O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

BEZPEČNÝ A CELKEM BOHATÝ STÁT V KRIZI - závěr PDF Tisk E-mail
Pondělí, 31 červenec 2017

Byrokratům se dnes, jako vždy, nedaří ovládnout všechny ekonomické toky a pochody. Lidi se vždy zařídí podle toho, jak to jde. Hospoda fungující podle všech předpisů a EET musí zkrachovat. Kdo to neví, je vůl! Anebo je to přisátá pijavice. Zoufalství, vyjádřené novým ministrem financí Pilným, který blouzní v tisku, jak zničí „šedou ekonomiku“, je toho důkazem.

 

 

 

 

Je to jen další sen pomatených milovníků totality, který se nikdy nikde nepovedl. Porazit „šedou ekonomiku“ zkusili třeba ve Španělsku a Itálii. S nadšením proto přijali i euro - a dodnes se z toho nedostali. Připomínají mi dnešní eurohujeři, spolu s Babišem, soudruhy z ÚV KSČ v době, kdy se na jedné straně nedala koupit prkna a cement, přičemž se s materiálem ve fabrikách a firmách děsivě plýtvalo. Nařídili proto přísnost „na ty, co kradou“.

 

I zorganizovali (vedle esenbáckých megahovadin zvaných „Březen - měsíc bezpečnosti v dopravě“) prakticky neustálé kontroly, hlavně osobních aut, soudruhy VB. Hlavně akce na kontrolu aut a jejich nákladu, tedy proti rozkrádání majetku v socialistickém vlastnictví, u vozidel jedoucích v pátek z měst na chaty a chalupy.

 

Mimochodem, často se to vhodně křížilo s akcemi sovětské armády, která několikrát do roka vyslala v pátek na silnice kolony náklaďáků. Že abychom nezapomněli, že tady ještě pořád jsou… Sám jsem zažil víkend, kdy mne a naše auto v pátek dopoledne zkontrolovali esenbáci na trati Praha- Kadaň osmkrát, přičemž jsem při poslední kontrole začal tak řvát, až mne soudruzi dopraváci sami uklidňovali. Materiál nebyl, chaty se stavěly, v pátek po obědě se už většinou neopracovalo. A vozil se materiál na chaty a podobně. No a soudruzi SNB spojili kontrolu proti rozkrádání majetku v socialistickém vlastnictví s kontrolou, jestli pracující neutkají z fabrik a úřadů v pátek před koncem pracovní doby.

 

Je nutno vědět, že v době normalizace mnohá vedení fabrik, protože si nemohli dovolit namíchnout dělníky, vydávala se souhlasem ZO KSČ a ZV ROH bumážky. O „odprodeji nepotřebného materiálu“. Za drobný peníz. Čeho bylo ve fabrice plno a mohlo se to „pracujícím“ hodit. Což mohlo být cokoliv. „Strana a vláda“, ale i soudruzi ve firmách, poučeni rokem 1968 a dalšími maléry ve státech „socialistické soustavy“, se snažili chovat pragmaticky. Soudruzi SNB však měli pověst, nikoli falešnou, že je to banda magorů. Asi takovou, jakou má dneska pražský magistrát a vedení Brna. A funkcionáři VB byli tuplovaní oslové. Takže se děly věci.

 

Pamatuji si, jak při jedné takové monstrakci byly na výjezdu z Vysočan obsazeny všechny silnice hlídkami VB. Ve Vysočanech bylo fabrik jak máku a kdekdo v pátek odjížděl na chatu s vlekem s materiálem (něco koupené, něco „znárodněné“). První odvážlivci vyráželi už před obědem v závodce. Soudruzi zastavovali, kontrolovali a lapali a lapali, až polapili více než sto zločinců. Všichni přistižení se vymlouvali, že ten materiál je košer, a volno že mají povolené, že si jen zapomněli příslušné doklady a propustky. Jak to dopadlo?

 

Soudruh náčelník SNB si pak stěžoval na Obvodním výboru KSČ, že si všichni ti přistižení následně donesli z fabrik potvrzené doklady od vedení podniku, od ROH a někdy i od závodního výboru strany, že bylo vše legální. Všichni si to všechno poctivě koupili a vždy šlo zásadně o „vynikající a zasloužilé soudruhy“, kteří měli doklad, že čerpali náhradní volno. Jen jeden neměl nic. Jak podle vynesených zpráv z OV KSČ pravil soukromě soudruh tajemník náčelníkovi: „Ten chlap, co nemá tu bumážku z fabriky, je musel fakt něčím strašně nasrat. Když mu jí nedali!“

 

Takhle nějak to dopadne, myslím, po nějaké době se všemi babišovinami včetně EET, genderovými procenty teplých místeček, zákazem kouření a zeleným terorem vůbec.

 

Představa mladých aktivistických neobolševiků a byrokratů fandících EU a „pokroku“, i lidí kolem Babiše, je mylná. Jako že to zvládnou. Nezvládnou. Jako před nimi ani nacisté s gestapem, bolševici s StB, tak to nezvládnou ani tihle. Jen možná nejdřív ekonomicky zkrachujeme, jako v roce 1953 a v roce 1963 při 3. pětiletce, kdy se ukázalo, že nám Západ utekl o míle. Z hesla „Dohnat a předehnat“ se to změnilo na „Neztratit stopu!“ Pak přišel osmašedesátý. A normalizace. Přežili jsme, chudí, ale ne zase tak chudí, jak by nás bolševik rád viděl.

