historie-konfliktu/

září 09, 2017 09:31
... : Lenka1
Na.rat budhistickýho mnicha se opravdu jen tak někomu nepovede. Holt jsou slimejši asi fakt dobrej oddíl.....
září 09, 2017 10:42
... : Lenka1
září 09, 2017 17:25
... : *deeres*
Pročpak asi muslimští Rohingové tak nasejřili budhisty v Barmě, co jinak ani broučka nezašlápnou?

Jo, já vím! Jen nějakých 400 mrtvých při muslimském obohacování, kdy vyznavači satanské ideologie v Barmě překročili při namnožování 4% hranici a začali se dožadovat svých práv. V srpnu zaútočili na 24 policejních stanic, pokusili se proniknout do jedné z vojenských základen,zabíjeli , rabovali a řvali při tom Allah akbar. Jenže zapomněli, že nejsou v Evropě a v Barmě je hnali svinským krokem tam, odkud přišli, do Bantladéše.
Na obranu těch pronásledovaných chudáků Rohingů odjel do Barmy i papež a bylo navrženo, aby nositelce Nobelovy ceny míru Schan Su Ťij , byla cena odebrána za obhajování genocidy.

Záhirovi Ahmedovi se podařilo jako jedinému uniknout a dravý proud řeky překonati,aby mohl vše popsat britskému deníku Guardian...stejně jako jedinému informátorovi Ráfídu Džanábímu,který si vymyslel chemické zbraně Saddáma Husseina v Iráku...


Dobrá schizofrenie pro Kalouska, jestlipak se ještě bude zahalovat tibetskou, tedy budhistickou vlajkou, když ta je teď fuj! smilies/grin.gif
září 09, 2017 18:52
... : Mikin3
No to jsem Lenko fakt rad, ze se mnou (uz asi po desate) koncis. Protoze zatim jsi i za me nepritomnosti rozjela debatu s vyzvami, ze mam obhajovat nejake prasaky a zvrhliky.
No tak to necham fakt na tobe, mas v tom praxi jako nikdo jinej. To same plati o nadavani do "debilu a uchylnych kreatur". Jestli chces nejaky videt, podivej se do zrcadla. smilies/wink.gif
Co se inteligence cernochu tyce, vetsina z tech ktere jsem potkal jsou proti tobe uplni dusevni giganti. Tim nechci rici ze jsou chytrejsi nez belosi, ale pravda bude asi nekde uprostred.
A kdyby ses (uplne mimoradne) rozhodla na me jeste nekdy reagovat, toho "brouka" si fakt nech od cesty.
Ja bych se te nedotknul ani nasadou od smetaku.
Čau. smilies/wink.gif
září 09, 2017 20:31
... : polárka
září 10, 2017 05:26
... : Lenka1
Polárko,

podle experta Mikouše jsou afričtí černoši přece fajn milí lidičkové, protože on byl v Etiopii a považ, oni se tam na něj hezky usmívali......

....a tohle je určitě fejk z nedůvěryhodnýho webu,né.....


září 10, 2017 08:53
... : Lenka1
Můžeš dostat černocha z džungle, ale nikdy nedostaneš džungli z černocha. Tuhle hnusnou odpornou retardovanou verbež tady nechci. A je nás hodně, kdo to vidíme stejně. A až to přijde.........

Mimochodem - ten nejstarší z těch kriplů byl prý integrovaný, na Protiproudu je jeho fotka v obleku. Takovej integrovanej africkej černoch. Ve skutečnosti zrůda. Stejně jako všichni.
září 10, 2017 09:06
... : Lenka1
A víte o tomhle, co ty zkur.ený svi.ě na nás upekly?

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10976-rozhodnuto-naprosta-zkaza-evropa


září 10, 2017 15:42
... : *deeres*
září 10, 2017 16:18
... : *deeres*
A k tomu se nechal slyšet německý ministr vnitra, že dávky pro imigranty jsou v Německu příliš vysoké. Tedy ne, že by je snad chtěl snížit. On je chce navýšit podle nich v celé EU!!!
http://echo24.cz/a/wSphm/nemecky-ministr-vnitra-vyzval-k-celoevropskemu-sjednoceni-davek-uprchlikum

září 10, 2017 16:21
... : Lenka1
No vždyť o tomhle píšu už od r. 2014!

