O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

PÁR KOUSKŮ ČERNÉHO HUMORU PDF Tisk E-mail
Úterý, 15 srpen 2017
Výsledek obrázku pro horror joker pngPán s manželkou a tchyní, všechno Američani, jeli na dovolenou do Izraele. Tam ale chudák tchyně zemřela. Manželé zašli do pohřebního ústavu, kde jim vysvětlili, že převezení těla zpět do Ameriky bude stát pět tisíc dolarů. Jestli ovšem tchyni pohřbí ve Svaté zemi, bude to stát pouze dvě stovky.


 

 

 

 

Manžel však odpověděl: „Ne, pošleme ji domů.” A funebrák se zeptal: „Prosím vás, jste si jisti, že to opravdu chcete takto? Převoz je velmi drahý. Za dvě stě dolarů byste tady mohli uspořádat krásný pohřeb.”

„Podívejte se, pane,” povídá manžel, „před dvěma tisíci lety jste tady pohřbili jednoho chlápka, a on za tři dny vstal z mrtvých. Tak tohle nebudu riskovat!”

 

 

 

 

 

Výsledek obrázku pro horror joker pngLetadlo, katastrofická situace bez východiska.

Naděje na přežití žádná. Každou chvílí to spadne. Piloti posílají letušku k pasažérům, ať je na ten nevyhnutelný konec nějak připraví...

Letuška (vesele s širokým úsměvem na tváři): "Takm teď si všichni vytáhněte cestovní pasy a zvedněte je vysoko nad hlavu... Výýýborně, skvělé! Každý máte v ruce cestovní pas - nechybí někomu, že ne?!" chvíli se prochází a kontroluje:

"Tááák a teď si každý svůj pas otevře na stránku s fotografií.... Máme to všichni?! … počkáme tady na paní... Dobře. Máme. Tááák, a teď si každý tu stránku odtrhněte, pečlivě srolujte do kornoutku a zasuňte si ji do zadku."

 

 

Související obrázek

 

 

Jeden z cestujících: "No dovolte! To už je snad trochu moc, ne?!"

Letuška zas na mikrofón: "Vysvětluju to tady pánovi a možná by to ostatní taky zajímalo - záchranářům tím usnadníte identifikaci..."

 

 

 

Chlap říká manželce, která v noci strašně chrápe:

Dávej si bacha na to chrápání. Někde jsem četl, že když ženská takhle strašně chrápe, tak se může stát, že ji vypadne děloha.

V noci zase řezala jak kanadská pila, tak se naštval, šel do ledničky, vytáhl kus hovězích jater a hodil jí to vedle postele.

Ráno při snídani mu žena povídá: Ty, Pepo, ty jsi měl pravdu s tím chrápáním, to je hrozný... asi jsem zase moc chrápala, víš, jak jsem vstávala, tak vidím, že mi fakticky vypadla a ležela hned vedle postele!!! No, ale neboj, už je to zase v pořádku, ale řeknu ti, byla to fuška ji narvat tam zase zpátky…

 

 

 

Výsledek obrázku pro horror joker pngČeši jsou smějící se bestie:

Měl jsem v noci sen. Tak hrozný, že jsem se až zpotil. Zdálo se mi, že se zaváděním inkluze do škol by se mělo jít dál, až do státní správy a do EU. Na každém ministerstvu by mělo být povinné procento mentálně retardovaných úředníků, ve vládě povinné procento mentálně retardovaných ministrů, v parlamentu povinné procento mentálně retardovaných poslanců, u každého soudu povinné procento mentálně retardovaných soudců. Totéž v aparátu a parlamentu EU.
Pak jsem se probudil a zjistil jsem, že tenhle nápad už dávno realizovali.

 

 

 

 

 

 „Zásadní věcí je udržet nakažená prasata v nakaženém území a nepustit tam žádná jiná“, prohlásil zlínský hejtman Jiří Čunek. Takhle by ale o volbách do sněmovny tedy mluvit neměl!

 

Výsledek obrázku pro horror joker png

 

Vsaďte se, že žádný člen vlády nenajde do voleb odvahu nám sdělit, jak hluboko nám sáhne do kapes, aby vykoupil vepřín v Letech a postavili tam památník…

 

 

 

Komentáře (2)add feed
... : Mikin3
Ten navrh pana Čunka me zaujal.
Ale opravdu je mozno naridit panu prezidentovi, jeho mluvcimu Ovcackovi, panum Vetvickovi, Velebovi a Tomio Okamurovi domaci vezeni? smilies/tongue.gif
srpen 16, 2017 02:08
... : Ivan Kolář
okopirovano, je to starý:
V Americe na imigracnim se ptají cikánu na duvod jejich navstevy USA.
- Jdeme Obamovi na pohreb.
- Obama prece žije.
- Nevadí ... my pockáme
-----

No, a podle všeho tam ještě čekají :-)
srpen 17, 2017 10:31
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]