O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

SOUTĚŽNÍ POVÍDKA XI. PDF Tisk E-mail
Středa, 19 prosinec 2007

Když jsem se poprvé vdala, neuměla jsem vůbec vařit. Ale snažila jsem se a po několika vyhozených (spálených) hrncích jsem občas i uvařila cosi jedlého. Můj exmanžel měl tetičku lékařku, která byla velice prima. A tak mi i různě radívala. Například když jsem byla oblejší po porodu, doporučila mi, ať manželovi vařím erotická jídla a hned mi dala cosi smaženého ochutnat.

 

 

 

     Bylo to jako jemný řízek, chutnalo to velmi dobře a na můj dotaz co to je, mi tetička se spikleneckým úsměvem odvětila:  „No přece jedno z erotickejch jídel - tohle jsou bejčí koule".  Zírala jsem na ni v němém úžasu a tetička-lékařka se ďábelsky rozchechtala a povídala mi:  „Hele holka, každej chlap myslí nejdřív žaludkem, tj. že chce nakrmit a aby ho to i rajcovalo, tak nakup bejčí koule... a uvidíš, nebudeš litovat"

 

 

     Nedošlo mi, že je parné léto a zakoupila jsem rovnou  3 kg býčích žláz, protože můj exmanžel miloval smažená jídla. Už jsem si plánovala, jak ho to asi příjemně naladí, když bude mít dostatek této dobroty, lékařsky prověřené jeho tetičkou. První neúspěch se dostavil při pokusu odblanit kluzké býčí žlázy, které z mých rukou létaly po kuchyni jako kusy mokrého prádla a pleskaly sebou o zem, o zeď o okna - no všude.

 

     Když jsem dohonila poslední kousek, vzdala jsem odblanění a namočila je do mléka s nadějí,  že zkřehnou a pak snad jejich následné zpracování půjde lehčeji. Opak byl pravdou, nicméně po neskutečné a usilovné námaze se mi podařilo obalit a osmažit celou tu obrovskou haldu. Vyskládala jsem „řízky" na starožitnou mísu po manželově babičce a připravila jsem vše (v blaženém očekávání věcí příštích) na hezky vyzdobený stůl. Večer po návratu z práce byl můj exmanžel viditelně příjemně překvapen. Usedli jsme spolu ke stolu, zapálili si svíčky a připili si dobrým vínkem.

 

     Pak jsme si popřáli dobrou chuť a manžel se začal pokoušet nakrájet „řízky".  Když to moc nešlo, ukusoval větší kusy přímo z vidličky a cca po třech snědených kouscích mi pochválil veškerou mou snahu s tím, že se mne zeptal, copak že to vlastně máme za řízečky. Já ve své naivitě hrdě odpověděla, že to je erotické jídlo doporučené tetou Evou a že se to jmenuje a „bejčí koule"

 

     V té chvíli dostalo vše rychlý spád. Můj exmanžel vytřeštil oči za svými brýlemi, začaly se mu podivně nafukovat tváře a on vydával sténavé zvuky. Pak se chytil za ústa a za žaludek současně a prchnul směrem k WC, které jsme měli až na pavlači. Když se vrátil, byl bledý jako stěna a s omluvou mne požádal, abych už nikdy, ale opravdu nikdy nezkoušela vařit erotická jídla podle jeho trhlé tetičky-lékařky, protože on prý odmala nesnáší vnitřnosti ani žádná jídla, jako jsou býčí žlázy či vemínko apod.

 

     Skončil chudák nakonec v nemocnici, kde mu museli pomoci lékaři, protože jeho odpor k tomu, co snědl k večeři, byl tak velký, že nemohl zastavit vyprazdňování svého žaludku. Byla jsem ráda, že vše nakonec dobře dopadlo a už nikdy jsem nezkoušela žádné osvědčené recepty na erotická jídla.

 

Jana K.


 

 

 

UPOZORNĚNÍ -

Soutěž trvá do 20. 12. 2007. Prosím, texty posílejte na adresu:    

redakce - zavináč - kudlanka.cz

díky, d@niela

 

 

 

 

 

Komentáře (6)add feed
Mými prvními bramborovými knedlíky šlo vraždit.... : erika
V receptu stálo:bude-li se to lepit,přidávejte mouku.Lepilo se to pořád.No a výsledek si jistě dokážete představit .
prosinec 20, 2007 07:38
... : ivanka
viděla jsem to párkrát u řezníka, ale neviděla jsem nikoho, kdo to kupuje. Takže jako řízek? No, nevím, jestli bych to jedla ..
prosinec 20, 2007 10:44
Ježkovy voči : Zdena
co jsem se toho nadělal na několik způsobů a vždycky úspěch. Dneska jaksi nejsou vidět, škoda.
prosinec 20, 2007 11:07
Jestli ten nedostatek : Ráchel
tohoto sortimentu není způsoben tím, že bejčci jdou v předpubertálním věku na jatka a u volů tento orgán jaksi schází
prosinec 20, 2007 11:37
náhodou : Alena Puntíčkovaná
dobře udělané řízečky z býčích žláz - stejně jako z brzlíku - chutnají, jako telecí
prosinec 20, 2007 14:42
bléé - : hrabě Kňákal
nejim těla svých kolegů...
prosinec 21, 2007 08:28
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]