Pochopte, lidi, že my, původní bílí obyvatelé Evropy jsme byli určení k likvidaci! Jenom se naplňuje můj scénář.

Vidí to každej, kdo má v hlavě víc než dvě mozkový buňky.

Osobně jsem od jara zintenzivnila přípravu - jak fyzickou, tak bojovou. Oživuju si věci z army a učím se nový. Oddělám každý migrantský prase, který by na mě zkusilo šáhnout.

A až se to totálně posere, tak budu bojovat - za sebe a za lidi, na kterých mi záleží. A pro nouzi nejvyšší si nechám poslední střelu pro sebe.září 10, 2017 16:42
... : Mikin3
Uz jen zacit hajlovat.........
září 10, 2017 16:54
... : Lenka1
Debile
září 10, 2017 17:03
... : Lenka1
Danielo, omlouvám se. Tobě, ne jemu.
září 10, 2017 17:05
... : Lenka1
Z internetu - rekce na kvóty:

Proboha štípněte mě, probuďte mě. Tohle přece nemůže být pravda! Ovládli nás nějací blázniví mimozemšťani, nebo co se stalo? Tohle je naše Evropa, naše ČR, Tady žádní migranti v milionových počtech nemají co dělat! Kam zmizely hranice? Kam zmizela armáda a pohraniční stráž? Proč naši předkové po stovky let bojovali s musulmáky, když my si je sem teď navozíme a zcela tak zničíme svoji cicilizaci, svůj domov?

Chci platit daně, aby mi a mým dětem stát zajistil hranice, bezpečí a náš způsob života. Nebudu platit daně na krmení cizích parazitů z jiné nám nepřátelské kultury

září 10, 2017 17:07
... : polárka
a bile zeny mlci....my vsichni mlcime a jdme na porazku. Poslusne ovecky!
http://100percentfedup.com/white-people-born-not-human-blm-activist-lectures-room-full-white-women-video/
září 10, 2017 21:19
... : polárka
ztratila jsem veskerou nadeji v obe me zeme.
A cesi budou volit babise. Babise za jehoz zady se skryvaji Jourova, Telicka, Pelikan a Stropnicky. Nejvetsi skoditele ceske zeme! u nas je rozhodnuto zda se, mame prece Justina.
září 10, 2017 21:28
... : Krakonoš
To víš, polárko, všichni ještě neprozřeli. Ale dej nám šanci, však ty jsi bejvala taky pomýlená, pamatuješ? Naštěstí jsi včas pochopila svůj dějinnej vomyl a přidala se na správnou sranu uvědomělejch budovatelů čistejch a bílejch zítřků, kde pro barevný ztroskotance a podobnou pakáž nebude místo. Dej nám pomýlenejm čas, my taky dozrajem do správnýho revolučního vědomí! A pak budou poměry v Evropě konečně znormalizovaný. smilies/wink.gif
http://www.kudlanka.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=2005&Itemid=40
září 10, 2017 21:40
... : polárka
Krakonosi jen blbec nemeni nazor kdyz se seznami s dukazy. Dneska je mi jasnych tolik veci, ktere jsem nevnimala driv! Dosla jsem i k nazoru, ze nebyt Putina mame uz davno treti svetovou protoze Americani ve sve touze prenaset "demokracii" do arabskych zemi tuhle krizi zavinili. Ty davy valici se sem je jen dukaz americke debility! Mimochoddem je ti znamo, ze Egyptane a dalsi arabske a africke staty otevrely veznice a blaznice a vy to berete vsechno do Evropy? Jo a nazor zmenila i ta tolik kymsi tady obdivovana Savcenkova!
září 11, 2017 05:01
... : Lenka1
Polárko, přesně.

