O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


KTEROU ČÁST TĚLA MÁME MÍT SEMKNUTOU? PDF Tisk E-mail
Středa, 31 květen 2017
Tomáš HouškaNaši europolitici říkají, že se vše vyřeší, když se semkneme. Ale začlo mi vrtat hlavou, který orgán máme semknout? Musí to být některý z příčně pruhovaných svalů, to je jasné, hladké svaly neumíme řídit vůlí. Který ale měli na mysli? Že by ten nejmohutnější? Dávalo by to smysl, když kolem umírají lidé, ten člověk semkne mimoděk. Ale že by to pomohlo, to nevím.

 

 


 

Nebo je k tomu potřeba vyvolání hromadného egregoru, abychom zadky stahli všichni? Nebo je třeba semknout ústa? Nebo pro sichr obojí najednou? Zkusím se na to zeptat pana premiéra, ten to bude vědět, když k semknutí vyzývá.

 

Popravdě, inspiroval mě kamarád, který si uvědomil, že na tom koncertě mohla zemřít jeho dcera. Protože mám dcery dvě, docela snadno jsem si to představil také. Nevím, kolik politiků si to představilo také, ale nějak jsem zaznamenal, že Merklová, Macron, Juncker, stejně jako většina dalších budovatelů světlých eurozítřků nemá děti žádné, takže soudím, že těm to může být celkem šumák. Jejich tiskoví mluvčí po každém takovém masakru sesmolí unifikovaný slovní průjem o semknutosti a o tom, že se nenecháme zastrašit a je to.

 

Ta zpěvačka se také asi nenechala zastrašit, jen zrušila turné. Semkla se. A pořadatel koncertu dostal céres za to, že u vchodů nebyly rámy na skenování posluchačů a protiteroristické komando nekontrolovalo cvičenými psy, jestli někdo nemá pod kabátem plastickou trhavinu. Protože to je přece normální - pořádáte koncert, pozvete protiteroristické komando. A na nádraží ho postavíte a brzo bude stát bezpečnostní rám i před supermarketem a uprostřed té situace, kdy je vše v pořádku, se náramně prodejným artiklem stanou kevlarové neprůstřelné vesty.

 

Tedy, absolutně nic se neděje, jsme v naprostém bezpečí a pan premiér si je jistý, že islám ani imigranti nepředstavují žádné bezpečnostní riziko, ale rámy tam být musí, protože ty děti dneska vymyslí kde co. A bude ramadán, tak prosimvás nechoďte na pláž v bikinách a nenoste krátké sukně. Ono by to mohlo urážet věřící, a protože jsme v sekulární zemi, jejich víra je víc než naše svoboda a je to tak v pořádku. Zabíjet pro víru je vůbec v pořádku. Přece zaručujeme svobodu víry. Jenom bacha, abyste to nekritizovali, to byste se zařadili mezi nenávistné xenofoby, to by nebylo v pořádku.

 

Když jsme se v dějepise kdysi učili o Mnichovu, pančelka nám vykládala, jaké bestie byli Hitler a Mussolini, kteří to zavinili. A já o tom přemýšlel a začal pochybovat, kdo to opravdu zavinil. Hitler a Mussolini byli bestie, ale viníky podle mě byli Daladier a Chamberlain. Oni to dovolili. A stejná myšlenka se nutně člověkovi honí hlavou, když čte o dalších a dalších mrtvých, jejichž vrazi neměli nic společného s ničím a jen čistě shodou okolností byli vyznavači pseudonáboženství pouštního lupiče. To jsou cvoci. Duševně nemocní lidé, kteří podlehli politické ideologii, stejně jako většina Němců ve třicátých letech podlehla kouzlu Hitlera a jeho nácků.

 

Ale viníky jsou ti příčetní, rozumní, vzdělaní lidé, kteří jim to trpí. Kteří je i jejich ideologii omlouvají. Kteří je zvou do naší země a jásají tu při vítání vlastních budoucích vrahů. Všichni ti vítači mají na rukou krev obětí teroru, který nemá společného nic s ničím a páchají ho duševně vyšinutí osamělí vlci.

 

Připomínejme jim to.

Až jim zemře dítě na koncertě, oni budou vinni jeho smrtí.