 

Podíváme-li se kolem sebe a na nás a na bývalé rozvojové státy, už zase svět nedoháníme, ale v čele s EU pomalu ztrácíme dějinnou stopu. Osud této politické šílenosti, všech těch genderů a ekologismu a pohlavní stejnosti je celkem vzato jasný. Oni to možná tuší, ale nepřiznají. Dějiny se na ně už chystají. I na nás? Nikdo neví.

 

V Evropě je muslim. A začíná panovat. Všude se tyčí minarety. V Německu, ve Velké Británii, ve Skandinávii, všude. To se ještě v dějinách nestalo. Možná budou v dějinách brzo všichni eurohujeři a marxističtí levicoví liberálové jen poznámka pod čarou, že oslabili a rozvrátili „bílou a křesťanskou Evropu“, aby po nich zavládl chalífát, který jako první povraždí všechny homosexuály a pak genderistky, marxisty a ekologisty.

 

Tak jako Stalin po obsazení Evropy nechal zavřít anebo popravit všechny bývalé kované levičáky.

 

VÁCLAV VLK st. 

 

 

 

 

Komentáře (10)add feed
... : *deeres*
„Ten chlap, co nemá tu bumážku z fabriky, je musel fakt něčím strašně nasrat. Když mu jí nedali!“
:-D
Byla to veselá doba, opravdu to tak chodilo, ale jak začaly monstrakce, tak už se jezdilo s bumážkami vystavenými dopředu. Lidé za bolševika v tom uměli chodit a měli ho na háku. Protože, když nešlo o život, šlo o houby. S dnešní totalitou nesrovnatelné a bude hůř, podle toho, co se děje směrem na západ od našich hranic, půjde nám i on ten kejhák a už brzy.
srpen 01, 2017 09:17
... : Krakonoš
No tak sláva!
aby po nich zavládl chalífát, který jako první povraždí všechny homosexuály a pak genderistky, marxisty a ekologisty.

Tož už aby to bylo - vlci, starší i mladší, budou konečně spokojený. Ne nadarmo se říká, že když si dost lidí něco hodně silně přeje, vesmír jim to splní. Jenomže vesmír si vždycky vtipně vymyslí svůj vlastní způsob, jak jim to splní. smilies/cheesy.gif
srpen 01, 2017 11:52
... : mura
jo, Krakonoši, s tím plněním přání máš pravdu. Si taky dávám pozor, co si přeju, už párkrát se mi to trochu vymstilo :-) ostatně "ať se ti splní všechna přání" je stará čínská kletba
srpen 01, 2017 20:13
... : Lenka1
Tak trochu škodolibě mě těší, že my sice Němce už ekonomicky nedoženem, zato oni brzo doženou nás. smilies/grin.gif
srpen 01, 2017 20:45
... : Josef Kouba
Pepa.
Muslimové "demokraticky" ovládnou Evropu díky vysoké porodnosti za 30 či 50 let pokud se z Evropy nevyženou. Zajistí to 50% jejich voličů. Za těch 14 století se pokoušeli 540 x válkami do Evropy proniknout. U Vídně, nebýt pomoci Poláků tak by uspěli.
A protože to vyhovuje i jiným mocenským skupinám tak uspějí. Koncentráky budou narvané bílými občany Evropy.
Já se toho zaplať Bůh již nedožiji.
srpen 02, 2017 02:51
... : Mikin3
aby po nich zavládl chalífát, který jako první povraždí všechny homosexuály a pak genderistky, marxisty a ekologisty.

Krakonosi,
ja uz se parkrat zminil o tom, ze fanaticti islamiste a cesti "vlastenci" jsou vlastne spojenci. Ale ze az takovi spojenci, to jsem veru netusil. smilies/grin.gif
srpen 02, 2017 03:06
... : marty
Názor rodilého tunisana na imigraci. Asi nějaký islamofob.
http://berrezouga.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=616234
srpen 02, 2017 09:40
... : Krakonoš
No, marty, to je vynikající článek. Jenom jsi ho trochu nepochopila, to se stává, není to názor na imigraci, ale na sektářský zneužití islámu. Autor je zjevně ten správnej muslim, takový tu v Evropě zcela jistě potřebujeme. Dík za vodkaz, je to kulturní vobohacení v pravým slova smyslu a bez ironie. smilies/wink.gif
srpen 02, 2017 12:16
... : Michal
Krakonoši vůbec netušíš jak jsi vedle. Do dneška jsem měl tvé poznámky docela rád, teď jsi nepochopil vůbec nic.

srpen 02, 2017 12:26
... : *deeres*
Islamisty v Kanadě podporuje liberální strana a jejich ponožkový premiér Trudeau. On má prostě ty Saudy rád. :-) (Trudeau čelí kritice kvůli prodeji okolo 1 000 obrněných vozidel za 15 miliard dolarů do Saúdské Arábie).
Čtu zcela jiné příspěvky, než to, co tu píše Mikin. Oni ti Kanaďané také budou pěkní xenofobové a rasisté. Proto jakoukoliv kritiku islámu v Kanadě se snaží postavit mimo zákon a první krok je schválení rezoluce M103,
"Kanadská dolní sněmovna v březnu schválila rezoluci M103, která se zaměřuje výlučně proti kritice islámu jako proti formě „islamofobie“.Rezoluci 103 předložila Iqra Khalid, muslimská poslankyně za stranu ministerského předsedy vlády Justina Trudeau. Ta konstatuje, že vláda musí „odsoudit islamofobii a všechny formy systémového rasismu a náboženské diskriminace.“
srpen 02, 2017 13:46
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]