Jen idiot nemění názor tváří v tvář realitě.
září 11, 2017 08:02
... : d@niela
KAMARÁDKY A KAMARÁDI...

myslíte, že se dá bojovat vulgaritami na nějakém webu?

Že když budete házet špínu na sebe navzájem, že se něco změní?


to je stejně úspěšné, jak v nějaký malý zakouřený putyce někde na zapomomenutý vesnici..
Něco proti tomu udělat - pokud byste chtěli - se musí rozhodně jinak:

když už to chcete mermomocí písemně - tak to napište těm, co jsou "oprávněni za nás rozhodovat". Ano, napište jim "papírově" i e-mailem, se všemi svými poznávácími znaky, a ne jako anonym... Pak to bude mít smysl a cenu.

Ale tohle je pro ně jen smetí - a pro kudlanku v podstatě jen ošklivá slova... nic víc...


září 11, 2017 08:33
... : Lenka1
Už jsem psala a hádej, co? Ani se neobtěžujou odpovědět.
září 11, 2017 08:38
... : polárka
lenko co si myslis 0 lidech co zneuzivaji nestesti druhych? http://www.zvedavec.org/vezkratce/14642/
září 11, 2017 17:35
... : polárka
Dani promin, ale doba je fakt takova, ze ti lidi co jsou "opravneni za nas rozhodovat" na nas zcela normalne kaslou. Nehlede na to ze jsou vetsinou na druhe strane barikady, protoze jim to "nese!"
září 11, 2017 17:39
... : Lenka1
Polárko, no co si myslím, je asi jasný, že jo.

To, co je na videu, mě nepřekvapuje. To je prostě typická černošská mentalita.

Jenom přiblblej sluníčkář bude tvrdit, že ano, pár tygrů zabilo a sežralo člověka, ale všichni tygři nejsou takoví, tak si sem ty tygry pouštějte dál. A teprve až někoho dalšího zabijou nebo zmrzačí, tak teprve ty konkrétní tygry můžete potrestat.
září 11, 2017 18:31
... : Myška
Doporučuji shlédnout -
https://www.facebook.com/Europetoeuropeans/videos/1392135760839796/

Evropa se řítí do pr...e, Velká Británie našla zkratku!
září 11, 2017 19:57
... : *deeres*
září 11, 2017 20:14
... : Lenka1
deeres, holt inteligence se nezapře...... smilies/grin.gif
září 11, 2017 21:44
... : polárka
září 11, 2017 21:51
... : Mikin3
I ja koukam Krakonosi.
Koukam ze Polarka zmenila malicko orientaci. Namisto fanaticke obhajoby wahabistickych muslimu a jejich zverstev konanych na zenach dnes obhajuje byvaleho KGB soudruha Putina.
Ano, toho pana ktery dnes (spolu s Okamurou) nepokryte obhajuje znovuotroceni byvalych vychodoevropskych drzav.
Zivot v otroctvi ma zrejme pro nektere starsi rocniky primo neobhajitelny puvab. smilies/grin.gif
září 12, 2017 05:20
... : Mikin3
No nevim Kudlanko....
ale treba by pomohlo, kdybys priste namisto slusneho cloveka potrestala nekolikamesicnim "zarachem" radeji tu nacistickou spinu, ktera se sem uz nekolik let chodi jen vyzurit a vynadavat.
Mirna upozorneni a obcasna mazani tech nejhorsich rasistickych prasaren podle vseho nepomahaji. smilies/tongue.gif
září 12, 2017 05:46
... : zuza
potrefená hus...
září 12, 2017 08:19
... : Lenka1
Hoďte na něj síť. K tématu nemá tradičně nic. Fakta nehodící se mu do krámu zásadně ignoruje nebo demagogicky převrací a ve svojí mrzácké dušičce se úchylně baví zkázou Evropy.

Největší psina je, že sám sebe považuje za slušného člověka. Jeho sousedi a tak 99% kudlanstva na to mají jiný názor, že.....

