O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


SPOLUPRACOVNÍK - NO FUJ! PDF Tisk E-mail
Středa, 30 srpen 2017
 U nás ve firmě, ve vedlejší kanceláři, pracuje naprosto nesnesitelný člověk. Už jsem na něj přímo alergická a přitom jsem vždycky se všemi vyšla v pohodě. Nejenže je odporný svým zjevem (má velice špatné hygienické návyky, smrdí už na dálku, vlasy má mastné, že mu z hlavy pomalu odkapává tuk, ruce většinou špinavé, nehry okousané a oloupané do krve, beďary na obličeji rozdrápané, nohy jsou mu cítit na míle dřív než on, no hnus.

 

 


 

     On je ale odporný i svým chováním. Stále a dost nesrozumitelně rychle mluví, všem skáče do řeči, vyptává se na soukromé věci a navíc má neustále velice sexistické poznámky. A to je taky další, velmi nepříjemná věc: když může, tak se vždycky někde o některou z nás otře, protlačí kolem, náhodně dotkne… je to prostě takový hnusný osahávač i chmaták.

 

     No a já nevím, co s tím. Část lidí v kanceláři z něj má legraci. Legraci takovou, až to hraničí zas na druhou stranu s jeho šikanou. Posmivají se mu, uráží ho, často ho provokují, aby mluvil (a zesměšňoval se ještě víc), třeba ho pozvou na kafe a pak nikdo nepřijde, a tak podobně. Takže celková atmosféra ve firmě vytváří velice zvláštní pracovní dynamiku. Já rozhodně nechci být ta, která bude problematická tím, že to bude vířit a jako první si stěžovat. Přidala bych se, ale jít si stěžovat - to ne, nevím, nevím.

 

      Co se dá dělat v takovéhle situaci?


ANEŽKA
 
 

 

Komentáře (2)add feed
... : KaCilka
Neumím si představit něco podobného. Nejhorší na tom je, že stejné pocity mají asi všichni ostatní, ale nikdo nechce být ten, kdo by ho na to upozornil.
Tak bych se, být tebou, na to vykašlala, absolutně ho vypustila ze svého zájmu. A když ti někdo bude něco o něm říkat, tak se zeptej, proč ti to říká? Proč s tím tedy ten dotyčný něco neudělá? Ono jen mluvit a mluvit mezi sebou, to je zbytečné.
Buď mu - někdo z vás - řekne, že by měl na sebe o něco víc dbát, nebo - jak jsem napsala, se na to vykašli ty taky.
srpen 31, 2017 19:50
... : doktor
Když ti osobně bude jeho chování v tvé přítomnosti nepříjemné,tak mu to prostě řekni a nastav hranici.Držím palce.Ahoj
září 01, 2017 12:32
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]