O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


HRAJE, PROHRÁVÁ - A NECHÁ SE ŽIVIT... PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 září 2017
 Dobrý den, prosím vás o radu. Už dva roky u mne bydlí můj přítel. Byt jsem z větší části vybavila já, ale on se také podílel.Na jaře jsem ale zjistila, že mi vzal peníze a šel hrát automaty. Byla scéna, ale po jeho velkých slibech jsem mu nakonec odpustila, ale řekla, že se to už nesmí stát. Nicméně to pokračuje..

 

 

 

     Pokračuje to tak, že přítel chodí do zastaváren – zjistila jsem ztrátu několika starých zlatých prstýnků, pak i několika starodávných sošek ještě po babičkách, a nyní už sebral i můj tablet. Nevím, co mám dělat, svěřila jsem se jen přítelkyni, ale ta také neví. Jeho rodiče vědí, že hrával, ale nyní bydlíme v jiném městě a tak nic netuší. Ke všemu přišel o zaměstnání, takže to táhnu jen já, a žijeme od výplaty k výplatě. Já pracuji z domova.

 

     Dluží mi už spoustu peněz a většinou vše platím já. Schovala jsem si všechny cennosti, co jsem doma měla, ale mám dojem, že to náš vztah ničí. Na začátku to bylo hezké, společně jsme budovali domácnost, ale nyní se jen hádáme. Dříve, když to udělal, tak se pak kál a byl milý a hodný, nyní je pořád naštvaný a zlý. Trávíme tedy spolu každý den, ale už ale spolu téměř nekomunikujeme. Nevím co dělat, nechci se rozcházet, zvykla jsem si na něj, mám ho stále ráda, ale jak to mám řešit?

 

     Odpouštět mu pořád přece nemůžu, nikam to nevede.

 

KLÁRA

 

 

 

 

Komentáře (5)add feed
... : Nona
Kláro, vyhlídni si pěkné místo v lese nebo pod mostem, protože tam nejspíš budeš brzy "bydlet".... gamblerstí je závislost jako každá jiná, nikdy není vyhráno....
září 04, 2017 06:25
... : *deeres*
Nevím co dělat, nechci se rozcházet, zvykla jsem si na něj, mám ho stále ráda, ale jak to mám řešit?

Když nevíš, tak nevíš, s jeho závislostí neuděláš sama nic, to musí chtít on. Jediné, co můžeš udělat ty, je vyrazit ho ze dveří. Urychleně, než ti úplně zničí život.
září 04, 2017 09:06
... : doktor
Nerozumím a nevím proč píšeš.Řešení je pouze jedno odejít co nejrychleji ,včera bylo pozdě.Nepiš,ale jednej.Jinak jsi si už přečetla u Nony co tě čeká!!!!!!!
září 04, 2017 12:41
... : Sandra
Takže chlapec je gambler, krade ti tvoje věci, dluží ti peníze, nechává se vydržovat, za chvíli ti zaklepe na dveře exekutor, protože bůhvíkde si napůjčoval (a bydlí u tebe, takže je úplně jedno, jestli má trvalé bydliště jinde, stejně ti přijdou olepit všechny tvoje věci), už se ani neomlouvá, je naštvaný a zlý... ale ty se rozcházet nechceš, protože sis na něj zvykla??? Holka, prober se!
září 04, 2017 13:04
... : Lenka1
Milá Kláro.
Jsi (autocenzura). Ať si každý doplní výrazivo dle svého osobního vyladění.
Víc ti k tomu psát nebudu, nemá to smysl.

září 04, 2017 15:05
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]