Ale jo, všichni jsme blázni, jen on je letadlo.
září 12, 2017 11:18
... : Mikin3
No vidite, nerikal jsem to? Abych to parafrazoval - proc prosit porad dokola v mnoznem cisle o slusnost, kdyz prinejmensim 90% tech cunaren pacha jedna osoba a i tech zbyvajicich 10% je jen reakce na ni?
-------------------------------------
Ale zpet k tematu: kdyz se podivame do historie vidime, ze v predvalecnem Nemecku neuplynul prakticky den bez reportaze o bohatem zidovskem zvrhlikovi, ktery si najal jako sluzku chude, lec poctive krestanske devce z venkova, jen aby to devce mohl "prznit".
Prostinke obcany a vlastence to pochopitelne nenechalo chladnymi a volili tu jedinou spravnou, vlastenckou stranu. Ti radikalnejsi dokonce zakladali obcanske hlidky a smejdili ve verejnych prostorach v touze polapit krivonoseho zidaka, kterak si nevinne devce s kufrikem v ruce do sveho brlohu odvadi.
Jakakoliv podobnost se stranou soudruha Okamury, nebo vlasteneckymi milicemi soudruha Obrtela je pochopitelne zcela nahodna. smilies/wink.gif
Vite, ja nerikam ze se to nikdy nestalo a ze si nackove vsechny ty pripady vymysleli. Jenom se desim te hysterie, ktera nakonec vedla k Osvetimi a svetove valce........ :-
září 12, 2017 19:52
... : polárka
nereaguju, Nestojis mi za to.
září 12, 2017 20:00
... : Myška
Mikine, mně přijde zase úplně strašné, že se řada zločinů, které spáchají muslimové, tutlá a mainstream o nich vůbec neinformuje. Docela mne dostal případ znásilněného kluka v rakouském bazéně, kde pachatel nebude potrestán, protože prý nerozuměl, když mu ten chlapec říkal "nein". A to je jen jeden z mnoha. Dá se potom nepochopit, že by se to zvrtlo a lidi by si to s muslimy začali vyřizovat?
září 12, 2017 21:09
... : polárka
Mysko. ja doufam ze k tomu dojde protoze jinak jsme jako bila rasa ztraceni. Nedavno jsem cetla o rabovani pri tajfunu na Floride, kde cernos i rabovsli obchody a jedna novinarka prohlasila, ze je to rasisticke je za to zalovat. Tak kde jsme? Maji prava vsichni co jsou jine pleti krome bile? Prece se musime proti tomu nejak postavit? Pripada mi to jako planovana genocida nasi rasy. Ale ja to nechci. Je to ted stejne na celem svete. Co nas ceka a hlavne co ceka nase nase vnuky ci vnucky?
září 13, 2017 00:53
... : Mikin3
Mysko, kazde lhani nebo zatajovani je spatnost.
Ja zase vzpominam na zpravy o hromadnem znasilneni mlade ruske holky v Nemecku.
Vsechny "alternativni" webiky se mohly pretrhnout, mluvilo se o tom ze "media zase zatajuji" zpravu potvrdil i Putinuv ministr zahranici Lavrov a pak se zjistilo, ze je to blbost a ze se holka celou dobu schovavala u pritele. smilies/tongue.gif
září 13, 2017 06:08
... : Myška
Polárko, já doufám, že k tomu nedojde, protože to by byla válka. Zpoza oceánu by se možná dobře sledovala, ale zažít na vlastní kůži bys ji asi taky nechtěla...
A protože naděje umírá poslední, tak doufám, že se vedení států, kde jsou nechtěnci nalezlí, vzpamatuje (Německo konečně zavře Merkelovou do cvokhausu) a začne to řešit. Opravdu řešit, deportovat je, ne jak dosud jim podstrojovat.
září 13, 2017 06:37
... : Myška
Mikine, furt lepší jeden omyl, než mlčení a zatajování faktů. A stejně si myslím, že to, co se dostane na veřejnost, je jen špička ledovce.
září 13, 2017 06:41
... : polárka
Mysko, nikdo nechce valku, ale Americani provokuji Putina prilis.. Nevim jak to dopadne, ale muzu ti rict, ze bohuzel Merklovou nikdo do blaznice neda i kdyz tam patri. Jenze Merklova neni ten kdo to vsechni ridi. Ta posloucha noty lidi co jsou nad ni. jinak myslim ze valka by byla tentokrat opravdu celosvetova. A my jsme tady strategicke misto.
září 13, 2017 08:21
... : Myška
Polárko, je věcí názoru, kdo koho provokuje. Do takové debaty nehodlám zabřednout.
září 13, 2017 09:22
... : Mikin3
Chudak kagebak. Porad ho nekdo provokuje. On do te Abchazie, Osetie, Podnestri a na Ukrajinu vtrhnout proste musel. I ten Krym musel zabrat...... Jestli ho budou Amerikanci i nadale provokovat, tak se chudak neudrzi.... smilies/shocked.gif
září 13, 2017 14:40
... : Mikin3
......neudrzi se a bude ty tanky muset znovu poslat i do Prahy. A zase se najdou "vlastenci" jako byl Bilak nebo Svorcova......
září 13, 2017 17:14
... : polárka

