O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NEMĚL JSEM TO RADĚJI PŘEJÍT? PDF Tisk E-mail
Úterý, 30 květen 2017
 Můj problém není nijak vážný, ve srovnání s těmi všemi starostmi, co tu čtu a vidím všude kolem, za což jsem opravdu rád. Ale přeci jen, to musím přiznat, mne to vzalo. Takže - když bylo synovi deset, manželka zemřela a od té doby jsem ho vychovával sám. Ted je mu třicet, a řekl bych, že máme celkem dobrý vztah. On bydlí v Praze, já stále u nás, na menším městě na Moravě. Přibližně tak třikrát do roka přijede on za mnou, 3 - 4 x přijedu za ním do Prahy já.

 

 

 

 

 

Voláme si, a i když naše týdenní hovory nejsou z jeho strany někdy zrovna vřelé, vše v pohodě do teď fungovalo. Plánoval jsem za ním přijet na minulý víkend a domluvili jsme o tom předtím po telefonu.

 

Jenže pak jsem náhodou dostal textovku, která mi zjevně nebyla určena: „Kůr..a, zítra ráno sem dorazí otec, do prd..e, musím to, miláčku zrušit.“ Tak jsem mu zatextoval, ať si nedělá problémy, že nikam nejedu a ruším to já.

 

Zavolal mi zpět a nechal vzkaz, že jediný problém byl, že on zapomněl, že přijedu a domluvil si jiné věci a že jsem mu měl místo textovky radši zavolat. Od té doby jsme spolu nemluvili. Myslíte, že jsem to já přehnal? Jenže co jsem měl udělat jiného, určitě mě chápete, asi byste nereagovali jinak, nebo ano? Co mám udělat teď? Díky moc za radu,

 

MILAN

 

 

Komentáře (7)add feed
..... : Nona
.....na můj vkus jsi reagoval také ostře. Já bych napsala: "jestli se Ti moje návštěva nehodí, můžeme to odložit".....
Tebe se nejspíš dotkl text zprávy, takže jsi reagoval tak, jak jsi reagoval. Ale kdoví, jak o nás mluví naše děti, že? Já mám děti přibližně v tomto věku a snažím se být veselá kamarádka.
květen 30, 2017 10:29
chápu, že se Vás to dotklo, ale : mila1
mám pocit, že syn byl naštvaný sám na sebe, že na to zapomněl, a proto použil ta silná slova. Ta rozhodně nebyla určena Vám. Takže bych mu zavolala a domluvila se na jiném termínu a už bych se k tomu nevracela. Určitě ho to mrzí.
květen 30, 2017 10:41
paní Danielo, : Nona
sepsala jsem dotaz do poradny a nedaří se mi to přes formuláře zde odeslat. Zkoušela jsem různě asi 3x. Jak ho mohu poslat? Děkuji.

Omlouvám se, že lezu tam, kam nemám.....
květen 30, 2017 10:52
Nono, Daniela má známej email domů : toulavej
, abys ho nemusela hledat . . . funguje :-)
květen 30, 2017 14:51
tak zmizel, ještě jednou : toulavej
danielaZAVINÁČkudlankaTEČKAcz
květen 30, 2017 14:53
Milane, nedělej ze všeho vědu, : toulavej
neřeš nesmysly, kde nejsou. Některým aby člověk všechno vysvětloval polopatě.

Syn informoval smskou miláčka, že přijedeš zítra a tak něco musí zrušit. A prokládal to pro někoho neslučnými výrazy, které zřejmě běžně používá. Ta slova ale nebyla určena tobě, ani se tě netýkala!!! Chápeš??? Tak nebuď tak vztahovačnej, že se všechno točí kolem tvý návštěvy syna. Starej chlap by se neměl urážet a vzít telefon, když se mu syn snaží vysvětlit jeho mylnej předpoklad, že ta slova byla určena jemu. A vysvětlil mu to. Co jinýho bys ještě chtěl vysvětlit? Tak teď musíš co nejdřív vzít ten mobil sám a zavolat synovi ty!, že došlo k nedorozumění, ale pomocí chytrých lidí, co ti to vysvětlili, už to chápeš, že ten trouba jsi ty a chceš to nedorozumění smazat, rád bys to smazal. A dál je na tahu syn. Jestli není stejnej trouba, jako ty, vztahovačnej, smaže to a dál se o tom nebudete bavit.
květen 30, 2017 15:13
jo, zapomněl jsem na ty otázky :-) : toulavej
přehnal jsi to, nechápu tě, reagoval bych normálně, tedy nechal si to vysvětlit telefonem a ostatní už jsem napsal . . .
květen 30, 2017 15:18
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]