 

TOMÁŠ HOUŠKA

 


 

Komentáře (10)add feed
Výstižné : Míša šíša
Není co dodat.
červen 01, 2017 06:30
Jen počkej : Lenka1
až sem naběhne Rádio Yukon. Ti vysvětlí, jakej jseš hnusnej rasista a xenofob.
červen 01, 2017 07:04
Svět nebude zničen těmi, kteří páchají zlo, ale těmi, kteří se na ně dívají, aniž by něco udělali. : vlk
Albert Einstein
červen 01, 2017 07:46
... : *deeres*
Ale viníky jsou ti příčetní, rozumní, vzdělaní lidé, kteří jim to trpí. Kteří je i jejich ideologii omlouvají. Kteří je zvou do naší země a jásají tu při vítání vlastních budoucích vrahů. Všichni ti vítači mají na rukou krev obětí teroru, který nemá společného nic s ničím a páchají ho duševně vyšinutí osamělí vlci.

Už dávno si nemyslím,že jsou příčetní. Jsou to psychopatičtí magoři, kteří jsou ochotni jít i přes mrtvoly dětí, jenom proto, aby oni se tady a teď měli dobře. Těm obětovaným dětem, jako soucitné gesto, pak přinesou plyšové medvídky.
Skvělá Lauren Southern, nejspíš nějaký éronet:
https://www.youtube.com/watch?v=hWHPmB4IdjA
červen 01, 2017 09:44
Jeste celkem nedavno. : Mikin3
Jeste celkem nedavno mohli podle ruznych aéronetú za vsechno Amerikanci. Kdyby nedrazdili chudaky musulmany, nemuseli musulmani na trzistich vybuchovat. Dneska muzou za vsechno musulmani. Nejen teroristi, ale vsichni musulmani.
Jeste celkem nedavno prijimala vlada ministerskeho predsedy Zemana tisice muslimskejch uprchliku z Cecenska a Kosova, dnes by moudry prezident Zeman neprijal ani jednoho.
Jeste celkem nedavno vyhral moudry pan Zeman volby s tim, ze podporuje NATO a E.U. a vyvesil nad Hradem vlajku s hvezdickama. Dneska .......
------------------------
Ze jsem opsal svuj vlastni komentar z minuleho clanku? Jo, za vic me to nestoji. smilies/tongue.gif
červen 01, 2017 10:43
Vyborny clanek, zcela vystihujici podstatu nasi situace. : Moira
Nic nedelame proti zlu. Jenze co delat, kdyz veskera cinnost na zachranu civilizace je kriminalizovana a hrozi tezke zalare. Chci ja osobne skoncit v krimu, kdyz verejne vystoupim proti islamu? Nechci. Ja chci, aby ti, kteri se stavi do vedoucich roli a uzivaji prebend to delali za me. Tak budu volit.
A Yukon je opet mimo misu, protoze na tenhle clanek nemuze rict ani beeeeeeee.....
červen 01, 2017 12:34
jojo, tady je taky jeden takovej ubohej kriminalizovanej bojovník za záchranu civilizace: : Krakonoš
https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/439391-ja-tomu-rikam-vlastenectvi-kricel-u-soudu-american-ktery-ubodal-dva-lidi-ve-vlaku.html
(Teda my sluníčka vo takovejch hajzlech říkáme, že by měli chcípnout, ale to je proto, že jsme sluníčka... smilies/grin.gif)
červen 01, 2017 20:55
Tak to vidí šéf humanitární organizace. : Pepa
„Integrace muslimů se v křesťanském světě „v zásadě podařila“, případné útoky páchají osamělí jednotlivci. Uprchlíky potřebujeme jako novou pracovní sílu, bez nových pracovníků nedokáže jet české hospodářství na plné obrátky. Chybí tu politik, který by přišel k lidem a řekl by jim, že je vlastně skvělé, že tu máme svým způsobem spojené státy evropské. (Šimon Pánek ředitel humanitární organizace Člověk v tísni) pro Český rozhlas.
červen 02, 2017 06:48
Tomáši... : doktor
....děkuji.To je dopis pod který bych se podepsal a poslal všem,kteří jak píšeš "jsou příčetní,ale vědomě páchají zlo svým postojem.Ještě jednou díky kamaráde.
červen 02, 2017 12:51
jak pracuje CNN : vlk
http://www.dailymail.co.uk/news/article-4573882/Fake-news-row-Muslim-protesters-TV-crews.html

Aneb, presstitutky v akci. Žádní protestující muslimové nejsou podle politické objednávky na skladě, tak si je musíme vyrobit sami!
červen 06, 2017 06:51
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]