O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


PROČ SE MI NEOZÝVÁ? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 srpen 2017
 Před šesti týdny jsem se seznámila s Markem. Běžná on line seznamka. Napřed jsme si psali, a cca před měsícem jsme se sešli poprvé. Od té doby ještě asi tak pět nebo šestkrát. V mezičase jsme si pořád textovali, celý den, téměř každou hodinu aspoň pár sms. Ovšem změna nastala tento týden. Sice jsme si i nadále textovali, ale rozhodně ne nijak moc a rozhodně ne, jako minulý týden. Tedy ne jako týden před tím, NEŽ jsem s ním strávila noc.
 
 
 
 
 
     No a teď v pátek mi zavolal, že mu není dobře a že asi se nebudeme moct o víkendu sejít. Řekla jsem mu, že mám celý víkend taky nabitý, ale že bych se u něj ráda aspoň na chvilku stavila, podívat se, jak mu je. Marek napřed souhlasil, ale když se blížil konec práce, tak mi jen zatextoval, že mu fakt není dobře a půjde spát. (No, bylo tam taky spousty “omlouvám se” a ”je mi to lito” a “příště ti to vynahradim”.) Odpověděla jsem, že to chápu a že doufám, že mu bude brzy líp, na což mi ještě odpověděl "Díky... Je mi to opravdu líto." Napsala jsem mu tedy, ať si nedělá žádné starosti.

     No, a od té doby jsem o něm už neslyšela. (Nechci ho já sama bombardovat esemeskama, ale už třikrát jsem mu psala a on nic…) Já to nějak nechápu. Všechno vypadalo tak perfektně. Myslíte, že jsem se neměla s ním vyspat? Ale vše vyplynulo tak přirozeně, bylo to tak fajn … A říkám si, jestli by to neskončilo (později, ale hlavně po “tom”) stejně?  

     Poraďte mi - měla jsem snad udělat něco jinak? Je to jeho vyjádření, že se mu to se mnou nelíbilo? Ale nic takového mi najevo nedal... Co mám dělat teď? Mám si jeho “omlouvám se” a “je mi to líto” vyložit jako “už tě nechci vidět” a “skončili jsme spolu”? Zkoušela jsem mu i zavolat, ale taky bez výsledku...


SANDRA
 
Komentáře (9)add feed
... : Mikin3
No, prvni moznost je ta, ze ta prvni romanticka noc nebyla zcela podle jeho predstav.
Druha (mnohem pravdepodobnejsi) moznost je ta, ze si chtel jinoch jen "zashookat" a pridat dalsi zarez na pazbe revolveru.
Vykaslat se na neho..... smilies/tongue.gif
srpen 29, 2017 05:17
... : Myška
Vidím to na tu druhou možnost. Asi sběratel "skalpů".
srpen 29, 2017 06:03
... : Nona
Já myslím, Sandro, že by se neměla více ponižovat a kontaktovat ho. Asi už "textuje" s nějakou jinou..... :-
srpen 29, 2017 06:40
... : *deeres*
Proč se tak zachoval, nad tím se můžeš jenom zamýšlet.
- je to loudivý obšourník, na seznamce běžná praxe
- je ženatý, i to je na seznamce obvyklé
- opravdu si myslí, že hledá svojí druhou půlku jablka. Na internetu! To skýtá nekonečné možnosti a on může tak hledat až do konce svého života.
Tvůj problém je v tom, že pánové to mají nastaveno trochu jinak. Nezaměňují náhodný pohlavní styk za hluboký cit. Nakonec, co se dá čekat od online seznamky, je to hledání jehly v kupce sena.
Hoď to za hlavu, nemá cenu se tím dál zabývat, příště buď opatrnější a než si někoho pustíš do života, nespoléhej na SMS.
srpen 29, 2017 10:57
... : *deeres*
Nejčastější obava žen na online seznamkách je, že se z muže vyklube sériový vrah.
Nejčastější obava mužů na online seznamkách je, že bude žena tlustá. Protože tlustou ženu trvá strašně dlouho nasekat na kousky.
srpen 29, 2017 11:00
... : doktor
Sandro,nejsi první ani poslední kdy dívka skočila na špek klukovi ,kterému šlo jen o tu noc a nyní již nejsi v jeho zájmu.Sandro je to pro tebe poučení a příště budeš opatrnější,než otevřeš své srdéčko.Zapomeň a znova vejdi do života. NETRAP SE,nestál za tvou lásku.Ahoj
srpen 29, 2017 12:59
... : Krakonoš
Přesně tak. Už mu nepiš ani nevolej. Zapomeň, že existuje. Ubožák, kterej ani nedokáže říct, že vo pokračování nemá zájem. Vomlouvalo by ho jedině, kdyby ležel v bezvědomí na ARO, nebo v chladícím boxu. smilies/wink.gif
srpen 29, 2017 20:03
... : magdalenka
Nepátrej, Sandro.
Na některý otázky si musíme odpovědět sami.
Na jiný se odpovědi nikdy nedočkáme.
A některý odpovědi bychom radši vůbec neznali.
Možná se ti i jednou ozve.
Aspoň pak budeš opatrnější.
Ne se sexem. Ale se svou důvěřivostí.
srpen 30, 2017 20:23
... : Lenka1
Když se chlap chce ženský ozvat, ozve se a nezabrání mu v tom ztracenej mobil, tři promile v žíle ani zlomený obě zápěstí.

Takže - ozvat se nechce.

Vykašli se na debilní seznamky, je tam šance 1: 1 000 000, že tam najdeš chlapa pro vztah.


srpen 31, 2017 13:04
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]