O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JEHO DIVNÁ REAKCE PDF Tisk E-mail
Středa, 23 srpen 2017
 Před dvěma lety jsem byla znásilněna. Od té doby jsem samozřejmě měla problém navázat jakýkoli bližší intimní vztah. Až doteď. Před několika měsíci jsem se seznámila s Michalem. Byl úplně skvělý – milý, hodný, chytrý, citlivý, vtipný, hezký… No, věci začaly nabírat na váze a já mu řekla o mém napadení.

 

 

 

 

Michal byl chvilku zticha a pak se mě zeptal, jestli jsem dotyčného zahrnula, když jsme si předtím povídali, kolik jsme my oba v životě měli sexuálních partnerů.

Což mě samozřejmě dost šokovalo, ale upřímně jsem mu odpověděla, že ne. No, a od té doby máme problém. Nevím, sice v čem, ale problém tu je. Zdá se, že jsem mu (podle něj) lhala v počtu mých partnerů, že jsem nějak pošpiněna, já sama nevím, nerozumím tomu. Každopádně Michal je od té doby určitě odtažitý. Nechápu ho... A já si teď nejsem jistá, co vůbec mám dělat? Jednak nemám pocit, že ten, kdo mě znásilnil, by měl být zahrnut do mých intimních partnerů, ale nejsem si ani jistá, jak se mám chovat k Michalovi.

 

HEDVIKA
 
Komentáře (9)add feed
... : Myška
Promiň, Hedviko, ale Michal je vůl. Podle toho, co píšeš, mu nevadí, že ti někdo ublížil, ale naprostá malichernost, tedy to, že jsi násilníka nezahrnula do výčtu svých partnerů. Jeho postoj by pro mě byl nepřekonatelný. Nesvědčí o jeho lásce k tobě, ale o tom, že jsi mu nějak nabourala jeho ego, a to je pro něj důležitější než ty a tvoje pocity. Od takového chlapa dál.
srpen 24, 2017 07:12
... : Sandra
Podle popisu to opravdu vypadá, že je Michal vůl. Pokud ale jinak vypadal jako super kluk, tak bych mu dala šanci to vysvětlit a zeptala se ho na to. Že mě jeho reakce opravdu mrzí a že nevíš, jak si to máš přebrat. A uvidíš, co z něj vyleze....
srpen 24, 2017 09:56
... : doktor
Je trochu náročné řešení,ale s volem není radno si něco začít.
srpen 24, 2017 14:57
... : Krakonoš
Může to bejt idiot, ale taky je třeba jen nezralej a neznalej. Přebujelý ego maj 4 chlapi z 5 (a 5 babochlapů ze 4), takže na stejnej problém může Hedvika narážet i při dalších pokusech. Ještě bych nad hochem hůl nelámal a dal mu šanci se poučit, procitnout a vomluvit se za necitlivost a nechápavost. Tj. postup dle Sandry. A teprve kdyby začal blekotat nějaký pitomosti v tom smyslu, že z toho děláš zbytečný drama a že znásilnění je sex jako každej jinej, srazil bych ho pěstí se schodů. Nebo aspoň hadicí vod vysavače. A bylo by po druhý šanci.
srpen 24, 2017 15:48
... : Inka
Myslím, že s novým partnerem je lepší staré partnery vůbec neprobírat a natož je počítat. Každý z nás má nějakou minulost (to je totiž normální) a čím jsme starší, tím je minulost delší. Je třeba spíš se s ní nějak sama vypořádat a to není leckdy jednoduché, ale nějak bych jí s novým partnerem nevětrala. Vykašli se na něj, máš to zapotřebí?
srpen 25, 2017 10:22
... : *deeres*
Souhlasím s Inkou, proč na sebe hned všechno vykecat a proč by měl nový partner takové informace požadovat?
Navíc si myslím, že jeho nařčení z neupřímnosti,je zástupný problém a ve skutečnosti za to, co se ti stalo, dává vinu tobě.
Pokud tvojí informaci nějak slušně nedokáže zpracovat, tak ho pošli tam, kam patří......
srpen 25, 2017 17:17
... : *deeres*
Jak upozornil časopis Reportér, budoucí policisté se už na Policejní akademii učí z učebnice, která popisuje několik typických situací sexuálního násilí, že částečnou vinu nese i napadená žena. Navíc snižuje vinu toho pachatele, který byl pod vlivem alkoholu nebo drog.
https://www.novinky.cz/krimi/447350-policiste-se-uci-na-znasilneni-ma-vinu-i-obet.html
srpen 26, 2017 07:16
... : Zdena
Inka má pravdu, muži se sice ptají, ale pravdu nesnesou. Minulost je jako špatně větraný uhelný důl, když tam vejdeš se svíčkou, nastane výbuch - a je to pravda.
srpen 26, 2017 16:41
... : doktor
Souhlasím s Inkou.Jsem ženatý 51 let.Před svatbou jsme si řekli vše o naší minulosti,z dob kdy jsme se neznali.Dnes vím,že to byla chyba.Manželka ,když se ji to hodí,tak mne mou minulost hází na "hlavu".Je opačný případ než souhlasí Zdena,ale funguje to.
srpen 28, 2017 12:50
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]