klidne si zvatlej dal
září 14, 2017 02:33
... : Myška
Z Německa...
http://www.reflex.cz/clanek/komentare/81831/autenticka-zpoved-kazdodenni-zkusenost-s-imigranty-v-nemecku.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

září 15, 2017 06:08
... : *deeres*
A myslíte, že my je tu už nemáme, ale máme! Ale nevíme, protože funguje cenzura.
Do ruda vytočený Sobotka ve sněmovně přiznal, že Česko přijímá tisíce azylantů, a připustil, že vláda platí cenzuru na sítích.
Sobotka v této souvislosti vyzval poslance, aby nebyla dezintepretována zpráva BIS, která hovoří o tom, že z České republiky odešly některé osoby do Sýrie bojovat v řadách Islámského státu. Netýká se to prý občanů České republiky, ale pouze osob, které na našem území pobývaly. Vláda prý má nad takovými osobami kontrolu. Odmítl ale jakékoliv omezování občanských práv a svobod.

https://www.krajskelisty.cz/praha/obvod-praha-1/14301-do-ruda-vytoceny-sobotka-ve-snemovne-priznal-ze-cesko-prijima-tisice-azylantu-a-pripustil-ze-vlada-plati-cenzuru-na-sitich.htm
září 15, 2017 10:14
... : Myška
Tak zřejmě na Floridě rabují opravdu jen černoši...
http://www.securitymagazin.cz/komentare/kdo-rabuje-na-zpustosene-floride-prece-jen-cernosi-tvrdi-ceska-televize-1404057357.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

září 15, 2017 10:29
... : Lenka1

září 16, 2017 18:50
... : Myška
Skvělý trička! smilies/cheesy.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
září 16, 2017 23:18
... : Myška
září 17, 2017 21:32
... : Mikin3
Proc si to myslis, Mysko? Ja osobne bych tam tu sochu nechal, ale pokud rozhodli svobodne zvoleni radni a potvrdil to soud....
září 17, 2017 23:03
... : Myška
Protože se to děje na nátlak. Kdyby odpůrci symbolů Jihu netlačili, tak nikoho z radních nenapadne se tím zabývat, nešlo by to k soudu... Generál Lee je symbolem otrokářského Jihu, a kdo proti sochám, představujícím hrdiny Jihu brojí? Barevní...
Ale je to součást historie USA, která se nezmění, i kdyby se ti protestující pitomci rozhodli přepsat učebnice. Stejně jako se historie nezměnila, když komunisti vymazali z učebnic Masaryka. Máme s tím své zkušenosti, i když u nás nešlo o barevné ale o komunisty.
září 18, 2017 07:50
... : Lenka1
A to je přesně ono. Před pár desítkami let taky bylo plně zákonné nacpat lidi se žlutou hvězdou - mimochodem taky nařízení vydané zákonem - do dobytčáku a odvézt do koncentráků.

