O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


VZALY BYSTE SI NĚCO TAKOVÉHO? PDF Tisk E-mail
Úterý, 06 červen 2017
scarlett-medicaherba
Milé dívky, ženy, dámy - následující řádky jsou určeny vám, pánové je sice mohou číst rovněž, ale jen jako pro ně snad zajímavou věc. Jedná se totiž o velice divnou záležitost, připomínající pradávné babky kořenářky. I když - i ty byly o svých produktech sdílnější. Na trhu jsou záhadná čínská vaginální detoxikační tělíska, která prý dokáží eliminovat toxiny z lidského organismu.


 

 

 

 

 

Vezměte směs čínských bylin, vložte do pochvy, máte-li (ji), a ponechte 72 hodin. Můžete cítit pálení, bolest nebo u vás dojde k nepříjemnému výtoku, ale z toho si nic nedělejte. Vaše tělo, díky působení zázračných čínských bylin, jen vylučuje nebezpečné toxiny. Jděte do toho bez obav a naplno, protože dva roky po sobě bylinné detoxikační tělísko Scarlett, dovážené k nám a prodávané společností MedicaHERBA, získalo pečeť kvality od České gynekologicko-porodnické společnosti. A taková pečeť, to není jen tak. Výrobek musí mít deklarovanou klinickou účinnost. (A samozřejmě musí na rok firma vysázet na dřevo padesát tisíc. Ale nebojte, to se vyplatí. Alespoň tedy firmě a gynekologické společnosti. Otázkou však je, zda se to vyplatí pacientkám.)

 

Podle legendy, tibetští mniši na pokyn čínského císaře namíchali unikátní směs bylin pro jeho konkubíny, aby byly zdravé a čisťounké. Pokud byste toužili vědět více, neuspějete. Protože přesné složení výrobku a přesný obsah účinných látek je know how čínského výrobce a nikomu do toho nic není a nikdo nemá šanci se dozvědět víc!

 

Víme jenom, jaké byliny se ve výrobku vyskytují. Například Stemona sessilifolia, která obsahuje croomin. Ten může tlumit dechové centrum. omordin obsažený v bylině Fructus kochiae má potenciálně cytostatické účinky, také zpomaluje srdeční akci a může u predisponovaných jedinců vyvolat poruchy srdečního rytmu. Látky Z-ligustilide a E-ligustilide obsažené v Angelica sinensis mohou zhoršovat hojení, zatímco ligustrazin z Ligusticum wallichii má skutečně protizánětlivé a antioxidační účinky. Ale jak to funguje dohromady, těžko říct. Znovu musíme konstatovat: žádné vědecké důkazy předloženy nebyly nikde ve světě - a to je problém.

 

Už samotný u veřejnosti a v alternativní medicíně v současné době tak oblíbený pojem detoxikace je pochybný. Vagína ve skutečnosti žádnou detoxikaci nepotřebuje. A už vůbec ne preparátem, který může v organismu vytvářet ideální podmínky pro rozvoj infekce. A jediné, co tyto výrobky dokáží spolehlivě odstranit, jsou peníze z peněženky,“ shrnul loni exkluzivně pro Zdravotnický deník fakta emeritní profesor Edzard Ernst. Detoxikace je oblíbený pojem zastánců alternativních "léčebných" postupů, kteří straší bubáky, kteří neexistují a se skutečnými toxiny, čili jedy, nemají nic společného.

 
      Jediné dvě „studie“ a tady jsou na místě opravdu velmi silné uvozovky, byly provedeny doc. MUDr. Vítem Unzeitigem, CSc., propagátorem výrobku. První na vzorku pouhých patnácti žen. O stavu pacientek před zahájením „studie“ však nikde nejsou dostupné žádné informace, takže těžko posoudit, jaký efekt vlastně tělíska u nich měla či neměla. Druhé „klinické hodnocení“ tělísek, jenž opět prováděl a současně dozoroval doc. Unzeitig, bylo prý provedeno na téměř 150 ženách, které docházely do Centra ambulantní gynekologie a primární péče Brno a na Gynekologicko-porodnickou kliniku Fakultní nemocnice Ostrava.

 

A tady je další velký zádrhel - provádění každého klinického hodnocení na pacientech musí schválit etická komise, aby bylo zaručeno, že nemůže dojít k poškození jejich zdraví. Etická komise FN Ostrava však nikdy hodnocení tohoto přípravku neschválila a dokonce mluvčí nemocnice Tomáš Oborný řekl, že „U nás žádné takové klinické hodnocení neprobíhalo“.


        Zkrátka: detoxikační vaginální tělíska nejsou oficiálně lék, léčivý přípravek, ani zdravotnický prostředek. Protože, jak výše uvedeno, to by musel dovozce skutečně prokázat jejich účinnost a neškodnost. Nic takového se nestalo u nás ani nikde ve světě.

