O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NA VANDRU V OPIČÍCH HORÁCH PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 červen 2017
Přejít na obsah
NA VANDRU V OPIČÍCH HORÁCH
Strana 2
Strana 3
Strana 4
 

 

 

 

 

 

Když se prach rozptýlil, zalapali jsme úžasem po dechu. Stáli jsme na pláni porostlé suchou stepní trávou, na okraji naprosto kolmého, asi kilometr vysokého srazu. Pod námi byla krajina s řekami, potoky a vesničkami, a před námi neuvěřitelně krásná scenérie, připomínající svými srázy a plateau, americký Grand Canyon.

 

 

 


 

Když jsme se vynadívali, vyrazili jsme po stezce, která se vinula po okraji srázu na cestu. Tráva, zakrslé stromy a nikde nikdo. Až po hodině jsme potkali dva drsně vyhlížející horaly s puškami, které vypadaly, že pamatují první světovou válku. Vyfotit jsem se je neodvážil.

 

 

 

 

Pochodovali jsme takhle s krátkými přestávkami asi 4 hodiny, až jsme přišli znovu k silnici a k našemu prvnímu campu zvanému Sankaber. Ten se sestával ze stanice rangerů národního parku, domků jejich rodin a několika chat pro turisty.

 

 

Chaty byly jen boudy z vlnitého plechu, ale uvnitř byly pohodlné a čisté povlečené postele s několika dekami. Protože noci jsou v horách chladné i v Africe.

 

 

 

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]