O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


SLABINY ZÁPADNÍHO STYLU ŽIVOTA PDF Tisk E-mail
Středa, 31 květen 2017
Přejít na obsah
SLABINY ZÁPADNÍHO STYLU ŽIVOTA
Strana 2
Výsledek obrázku pro VLADIMÍR KROUPASoučasná evropská jatka nejsou ničím v porovnání s tím, co nás ještě čeká…Ta cesta bude dlouhá, krvavá a bohužel zatím se jeví jako dost jednostranná. A není to šikovností nepřítele, ale prachsprostou ničemností evropských politiků... Je třeba pojmenovat věci pravými jmény a nalít si, jak se říká, čistého vína. Útok v Manchesteru znovu poukázal na praktickou nemožnost takovým událostem předejít.

 

 

 

 

 

Alespoň to tedy platí v zemích, do kterých si pustili zlo jménem islám. O jednostrannosti jsem v úvodu psal proto, protože zatím (a nic nenasvědčuje tomu, že by se mohlo začít blýskat na lepší časy...) jsou stále teroristé ne o jeden krok vepředu, ale o celou míli. Zajímavé na většině předešlých útoků v Evropě je to, že se jich jak píšu, ve většině dopustili takzvaní „rodilí“ Evropané, tedy lidé, kteří se buď v Evropě už narodili, nebo sem přišli jako velmi malé děti.

 

Z toho lze usoudit, že tací lidé si plně uvědomují slabiny západního stylu života a dokážou je s přehledem využít ve svůj prospěch. Jako neskutečně mimózní a až drzé mně přijde například volání paní Merkelové po větší nutnosti lepší práce tajných služeb při odhalování podobných podhoubí teroristického zla.

 

Jak vůbec může mít takovou drzost něco takového vypustit do světa člověk, který svým přímým jednáním pošlapal a doslova zničil několik desetiletí dlouhou a piplavou práci tajných služeb všech zemí Evropy?! Byla to právě ona a politici typu předsedy evropské komise, pana Junckera, kteří přímo zapříčinili fakt, že do Evropy přišlo spolu s vlnou uprchlíků tisíce potenciálních teroristů, kteří se doslova vypařili v množství rodinných vazeb již v Evropě žijících muslimů, a kteří zatím neútočí z jednoho prostého důvodu. Zatím se totiž neodkázali tak zcela zorientovat, zatím nemají potřebné zázemí, funkční síť, finanční prostředky a další atributy, které budou pro své poslání potřebovat.

 

Je ale navýsost jasné, že je jen otázkou času, než se důkladně připraví a vzhledem k jejich počtu nás v budoucnu nečeká opravdu nic hezkého. To je přesně ten mezník, za který paní Merkelová a spol. nevidí, nebo nechtějí vidět. Nevím, zda je to tím, že ani ona, ani pan Juncker nemají vlastní děti, nebo zda je důvod někde jinde.

 

Pravdou zůstává, že je to vinou a slabostí právě politiků tohoto typu, že se v Evropě děje to, čeho jsme svědky, a že se budou dít ještě horší věci. Trend dnešní doby v celé Evropě, snad vyjma zemí V4, je takový, že když někdo z politiků začne nahlas pojmenovávat věci pravými jmény, když někdo nahlas a přímo označí za původce teroristického pekla v Evropě problém příchodu muslimů do evropských zemí, je šmahem označen za nácka, v lepším případě za populistu. Je to divná doba, když je někdo, kdo nahlas řekne pravdu o realitě současného stavu, označen za člověka, který se nějakým snad podlým způsobem snaží získat veřejnost na svou stranu.

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]