 

A teď se podržte - Česká gynekologicko-porodnická společnost přesto tomuto produktu neznámého složení a účinků dala pečeť kvality! Jak je to možné? Nevím – ale – je to tak!

 

LUDMILA HAMPLOVÁ

 

 

 

Komentáře (18)add feed
Rikam to stale, lidi varte jednoducha jidla z mistnich surovin a zadne leky NEPOTREBUJETE! : Moira
Lidi se neustale prejidaji hlavne hotovymi vyrobky, pouzivaji suroviny z pokud mozno nejvzdalenejsich koncin a pak maji zdravotni problem. Varte polevky z mistni zeleniny, mirne pouzivejte cerstve maso z mistnich chovu a nebude potreba doktoru. A hoooodne usetrite. Ovsem chapu, ze takto by ten kapitalizmus nevybudujeme. Ten potrebuje spotrebu, hodne spotreby...
červen 06, 2017 06:05
Moiro, : Míša šíša
to máš teda pravdu. Mimo téma článku, ale v návaznosti na tu spotřebu - všimli jste si, jaké množství nakupujeme vlastně jen obalů? Obaly - obaly - obaly. Obal objemově větší než obsah a někdy ještě další obal v obalu. Poslední dobou mě to začíná dost vytáčet.
červen 06, 2017 06:19
Protože jsem : Lenka1
od přírody nedůvěřivá a podezíravá a mám se ráda, tak ne.

Další blbost.

Když si vzpomenu, jak na Onanes (není to překlep) před nějakou dobou vyšel oslavnej článek na masáž pipiny nějakým světýlkem, prej omlazování, a nány za to ochotně vyplázly cca 12 litrů, tak se nedivím, že si o nás chlapi často myslí, že jsme slepice.
červen 06, 2017 06:25
Miso, s obaly mas pravdu, : Moira
samozrejme, ze se bez nich neobejdeme, ale at jsou pokud mozno jednoduche a zlikvidovatelne. Jenze - obal prodava - a jsme zpatky u te spotreby. Zlate tele spotreby a ekonomickeho rustu je soucasna modla zapadni kultury. Prachy, prachy, prachy, za jakoukoliv cenu. Tak treba cinske kulicky, at se prachy sypou. A taky je nutne mit co nehloupejsi spotrebitele. O to se velmi pilne stara min. skolstvi. Zoufali rodice pak plati soukrome skoly, aby se deti aspon neco naucily. Ale blbi lidi se tak snadno ovladaji. Treba pak koupi I cinske kulicky... A prachy se sypou......
červen 06, 2017 06:35
..... : Nona
......tak znám lidi, kteří vyzkoušeli ušní svíce a detoxikační náplasti na chodidla. Ale při představě toto vkládat do "těch míst"...??? Škrábe a drhne to už od pohledu.... smilies/grin.gif
červen 06, 2017 06:47
Tady to nadávání na cokoliv je úplně zbytečné. : Myška
Když se vám nelíbí co se v čem prodává, našijte si textilní pytlíky a choďte nakupovat s nimi a zboží si dávejte do nich. Tuhle byla v jakémsi pořadu v televizi slečna, která to tak dělá - existují prý obchody, kde se prodává rýže, luštěniny, a další potraviny na váhu do vlastních přinesených obalů.