Ale bylo to v souladu se zákonem, takže slovy (autocenzura) "no problem", no ni?

A až nám tady za pár let nařídí - samozřejmě zákonem, jak jinak - že ženský nesmějí chodit venku samy bez mužského doprovodu, jinak jsou děvky a znásilnění si zaslouží, tak (autocenzura) bude první řvát, že je to přece v pořádku, protože tak rozhodli "svobodně zvolení poslanci", že.....
září 18, 2017 10:08
... : Lenka1
Mně tady furt nadává do nácků a fašistů, přitom opravdoví náckové a fašisti sedí v Bruselu.
září 18, 2017 10:10
... : Mikin3
Mysko, tohle pisu vyhradne pro tebe. Nad tou pani ktera nechape rozdil mezi demokracii a diktaturou jsem uz davno zlomil hul. smilies/tongue.gif
Sochy jizanskych politiku jsou pro me ukazkou americke demokracie. Jih tehdy prohral valku, ale v jiznich statech mohly dal vlat vlajky Konfederace a mohly se tam stavet sochy jizanskejch politiku a vojaku. A dodnes se stavet muzou. Protoze demokraticky zvolene vlady jiznich statu nebo mest rozhodly, ze jim do toho nemaji byrokrati z Washington D.C. co kecat.
Jenze to plati i naopak. Pokud se dnes ty vlady rozhodnou ze se socha odstrani, tak se socha odstrani. Tak jako se po roce 89 odstranovaly sochy Klemy Gottwalda. To nebyla znamka totality ale presne naopak.

