O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

KAŽDÝ JE HOLT JINÝ PDF Tisk E-mail
Středa, 17 květen 2017
 Milá kudlanko, myslím, že jsem docela normální slušný člověk a spořádaný manžel, co se stará o rodinu. Problém ale je, že jsem v posledním roce podváděl manželku přibližně 2x měsíčně s prostitutkou. Neděs se, vysvětlím. S Ivanou jsme se brali před cca deseti lety a už prakticky od začátku bylo moje “libido” o dost silnější, než její. Teď už máme sex maximálně jednou měsíčně, a je to vždy jen když se uvolí. Když se „zadaří“, tak to je fajn, ona je taky spokojená, jenže - má holt jiné nároky.

 

 

 

 

 

 

Už jsem ji proto přestal „obtěžovat“, neboť mě vždycky strašně ranilo, když mě pořád odmítala a vymlouvala se. Zkoušel jsem si s ní o tom mnohokrát promluvit, ale nemělo to nikdy řešení. Problém je v tom, že Ivana tvrdí, jak je pořád unavená, nemá na to náladu, chce mít čas pro sebe, nebo že je vyčerpaná a vystresovaná z práce. Máme tři děti. Jenže já jsem se snažil pomáhat, co to šlo, nákupy, úklid, vaření, vyzvedávání dětí, ale i tak to bylo málo a večer byla zase „unavená“. I když ne dost na to, aby si četla, nebo se koukala na televizi…

 

Tak jsem to jednoduše před rokem vzdal a teď si za to platím. Je to pro mne řešení a myslím, že to není tak strašné, jako kdybych měl milenku. Problém je, že vím zcela jistě, že kdyby to Ivana zjistila, tak je tady stoprocentně rozvod a konec. To by bylo příšerný hlavně kvůli dětem, a proto v žádném případě nechci, aby se stalo. Můj původní plán byl, že takhle to může pokračovat, než budou děti starší, a pak rozvod. Jenže se bojím, že se to nějak provalí a taky si stále myslím, že to je takové nefér jednání. Jenže já zas jsem přeci jen ještě mladý a nedokážu to zabalit.

 

Nevím co s tím. Myslíš, že by bylo nějaké jiné řešení, východisko?

 

 

MILAN

 

 

 

 

Komentáře (3)add feed
Mám pocit, že čekáš, že Ti to tady lidi schválí, : mila1
protože si nejsi jistý, zda je to, co děláš, správné. Řekla bych, že horší by bylo, kdybys měl milenku a vedl paralelní vztah. Takhle si prostě jen zaplatíš za něco, co Ti v manželství chybí. Rizika tady jsou - pohlavní nemoci atd., ale to asi víš. A pokud se to manželka dozví, tak budeš mít taky co vysvětlovat. Ale pokud Ti to stojí za to, tak proč ne.
květen 18, 2017 10:00
Ahoj, Milane, : magdalenka
to je holt riziko podnikání... Z tvojí strany, že se to provalí a budeš muset čelit manželčiným výčitkám, ale samozřejmě také ze strany tvé manželky.I ona musí počítat s tím, že její odmítání bude mít na manželství dopad. Třeba tím, že budeš mít milenku nebo ji opustíš.
Řešením může být také autoerotika. Nebo návštěva rodinného terapeuta. Nebo třeba společné taneční a vůbec aktivity směřující k tělesnému sbližování vás dvou. Ale to už zřejmě neřešíš.
Trochu mě zarazil tvůj plán rozvodu, až budou děti starší. Pokud to bereš takhle, je myslím jakákoli obava v porovnáním s tím směšná. To by měla žena vědět především...
No nemáš to jednoduché, ale partneři často musí řešit i složitější záležitosti, to mi věř. Zdá se mi, že se své ženy bojíš. Proč?

květen 18, 2017 22:06
Tohle mi připadá jako : Zdena
že si to Daniela vymyslela - že by okurková sezona začala. Přece Milane nechceš, aby ti tady ženský radily co máš dělat, nebo nejen ženský. Řeš prozrazení až nastane, jsi ve výhodě, můžeš mít připravené argumenty. Ale nezávidím Ti ... smilies/cry.gif
květen 19, 2017 15:06
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]