O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VELKÉ VAROVÁNÍ VŠEM DRAHÝM DISKUTÉRŮM PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 01 červen 2017
Moji milení, dovoluji si vás všechny upozornit na jednu převelice vážnou a závažnou věc. A věřte, že to fakt není legrace (i když to na první pohled tak vypadá), ale holý a smutný fakt. Pokud uveřejním nějaký článek, u kterého si dám velký pozor, aby neobsahoval nic „protistátního, rasistického, diskriminačního, pomlouvačného, nepravdivého, xenofobního, aby se nejednalo o trestný čin hanobení rasy či podněcování k rasové nesnášenlivosti atd. atd.“, a vy poté pod ním napíšete „něco“, co vám nekalého slina na jazyk přinese, nestane se nic vám, ale mně bude vyměřena – soudem – mastná pokuta.

 

 

 

 

 

 

 

 

          Jo, je to tak.

 

Nedělám si iluze, že by podobná situace nemohla nastat, protože už hodně, nesmírně moc lidí, periodik, firem, a dalších se „zapletlo“ do podobných soudních hrátek. Ano, a dokonce se i stalo, že některá media byla soudem odměněna převelikými pokutami. Nebylo to sice zprvu požadovaných pět miliónů, ani milión, ani jeden a půl miliónu, ale stovky tisíc se tak při troše šikovnosti  vysoudit dají …

 

Takže – pokud nechcete, abyste pak byli nuceni na mne uspořádat sbírku, tak si, moc prosím, dávejte pozor na své tlamičky. A svými pařátky vyťukávejte jen to, co si můžete i před Nejvyšším soudem obhájit! Jak říkám – nedělám si žádnou zadel, měla jsem nedávno už „tu čest“.

 

d@niela

 

 

 

 

 

Komentáře (15)add feed
Jsem rád, že se toho opravdováho "socialismu" v EU nedožiji. : Pepa
Když to komunisti rozpustili, radoval jsem se že končí hrozba války. Ale po 27 letech na sebe zase cení zuby USA a Rusko, válka je za dveřmi, cenzura se rozjíždí na plný plyn, velení EU vydává jedno nařízení za druhým a stává se z toho diktatura nad proletariátem. A to je teprve začátek. Co bude dál ani nechci vědět. Asi se splní Orwelova vyze.
červen 02, 2017 04:49
Ať žije svoboda slova! : Myška
Takže opět držet hubu a krok? To už tu bylo...
červen 02, 2017 06:00
dnes jedu na scuk s průmkou po 35 letech : vlk
asi si připomene i naši profesorku občanské nauky, která mne pravidelně posílala na komisionální přezkoušení pro mé pobuřující názory a její snahu mne ze školy vyrazit.

Dnes bych asi ze školy letěl hned i bez komise.

Kam jsme to jen dopracovali a co tu necháváme našim dětem?!!!
červen 02, 2017 06:39
Ja bych si dovolil vyjadrit jiste pochybnosti. : Mikin3
Jisteze - ČR ma jako mnoho dalsich zemi zakony zakazujici hanobeni naroda, nabozenstvi a rasy. Stejne jako zakon zakazujici propagaci ideologii, ktere omezuji prava cloveka (nacismus, komunismus).
Ale tyhle zakony se podle me v Cesku prakticky nedodrzuji a jejich porusovani netresta. Staci se podivat na nejruznejsi stranky a do nejruznejsich diskusnich for. To uz by soudruzi z Aeronetu ze ktereho zde cituje Deeres sedeli, az by byli cerni.
Takze ja bych se toho moc nebal. A pokud opravdu nejake nebezpeci existuje, stacilo by dotycneho uchyla poslat tam, kam patri. Mezi sve soukmenovce.
červen 02, 2017 07:09
Jojo, : Lenka1
Stejne jako zakon zakazujici propagaci ideologii, ktere omezuji prava cloveka


máme, a proto říkám, že islám do naší kultury nepatří.

Jestli chceme jako civilizace přežít.
červen 02, 2017 07:54
Rádio Yukon. : Pepa
Pokud bych zde prezentoval veškeré urážky, lidmi zvolených představitelů států, Yukonským občanem, tak jeho současný příspěvek kam poslat úchyly je jasný.
červen 02, 2017 08:54
Milý Mikine, chápu, ty se opravdu bát nemusíš... : d@niela
ale věř, že velmi dobře vím, o čem mluvím.
A¨proto budu ráda, když i ty, tam v té dáli, si budeš dávat pozor na to, co napíšeš.

Jednoduše - ten, kdo bude psát něco, co by se mohlo ukázat jako do budoucna nepříjemné pro moje nervy (případně i nějak ohrozilo mou kapsu), bude s konečnou platností eliminován.
červen 02, 2017 09:15
o udávání toho : vlk
bude ještě více, bohužel. V tomhle máme opravdové přeborníky, např. jistý Čulík ...

Tento český národní sport je teď legislativně silně podporován. D@ni, pošli mi to také. Díky.
červen 02, 2017 09:51
A tak to souhlas: : Krakonoš
kdo je gramotný a následné si přečetl, tak by zjistil, že to žádný éronet nevymyslel

Jenom vopravdu hodně slabomyslnej jedinec by mohl podezřívat kohokoli z "redakce" éronetu ze schopnosti cokoli vymyslet. smilies/cheesy.gif
červen 02, 2017 12:33
Danielko, : doktor
Danielko tvá slova beru na vědomí a určitě Tě nechci svými názory dostat před stolici soudní.Danielko,komentoval-li jsem něco negativním slovem ,omlouvám se.Díky za Tvou práci.Kamarád Karel
červen 02, 2017 13:12
... : Bara
Ale pane doktore, vy jste tady jeden z nejslusnejsich......to i ja jsem obcas ujela.....
červen 02, 2017 13:22
patrne i ja : OLINA
jenze cloveku ujedou obcas nervy kdyz cte debilni nazory. Myslim ze spousta lidi uz pochopila a prestala se tady do politiky angazovat v zajmu udrzeni zdraveho rozumu,
červen 02, 2017 15:29
Danielo, : Mikin3
ano rad bych vedel o co jde
A rekl bych, ze v mem pripade mit obavy nemusis. Ja se zde proti rasismu a dalsim nechutnostem vzdycky naopak stavel.
červen 02, 2017 17:09
Prosím : marty
nedávno jste tu zmiňovali ofiko mail, můžete zopakovat? Taky by mě zajímalo, jak se utahujou obojky kolem našich krků. Díky.
červen 03, 2017 14:51
a bude hůř ... : vlk
Dvaašedesátiletá obyvatelka Berlína Jutta B. ze čtvrti Lichtenberg byla zatčena a její byt byl prohledán poté, co na Facebook sdílela obrázek s titulkem „Máte něco proti uprchlíkům?“ Za sdílení obrázku, který obsahoval komentáře proti migrantům dostala pokutu 1350 EUR.

https://www.morgenpost.de/berlin/article210748779/Berlinerin-wegen-Volksverhetzung-auf-Facebook-verurteilt.html

červen 05, 2017 08:18
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]