září 18, 2017 14:44
... : *deeres*
DEMOKRACIE?
Na začátku vždy říkají, že diverzita nás dělá silnějšími. Na konci odstraňují sochy a portréty našich předků a snaží se smazat naši historii. Tak jako ve Spojených státech sochy generálů Konfederace, a nyní třeba na elitní anglické univerzitě King’s College, kde se rozhodly odstranit obrazy „vousatých bílých mužů“ a nahradit je „zdí diverzity“. Barevným studentům prý nahánějí strach. Konzervativní deník The Telegraph přináší další důkaz, že britský vzdělávací systém je čím dál tím více ve vleku politické korektnosti a multikulturalismu.
Stačí, že studenti začnou křičet a vedení jim ihned vyjde vstříc. Faktem zůstává, že mnozí z nich mají problém být vzděláváni bílým mužem,“ cituje The Telegraph prezidenta King’s Conservative Association Sama Barretta a dodává, že podobných střetů mezi profesory a studentskými aktivisty v posledních letech povážlivě přibývá.
¨
Trochu éronetu smilies/grin.gif
http://www.telegraph.co.uk/education/2017/07/14/top-uk-university-replaces-busts-portraits-bearded-white-scholars/?WT.mc_id=tmgoff_fb_tmg
září 18, 2017 17:39
... : Mikin3
Ano Deeres, demokracie. I se vsemi temi chybami a nedostatky (jako je politicka korektnost) system nesrovnatelne lepsi nez totalita.
Prece jsi jeste nezapomnela jak to vypadalo, kdyz v Cesku vladly komunisticke zrudy? smilies/wink.gif
září 18, 2017 18:11
... : Lenka1
deeres, vyprdni se na něj. Na něj by nestačil ani Chocholoušek a to je ňáká kapacita. smilies/grin.gif
září 18, 2017 18:18
... : *deeres*
Někdo se bojí významných bílých mužů, kteří patří do evropské historie, já se zase bojím dementů,
v obavě, že je to nakažlivé.
září 18, 2017 20:21
... : Mikin3
Tu posledni vetu jsem asi nemusel, ze? smilies/grin.gif
září 18, 2017 21:19
... : Mikin3
Jo Deeres a Lenko, tu uvahu 14:44 jsem adresoval vyhradne Mysce, se kterou sice nemame stejne nazory, ale ktera je narozdil od vas schopna i vlastniho uvazovani.
Vase reakce sestavene vyhradne z urazek a kopirovani cizich textu me ujistily, ze me rozhodnuti bylo spravne. smilies/wink.gif
Puvodne jsem netusil proc tomu tak je, ale po shlednuti prvniho dilu tohoto serialu brnenske televize to zacina byti jasne.
https://www.youtube.com/watch?v=Lv2EHEmQsh4
Nejspis jste se damy narodily ve spatne dobe. smilies/grin.gif
září 19, 2017 03:25
... : Myška
Mikine, nevím, jaký je názor Washingtonu na sochy a památníky těch, co bojovali na straně Jihu. Rozjitřená atmosféra mohla být krátce po válce, ale teď, po více jak stopadesáti letech? Že se tyto sochy sundávají na nátlak barevných obyvatel, snad nikdo nepochybuje. Proč jim najednou, teď, tyto sochy vadí? Nesouvisí to s tím, jak jsou barevní v USA pozitivně dskriminováni? Jak jim, s prominutím, lezou běloši do zadku, jen aby nebyli nařčeni z rasismu?
září 19, 2017 07:09
... : Myška
Tu anglickou univerzitu naprosto nechápu. To už je ztráta soudnosti na druhou.
září 19, 2017 07:11
... : Lenka1
Pche, kdyby jen na druhou.....
září 19, 2017 07:12
... : Mikin3
Mysko, na te univerzite asi opravdu nekomu hrabe..... ale co se soch tyce, tam je to proste rozhodnuti dotycnych radnich nebo mistnich vlad. Kdysi vetsina volicu sochy chtela, dnes je nechce. Duvody mohou byt ruzne, nekdy i blbe....
Ale kdyz se nad tim zamyslime, tak potomkum otroku musi byt socha generala ktery bojoval na strane ktera chtela otroctvi zachovat asi tak sympaticka, jako pro nas socha Klemy Gottwalda, nebo velikeho Stalína.
A taky jsme se nezlobili, kdyz ty stvury nakladal jerab na nakladak. Me nevadilo, ani kdyz zmizel ze Šrebrakú Julda Fulda...... smilies/smiley.gif
září 19, 2017 13:41
... : Myška
Mikine, otroctví je zrušeno stejně dlouho, tedy víc jak stopadesát let. Ty sochy celou dobu nevadily a dnes vadí. Vadí, protože barevným se dnes leze do zadku víc než kdy jindy. Kdyby to byl výsledek demokratického procesu, beru to, i když nebudu souhlasit. Nevím, jak to ještě napsat.
září 19, 2017 14:28
... : Mikin3
Mysko, treba ty sochy nekterejm lidem vadily uz davno, ale nevedeli jak se ozvat. Vysledek demokratickeho procesu to podle me je. A to i v pripade, ze si to vynutila urvana mensina, coz ale vubec nemusi byt pravda.
Jak jsem psal Deeres, demokracie nemusi byt jen vyhody, ale je to furt mnohem lepsi nez napriklad vlada komousu. Moc jsem ji tim nepotesil. smilies/wink.gif
září 19, 2017 20:29
... : Myška
Mikine, v názoru na odstraňování soch jižanských hrdinů se neshodneme.
Mně se líbí, že si jižanské státy, ač poražené ve válce Severu proti Jihu, ač poražené v otázce otroctví, zachovaly hrdost, vážily si svých hrdinů a vzdaly jim hold formou soch a památníků. A dnešní proces odstraňování těchto soch považuji za výsledek nátlaku barevných, především černošských, obyvatel. Je to podle mne jedním z výsledků pozitivní diskriminace, kterou považuji za něco zvráceného.
září 20, 2017 07:42
... : Mikin3
Mysko, neshodneme se. A nebude to poprve.
Ale nenadavame si jako nejaci dobytkove. Proto mame v diskusich jiz tradicne navrch.

smilies/wink.gif
září 24, 2017 03:14
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]