O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


DĚSNEJ MEJDAN PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 08 červen 2017
 Kamarádka M. bude příští měsíc slavit 25. narozeniny a rozhodla se, že to bude ohromná událost a bude se slavit celý víkend. Jedná se přibližně o 40 lidí, máme se sejít v pátek večer v jednom baru a slavit tam. Následně se pokračuje v sobotu na diskotéce, ale to už je jen pro užší okruh a má to být jen dívčí jízda.


 

 

 

 

A zde začíná můj problém. Nejenže ta diskotéka je na dost divokém místě, ale já si prostě nemyslím, že banda samotných holek, ještě navíc pod vlivem alkoholu, a navíc zrovna tam, kde to vybrala, je dobrý nápad.

 

Zeptala jsem se M., zda by se můj přítel a pár dalších kluků k nám mohlo přidat, ale ona se mi jen vysmála. Má to být přece dámská jízda a ne si tahat dříví do lesa! A samozřejmě to vykládá všem dalším kamoškám a ty mi teď vykládají, že to je její party, a že nemám být taková upjatá a odvázat se.

 

No a další věc je ta, že mi M. rovnou oznámila, že protože se hodlá pořádně opít, tak by chtěla strávit noc u mě doma, prý se ke mě stejně dostane líp než k sobě (ona se ráda napije a tak nějak si zvykla, že já se o ni vždycky nějak postarám). Jenže mě už se nechce být její chůva, navíc na akci, kam se mi vůbec nechce jít. Jak se z toho teď vyvlíknout?

 

GÁBINA

 

Komentáře (6)add feed
Jak se z toho teď vyvlíknout? : Krakonoš
Co třeba jí to říct? Už to máš napsaný, stačí ctrlc a ctrlv do mailu. smilies/cheesy.gif
červen 08, 2017 23:57
No jo, jak se z toho : Lenka1
vyvlíknout a zároveň kámošku nenaštvat, co? Jak čestné a upřímné. smilies/grin.gif

Dávám přednost kamarádkám, který mě klidně pošlou do prdele, když je to na místě než těm tvýho typu.

Já bych jí to prostě řekla tak, jak jsi to teď tady napsala. Anebo buď zticha a zúčastni se. Jinou radu nemám.
červen 09, 2017 08:31
... : *deeres*
Buď jí hezky rovnou pošli do háje,s tím, ať s tebou nepočítá. Nebo můžeš vymyslet jinou skvělou oslavu pětadvacetin, která původní záměr přebije.
červen 09, 2017 09:27
... : doktor
Napiš a oznam,že nechalastáš a chceš jít do kláštera.Již se ti nikdy nikdo neozve.
červen 09, 2017 13:10
Gábino, : bb2
a co si to zkusit říct takhle:
je to moje kamarádka - pak jí můžu říct, že v pátek jdu, v sobotu už ne, a u mě doma přespat nemůže,chci mít večer pro sebe (nebo pro sebe a kluka) a nechci se starat o opilou mrkvolu ;-), ať se domluví s jinou holkou, která v sobotu půjde - a když jí to takhle řeknu, tak se neurazí, i když jí to bude mrzet/štvát, že nejdu, ale je to kámoška, takže..

není to moje kamarádka, jen něco jako známá z kruhu lidí, co se s nimi stýkám - pak je mi jedno, co si myslí a jak zareaguje, a je tím pádem snadný říct, že dík za pozvání, ale v sobotu už nejdu, jen v pátek, a nocleh u nás ne, prostě ne.
červen 09, 2017 22:06
Buď ráda, : magdalenka
že k vám nepřijde přespat vsech 40 účastnic zájezdu, to by bylo teprv veselo :-)
červen 13, 2017 22:33
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]