Ta čínská šílenost - ti, co něčemu takovému uvěří, nepoužívají mozek. A je fuk, jestli to podporuje nějaký lékař, protože jeho míra podpory je dána mírou zisku. Člověk si udělá o lékaři obrázek...
červen 06, 2017 07:48
Myško : zuza
opravdu nevím kde bydlíš, že můžeš nakupovat do pytlíčku, lidé žijí i jinde než v Praze....
červen 06, 2017 09:36
... : *deeres*
Fakt to nějaká blbka koupí? smilies/grin.gif
červen 06, 2017 09:37
Zuzo, nežiju v Praze a do pytlíčku nenakupuju a ani bych nenakupovala. Mám úplně jiné starosti než přemýšlet nad obaly. : Myška
Napsala jsem jen to, co jsem viděla v telce. Prý se tak dá nakupovat v nějakých prodejnách zdravé výživy... nevím.
červen 06, 2017 10:04
.... : Nona
....mně obaly nevadí, nejsem bio-eko....
Naopak, snažím se nakupovat hygienicky, takže i banán si radši strčím ještě do igeliťáku. Občas totiž vídám, že v nákupním vozíku vozí rodiče malé dítě v botách. To dítě předtím chodilo botama všude. Nebo si do vozíku strčí nákupní kabelu na kolečkách, kolečka se dotýkají dna vozíku, kam se dávají potraviny... takže hygiena nade vše!
červen 06, 2017 10:14
Myško, : Míša šíša
v našem malém městě nikdo do donesených obalů neprodává, ani obchod zdravé výživy. Kvůli kilu rýže nebo čočky objíždět republiku a pátrat po takovém obchodu nehodlám.
Jinak jsem tu nenadávala, ani si nedělám až tak velké starosti, že bych z nich nemohla spát, jen jsem položila otázku do pléna - prostě je tu diskuze, tak diskutuju. Že zrovna ty nad tím nepřemýšlíš, neznamená, že přemýšlí-li o tom někdo jiný, je to špatně. Je ti jedno, za co všechno při koupi výrobku platíš a že si domů leckdy přineseš víc obalů než sortimentu, o který ti jde? OK, tvoje věc.
Rýže nebo luštěniny v pytlíku mi vadí opravdu ze všeho nejmíň, tyto obaly jsem fakt na mysli neměla. Ale jinak dík za radu, až půjdu koupit například nějakou dětskou hračku, tak ji v obchodě vyndám z krabice a z těch mnohých plastových výlisků a donesu si ji domů v látkovém pytlíčku, co v něm moje babička sušila houby. Hned se budu cítit líp.
červen 06, 2017 10:26
Míšo šíšo, udělej, co je ti libo a je tvému srdci nejbližší :-) : Myška
Je ti jedno, za co všechno při koupi výrobku platíš a že si domů leckdy přineseš víc obalů než sortimentu, o který ti jde? OK, tvoje věc. Ono je úplně jedno, jestli je to mně jedno a nebo to tobě jedno není. Buď zboží potřebuješ a potom koupíš i s obalem, nebo nepotřebuješ a pak máš možnost koupit či nekoupit. Co s tím?
červen 06, 2017 10:46
Fajn, : Míša šíša
takže podle toho je zbytečné si o čemkoli tady povídat, protože je úplně jedno, co si kdo myslí nebo nemyslí - tím, že o tom tady mluvíme, s tím stejně nic neuděláme. Navrhuji Kudlance zrušit sekci komentářů - je zbytečná. smilies/grin.gif
červen 06, 2017 11:36
Ale Míšo šíšo, diskutuj, nikdo ti to nezakazuje. A stejně jako ty mohu napsat svůj názor já. : Myška
No, a protože jsem svůj názor na obaly napsala, nemám už k tématu obalů nic dalšího.
červen 06, 2017 12:19
Nevšimla jsem si, : Míša šíša
že bys napsala svůj názor na obaly. Napsala jsi, že máš jiné starosti než o nich přemýšlet, aniž by tě tedy někdo k tomu přemýšlení nutil.
Ale jinak radu jsi poskytla, to jo. Sice ji nikdo nevyžadoval, ale i tak díky. Už šiju pytlíčky.
Dalšího k tomu už taky nic nemám. Akorát se příště budu rozmýšlet, jestli sem ještě něco vůbec psát.
červen 06, 2017 12:50
Míšo šíšo, to je na tobě, jestli sem budeš nebo nebudeš psát, mně je to jedno. : Myška
Napsala jsem, jak může kdokoliv řešit obaly svépomocí, aniž bych tento způsob propagovala, nebo aniž by se mi nějak líbil. Nestojíš-li o tuto radu, neřiď se jí. Nikdo tě nenutí.
červen 06, 2017 13:27
Mysko, to bylo zbytecne. : Moira
Te dnes nekdo nastval v praci? Opravdu prispevek do diskuse musi byt nutne kontroverzni?
Skoda, Kudlanky......
červen 06, 2017 13:28
to je holt ta "alternativa" : adriana34
Mnohé bylinky léčí. O tom není sporu. O mnohých jsme to zapomněli, ale to je naše hloupost. Stačí oprášit znalosti našich předků o rostlinách, které rostou na našem území. Na to žádné Číňany nepotřebujeme. Teď je všechno zaručeně přírodní a pokud možno alternativní velká móda, tak se na ní svezou i šikmoocí mastičkáři. Ještě nám tu chybějí šamani a jejich vykuřování zlých duchů z těla. Představte si, že přijdete do ordinace, tam vás uloží a začnou obcházet s pořádným čvaňhárem v ústech a foukat kouř na všechny strany. K tomu zaříkávat zlého ducha, aby si šel po svých.

I tohle ještě na Zemi existuje a s pomocí síly vůle nemocného, který uvěří ve své uzdravení, i funguje. Tak nějak vidím ty Číňany, u kterých je základem důkladné vyzpovídání pacienta - přes tlumočníka do zcela rozdílného jazyka (ha, ha) - to bude humor...
červen 06, 2017 23:16
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]