O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

BLAŽENÁ KAČENKA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 17 červenec 2017
Aktuálně NEJNOVĚJŠÍ zprávy o Kačence, o níž jste četli před pár dny. Předminulou neděli k nám přijela s ošklivě zlomenou nožkou. Ještě týž večer ji přijel pan doktor z domova operovat a druhý den podstoupila kontrolní rentgeny a převaz. Čekali jsme, že se Kačenka u nás zdrží docela dlouho a až po zahojení bude moct odejít domů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Fotka uživatele Dita Pullmannová.

Prosili jsme vás o podporu s úhradou operace a vy jste jako vždy nezklamali a Kačence posílali finanční pomoc, za což vám všem velice děkujeme.

 

Tady ale pan doktor vstupuje Kačence do života podruhé a daleko zásadněji. Uhádnete?
A tak jsme s údivem, radostí a velkými díky souhlasili. Kromě nové nožičky dostala totiž Kačenka od pana doktora ještě něco - nový domov!! Tahle malá, drobounká černá holčička už bydlí doma, našla si svého páníčka přímo na sále a tak zůstává milovaným členem rodiny pana doktora Michal Čech

Nejen, že bude už napořád v té nejlepší péči a páníček jí nožku ohlídá nejlíp ze všech, ale navíc se i rozhodl, že její operaci nebudeme muset platit a bere všechny náklady na sebe.
Mnohokrát vám, pane doktore děkuji, za Kačenku, za váš přístup a pomoc, ale také za ty ostatní pejsky, pro které díky Vám máme nyní daleko více prostředků, fakt, moc si toho vážíme!

 

A teď k vám, milé čtenářky a milí čtenáři! Vzhledem k tomu, že jste na Kačenky operaci posílali finanční pomoc a nakonec ji hradit nebudeme, s vaším dovolením bychom prostředky využili na operaci lokte pejska Coudyho, která proběhla ve čtvrtek a případně na ostatní pejsky. Pokud by s tím ovšem měl někdo problém, ať se mi ozve do zprávy a já mu jeho částku pošlu zpátky, děkujeme.

 

 

VAŠE DITA

https://www.facebook.com/dita.pullmannova/posts

 

 

 

 

Komentáře (1)add feed
... : doktor
Je bezva vidět Kačenku šťastnou.Díky všem kdo ji pomohli.
červenec 18, 2017 12:21
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]